fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

57% 388 hlasů
komedie, USA, , 91 min.
Life with Mikey / Give Me a Break

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:23Americká komedie o majiteli dětské talentové agentury, které potřebuje najít novou dětskou hvězdu a dostane víc než čekal, možná víc než dokáže zvládnout.
Žádný jiný byznys není takový jako šoubyznys a nikdo to neví líp než Michael Chapman. On sám totiž vyrůstal jako dětská hvězda televizního sitcomu Život s Mikeym. V patnácti však jeho zářivá kariéra skončila, kdysi tak populární "malý Mikey" dospěl a dnes je jeho jméno spjato už jen s třetiřadou hereckou agenturou, hledající dětské talenty. Jenže štěstí se k němu možná neotočilo zády navždy - objeví totiž malou Angie, která je opravdu výjimečná. Snaží se ji přesvědčit, že z ní udělá hvězdu a sám sebe utvrzuje v tom, že jedině díky Angie se agentura přece jen nepotopí...
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Život s Mikeym

obrazek
Michael Chapman je bývalá dětská hvězda televizního seriálu, který nyní, jako třicetiletý muž, využívá zbytky své bývalé slávy jako spolumajitel a zaměstnanec nepříliš úspěšné newyorské talentové agentury specializující se na děti. Ve své kanceláři zkouší desítky dětí, které touží po slávě, nebo ještě přesněji, jejichž rodiče touží po slávě, ale najít mezi nimi opravdový talent je téměř nemožné. Navíc to Michaela příliš nebaví, protože raději hraje na ulici hokej s místními kluky nebo dává soukromé herecké lekce dospělým ctižádostivým adeptkám na hereckou profesi. To zase vadí jho partnerovi a bratrovi v jednom Edovi. Už tak nahnutá situace agentury se ještě zhorší, když se jejich jediný opravdu výdělečný klient, sobecká rozmazlená dětská hvězda televizních reklam Barry Corman, rozhodne firmu Chapman & Chapman opustit a přejít k větší agentuře.
obrazek
Ed už se chystá jejich agenturu uzavřít, když se jednoho dne pokusí Michaela v obchodě okrást desetiletá pouliční kapsářka Angie Vega. Když Michael slyší její barvitou a skvěle historku o chudém sirotkovi, pozná, že má před sebou talent, který hledal, a nabídne dívce, že ji bude zastupovat. Nebude to ovšem nic snadného, protože Angie pochází z neúplné a problematické rodiny; žije s hloupou starší sestrou a jejím neurvalým přítelem v Brooklynu. Přesto se Michaelovi podaří získat od sestry podpis na smlouvě a poté Angii přemluvit ke konkursu na novou reklamu sušenkového krále Corcorana, který by mohl agenturu v případě úspěchu zachránit. A navíc Michael poněkud neplánovaně získá spolubydlící, když se Angie rozhoduje opustit sestru a nastěhovat se k němu. Všechno se zdá na dobré cestě, Michael se stane odpovědnějším, Angie začne chodit do školy, natáčení začíná.
obrazek
Jenže pak Corcoranovi právníci zjistí, že otec Angie, o kterém dívka tvrdí, že je po smrti, je ve skutečnosti na živu a pobývá na severu v drogovém rehabilitačním centru. Když ho Michael najde, ukáže se, že je ochoten smlouvu podepsat. Nelíbí se mu však, že Angie žije u Michaela a chce, aby se dívka vrátila zpět ke své sestře. Tam se však dívka dostává zpět na šikmou plochu pouličního zločinu a krátce poté je přímo na Štědrý den zatčena za drbnou krádež v jednom obchodě. Michael ji sice pomůže z nesnází, ale agentura se opět ocitne ve velkých těžkostech.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 5. 7. 2022 Svátek má Cyril a Metoděj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz