PROČ SE ZAREGISTROVAT NA SMS.CZ


Rychlá, účinná a levná sms komunikace

Není nic snazšího, než zasílat ze SMS.cz spolehlivě, rychle a pohodlně hromadné SMS zprávy svým klientům či spolupracovníkům, stejně jako individuální zprávy. Všechny odeslané zprávy se ukládají do složky odeslané, kde máte kontrolu, co a kdy jste odeslali, včetně času doručení zpráv. Cena za SMS je již od 0,94 Kč + DPH.

Novinka! Registrovaný uživatel si může aktivovat číslo odesílate (Vaše mobilní tel. číslo), na které může příjemce ihned odpovědět.

Adresář a skupiny kontaktů

Veškeré kontakty můžete mít v přehledném adresáři a tím je mít vždy po ruce (přes web i wap). Svůj adresář na SMS.cz si můžete rozdělit snadno do skupin (zákazníci, zaměstnanci, rodina...) a lidem z jednotlivých skupin najednou zasílat SMS zprávy.

Snadná komunikace i placení

Na SMS.cz je jednoduchá možnost založit jeden firemní účet a na něj pak napojit neomezené množství podúčtú, které čerpají finance pro zasílání zpráv z hlavního účtu. Tím se výrazně zjednodušuje fakturování a dobíjení kreditu pro zasílání sms zpráv. Správce hlavního účtu má přehledné statistiky, kolik který zaměstnanec utratil za sms zprávy.

SMS z vlastní aplikace

Pokud chcete zasílat SMS zprávy z vlastního softwaru či web stránky, tak máte možnost díky našeho skriptu, který je v registrované části, danou funkci do vlastní aplikace jednoduše zaimplementovat.

SMS z mobilu

Přístup do vašeho adresáře na SMS.cz a možnost odesílání hromadných zpráv budete mít stále při sobě ve vašem mobilu, který podporuje Wap či GPRS. Takže během chvilky můžete zaslat SMS zprávu třeba na 1000 vašich kontaktů klidně i z dovolené.

Diář nové generace

Pro registrované uživatele na SMS.cz je vytvořen velice propracovaný a snadno ovladatelný diář, který vás včas na mobil či email upozorní na cokoli, co si nastavíte. Upozorňování na danou událost může být jednorázové, případně pravidelné (každý den, týden...). Pokud začnete SMS.cz diář využívat na nic již nezapomenete – zaručeně.

Informace denně do mobilu

Můžete si nastavit každodenní zasílání potřebných pravidelných informací do mobilu. Výběr ze: 7 různých druhů zpravodajství, kurzovní lístek, jazykové kurzy, vtipy, citáty, horoskopy, Murphyho zákony, pranostiky, předpověď počasí, svátky, TV program, upozorňování na televizní pořady...

Premium SMS: peníze za sms pro vás

Platba mobilním telefonem způsobem Premium sms se stává hitem současnosti a to především díky své rychlosti a jednoduchosti. Premium sms již nahrazuje klasické způsoby platby za mnoho produktů a služeb. Možnosti využití: soutěže, ankety, hodnocení článků, objednávání log a melodií... Z každé reakce vašeho čtenáře (posluchače, diváka, návštěvníka…) získáváte zajimávé peníze. Více informací.

Výhody, které přinese registrace jednotlivcům jsou ZDE
Pro registraci a přístup k těmto službám na portálu SMS.cz klikněte ZDE.

Máte zájem o sms či webové řešení na míru pro vaši firmu? Napište nám

 
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 6. 7. 2022 Svátek má Státní svátek
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz