Proč se zaregistrovat na SMS.cz


Hodnotné věci zadarmo

Jako registrovaný uživatel automaticky získáváte bonus body za věci, které na sms.cz děláte (vstoupíte do některé sekce portálu, pošlete email, sms, logo či melodii, napíšete komentář k filmu...). Tyto body si můžete měnit za služby a hodnotné ceny. Proč být jinde zadarmo, když u nás můžete zadarmo mimo kvalitního obsahu našich stránek ještě získat hodnotné dárky? Více informací.

Neutrácej za SMSky

Zasílej SMSky zdarma na Vodafone, T-Mobile nebo Telefonica O2. Smsky s tvým číslem odesílatele i s informací o doručení tě budou stát od 0,94 Kč + DPH. Stejná cena je i za sms do zahraniční. Samozřejmostí je také možnost zasílání časovaných sms, tvorby adresáře kontaktů a možnost definice vlastních skupin v adresáři (rodina, firma...) pro jednodušší hromadné zasílání sms zpráv.

Novinka! Registrovaný uživatel si může aktivovat číslo odesílatele (Vaše mobilní tel. číslo), na které může příjemce ihned odpovědět.

Nahrávej si televizní pořady zdarma

V televizním programu si můžeš u českých a slovenských stanic nastavit nahrávání pořadů zdarma. Jakmile se pořad nahraje, tak si ho můžeš přehrát v internetovém prohlížeči nebo stáhnout do počítače. Díky nahrávkám zdarma ti již žádný super pořad neuteče a hlavně můžeš se na něj podívat tehdy, když máš čas Ty!

Nebuď sám(a) a najdi si u nás svou životní lásku, flirtík či kamaráda

Jsi sám(a) a už tě to nebaví? Chceš mít po boku konečně někoho s kým ti bude fajn? Chceš si jen tak s někým ďábelsky zaflirtovat, popovídat, nebo najít ty správné kamarády? Vyplň si v seznamce svůj vlastní profil s fotografií a nejenže získáš skvělých 150 bonus bodů gratis, ale budeš mít možnost seznamovat se do roztrhání...

Získej zdarma svůj originální email

Již nemusíš mít email typu lenickap887@ReklamaFirmy.cz, ale opravdu takový jaký se ti líbí. Stačí si vybrat z . K originálnímu emailu získáš navíc 2. emailovou adresu PřistupovéJméno@sms.cz pro komunikaci s neoriginálními lidmi. Velikost je 100MB s možností zvětšení. Navíc získáš antivirovou a antispamovou ochranu COMDOM Antispam, možnost jednoduché tvorby adresáře, kontrola pravopisu, nastavení přeposílání na jakýkoliv mobil... Další výhody emailu na SMS.cz.
Za kontrolu a psaní nových emailů budeš získávat bonus body, ty můžeš měnit za hodnotné věci.

Zahoď svůj diář

Plánuj si svůj program přímo na sms.cz ve vlastním virtuálním diáři a již nikdy na nic nezapomeň, díky spolehlivému upozorňování na mobil. Své kontakty měj přehledně v adresáři a důležité www adresy v kategorii oblíbené stránky.

Premium SMS: peníze za sms pro vás

Platba mobilním telefonem způsobem Premium sms se stává hitem současnosti a to především díky své rychlosti a jednoduchosti. Premium sms již nahrazuje klasické způsoby platby za mnoho produktů a služeb. Možnosti využití: soutěže, ankety, hodnocení článků, objednávání log a melodií... Z každé reakce vašeho čtenáře (posluchače, diváka, návštěvníka...) získáváte zajímavé peníze. Více informací.

Neváhej a zaregistruj se na portálu SMS.cz Zde.

Výhody, které přinese registrace firmám jsou Zde.

 
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo tri65dni
logo tvp
hledat na Google v Česku Google v Česku
hledat na Google v Česku
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 5. 10. 2023 Svátek má Eliška
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz