Eduard Cupák > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   >  

Kultura na Českém rozhlase   18. 8. 2017 Mít syna! To byl jeho nesplněný celoživotní sen... Příběhy slavných: Eduard Cupák
Účinkují Jan Vondráček a Regina Rázlová.


Aha!   20. 12. 2016 »Drahomíra« Irena Kačírková si na Wericha počkala: Svlékla se před komisí!
O co byla krásnější, o to komplikovanější měla život! To o Ireně Kačírkové (†60), princezně Drahomíře ze slavné pohádky Byl jednou jeden král, pronesl kdysi její letitý obdivovatel, herec Eduard Cupák (†64). A ona sama? Nikdy si nestěžovala a život milovala takový, jaký byl. I její osud popisuje nová kniha Princezny českého filmu.


Denik.cz - Kultura   17. 8. 2015 Perla z archivu Supraphonu: NOC NA KARLŠTEJNĚ
Praha - Karel Höger v roli Karla IV., Libuše Švormová v roli jeho ženy Alžběty, Eduard Cupák jako Arnošt z Pardubic, Jana Preissová jako Alena a plejáda dalších skvělých herců ve známé divadelní hře Jaroslava Vrchlického Noc na Karlštejně slibují skvělý zážitek i po letech, kdy původní supraphonský komplet vyšel v roce 1977 na třech vinylových LP deskách.


FANTOM - kulturní a informační servis   13. 8. 2015 Divadelní hra NOC NA KARLŠTEJNĚ nově ke stažení!
NOC NA KARLŠTEJNĚ, veselohra o 3 dějstvích, to je perla z archivu Supraphon. Karel Höger v roli Karla IV., Libuše Švormová v roli jeho ženy Alžběty, Eduard Cupák jako Arnošt z Pardubic, Jana Preissová jako Alena a plejáda dalších skvělých herců ve známé divadelní hře Jaroslava Vrchlického


Čt24 - kultura   21. 10. 2014 Rudolf Hrušínský je komisař Maigret
Praha – Český rozhlas vydal závěrečnou sérii případů komisaře Maigreta s Rudolfem Hrušínským v titulní roli. Příběhy režíroval Jiří Horčička, spolu s Hrušínským stáli za mikrofonem třeba Vladimír Brabec, Josef Abrhám nebo Eduard Cupák.


Kultura na Českém rozhlase   18. 7. 2012 Václav Řezáč jako autor psycholgického románu Rozhraní
Václav Řezáč pro mnohé čtenáře zůstane navždy zapsán jako autor budovatelských románů Nástup a Bitva, v lepším případě knížek pro děti Poplach v Kovářské uličce a Kluci hurá za ním. V první polovině čtyřicátých let ale psal psychologické romány, ke kterým stojí zato se vrátit. Román Rozhraní dramatizoval v roce 1981 Josef Hlavnička v dvoudílné inscenaci Josefa Červinky se v hlavní roli představil Eduard Cupák. První díl vysílá český rozhlas 3 Vltava v úterý 17. 7. ve 21:30.


Česká média   9. 3. 2012 MÉDIA: Před 80 lety se narodil herec Eduard Cupák
Vytvářel i hrdinské postavy velkého romantického repertoáru . V roce 1968 Cupák z divadla odešel, kde od té doby pouze hostoval. Později se stal představitelem charakterních postav jak ve filmu, tak i v televizi v různých žánrech . V dramatizaci románu Vladimíra Párala Mladý muž a bílá velryba vytvořil koncem 70. let v ...


Aha!   26. 6. 2011 Výročí smrti Eduarda Cupáka: Jeho 4 tajemství!
Je to přesně patnáct let, co zemřel charismatický herec a skvělý dabér Eduard Cupák (†64). Jeho herečtí kolegové na něj vzpomínají jako na přímého a zásadového člověka, který byl ale zároveň plachý a citlivý.


Aktuality.sk   14. 3. 2010 Madonna chce nakrúcať v kráľovských palácoch
Americká speváčka a herečka Madonna sa chystá napísať list britskej kráľovnej Alžbete II., v ktorom ju chce požiadať o pomoc s natáčaním filmu W.E. Snímka bude pojednávať o afére britského kráľa Eduarda VIII., ktorý v roku 1936 abdikoval na svoju funkciu po tom, čo mu vláda nechcela povoliť vstúpiť do manželského zväzku s rozvedenou Wallis Simpson.


Aktuality.sk   15. 2. 2010 Madonna bude režírovať film W.E. o afére kráľa Eduarda VIII.
Americká speváčka a herečka Madonna si po druhý raz v živote vyskúša úlohu režisérky. Po nie príliš podarenej prvotine Špina a múdrosť (2008) bude tentoraz režírovať snímku s názvom W.E. o afére britského kráľa Eduarda VIII., ktorý v roku 1936 abdikoval na svoju funkciu po tom, čo mu vláda nechcela povoliť vstúpiť do manželského zväzku s rozvedenou Wallis Simpson.

    1   |   2   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 25. 2. 2020 Svátek má Liliana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz