František Filip > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  

Blesk CZ   30. 7. 2019 Proč nad Chalupáři tvůrci ohrnovali nosem? Režisérovi je museli vnutit!
Jen málo tvůrců se do historie české a československé televizní tvorby zapsalo tak výrazným písmem jako František Filip (88). Ten se netají tím, že jej Chalupáři - téma života na malé vesnici zavánějící komunální satirou - zprvu nelákalo. A dodnes je mu záhadou, že se pravděpodobně bude jednat o jeho nejpopulárnější dílo, které odolá zubu času…


Blesk CZ   30. 1. 2019 Po Chánovu vletěl i na nás! Tonda ze seriálu Most! v Blesku: Na natáčení jsem se bál!
Osmnáctiletý Filip František Červenka, jedna z hvězd veleúspěšného seriálu České televize Most!, byl hostem Blesku! Televizní syn Tonda ústředního hrdiny Luďana mluvil nejen o strachu při natáčení v Chánově, ale i o tom, co ho baví v soukromí a jak to má po odvysílání prvních dílů s holkama.


Blesk CZ   28. 1. 2019 Kdo je Luďanův syn Tonda ze seriálu Most!? Na Kavčí hory ho dovlékla profesorka!
Má sny a ambice stát se hercem, ale že úspěch přijde tak brzo, to mladík Filip František Červenka (18) nečekal. Jeho jméno jste dosud neslyšeli? Věřte, že jeho tvář rozhodně znáte. Jde o Tondu ze seriálu Most!, syna věčného průšviháře Luďana.


Blesk CZ   2. 7. 2018 Proč z Chalupářů vyrazili Matušku? Byla to msta! A jak reagoval Walda?
Režisér Chalupářů František Filip ví, že jednou z nejvýraznějších složek oblíbeného seriálu je hudba! „Veškerou muziku dělal skladatel Luboš Fišer a udělal ji znamenitou, Walda krásně nazpíval úvodní píseň, ale pak rošťák odjel opodál, za oceán, a to bylo v takové té době…“ krčí režisér rameny. Matuška musel ze seriálu zmizet!


Blesk CZ   29. 5. 2018 30 let po smrti Vladimíra Menšíka (†58): Dusil se mi place, vzpomíná režisér Chalupářů František Filip
Přesně 30 let dnes uplyne od smrti Vladimíra Menšíka (†58). Na legendárního herce a vypravěče vzpomíná režisér František Filip (87), který ho obsadil snad do všech svých seriálů, včetně Chalupářů.


Blesk CZ   9. 10. 2017 Režisér František Filip: Tříska mi nabízel trenýrky a chtěl moje plavky!
Nebyl mezi nimi jen vztah režisér a herec. Než František Filip (86) obsadil Jana Třísku (†80) do slavného seriálu F. L. Věk, měnili si spolu na Sázavě plavky za trenýrky! Nejen na to režisér Filip vzpomíná v rozhovoru pro Blesk.


Blesk CZ   27. 4. 2017 Pohřeb dramaturgyně slavné Sanitky: Dcera děkovala za dětství, smutnil i František Filip (86)
Kolegové a přátelé se naposledy rozloučili s dramaturgyní České televize a scénáristkou Janou Dudkovou (†85). Pohřeb, který proběhl v menším počtu lidí, si nenechal ujít režisér František Filip (86).


Aha!   2. 2. 2017 Režisér Filip o natáčení s Menšíkem: Už nevěděl chudák, která bije...
Režisér František Filip (86) zavzpomínal na jedno ze svých posledních natáčení s Vladimírem Menšíkem  (†59). A bylo to prý hodně smutné.


Rychnovský deník   8. 10. 2016 František Filip se stal čestným občanem Dobrušky. Zasloužil se o popularitu měst
Dobruška – „Vítejte, náš milý a vzácný sousede," prohlásil starosta Dobrušky při udělení čestného občanství režisérovi F. L. Věka.


Aha!   17. 1. 2016 Režisér Chalupářů František Filip (85): Pod přísným dohledem!
Zdravotní procházky kolem domu mu přísně kontroluje manželka! Bojí se, aby se režisér televizních Chalupářů František Filip (85) náhodou nezapomněl v nevěstinci, který otevřeli v nedalekém domě.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 25. 5. 2020 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz