Karel Augusta > Zprávy


   Informace    Komentáře    Fotky    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   3   |   >  

Dáma.cz   8. 6. 2018 Karel Augusta: Herec malých rolí urazil Husáka a musel do blázince!
Nikdy jste ho neviděli v hlavní roli, v těch malých ale exceloval. Určitě si ale Karla Augustu pamatujte jako Ludvu z populární komedie Vrchní, prchni, nebo jako padoucha z filmu Kamarád do deště. V ...


Lidovky.cz   30. 12. 2016 Svatořečte Elišku, žádá poslanec. Má prý důkaz, že matka Karla IV. vyléčila člověka
Česká královna a matka císaře Karla IV. Eliška Přemyslovna si zaslouží být svatořečena. Alespoň to si myslí poslanec Augustin Karel Andrle Sylor (za Úsvit), který s návrhem na její kanonizaci přišel. Podle něj se jednalo o významnou ženu, která se zasadila i o rozvoj křesťanství v českých zemích. Další články k tématu:Významný den pro Karla IV. a Elišku Přemyslovnu, jak chtějí poslanci? ‚Je to hloupost‘Bakalár, potrestaný za loupež u Přemyslovic, se stížností neuspělVláda nepodpoří návrh, aby měli Karel IV. a Eliška Přemyslovna den v kalendářiPEŇÁS: Lucemburk aneb Srdce slepého krále


Orlický deník   25. 11. 2016 Autorský tandem představí sochu
Praha, Vysoké Mýto – V areálu Karolina v Praze bude v pondělí odhaleno sousoší Karla IV. a Elišky Přemyslovny. Vzniklo z iniciativy Nadačního fondu Elišky Přemyslovny vysokomýtského poslance Augustina Karla Andrleho Sylor.


Orlický deník   2. 10. 2016 Řád Elišky převzalo 21 žen
Praha, Orlickoústecko – Vynikají ve svém oboru, ať je to charita, kultura, zdravotnictví či jiná společensky prospěšná činnost… Řeč je o jednadvaceti dámách, které z rukou poslance Augustina Karla Andrleho Sylora převzaly Řád Elišky Přemyslovny. Poslanec z Vysokého Mýta je prezidentem Nadačního fondu Elišky Přemyslovny.


Aha!   9. 2. 2016 »Krakonoš« Peterka (93) bojuje s rakovinou: Léčba pomocí lidských ostatků!
Nečekaný dárek a zázračný lék v jednom! Ten dostal minulý týden nejznámější představitel Krakonoše  (93). Na oddělení LDN, kde se zotavuje po úspěšném boji s rakovinou, mu poslanec Augustin Karel Andrle Sylor (69) přivezl část ostatků svaté Zdislavy, které prý umí uzdravovat.


Novinky.cz   29. 9. 2015 Sňatek starý 705 let by měl být významným dnem, řešili poslanci
Psal se rok 1310 a Eliška Přemyslovna byla ve Špýru oddána za Jana Lucemburského. Poslanec Úsvitu - Národní koalice Augustin Karel Andrle Sylor spolu s dalšími zákonodárci nyní navrhuje, aby se stal den konání sňatku, tedy 31. srpen, významným dnem. Dolní komora poslala návrh do druhého čtení.


Denik.cz   10. 7. 2015 Poslanec Andrle požádal arcibiskupství o blahořečení Elišky Přemyslovny
Praha – Návrh na blahořečení poslední české královny z rodu Přemyslovců podal na pražské arcibiskupství poslanec Augustin Karel Andrle (Úsvit). Oznámil to dnes na tiskové konferenci. Andrle společně s představenou kláštera benediktinek Anežkou Najmanovou připomněli význam Elišky Přemyslovny v dějinách českých zemí a její zbožnost.


ČRo 1 - iŽurnál   17. 5. 2015 Základní školy by se mohly vrátit k povinné výuce plavání
Pokud se podaří prosadit návrh plaveckých škol, který prosazuje poslanec hnutí Úsvit Karel Augustin Andrle, bude školní plavání opět povinné. I když většina škol plavecký výcvik organizuje i bez nařízení ministerstva školství. To se snaží najít cestu, jak povinnou výuku plavání na školách zrealizovat.


České noviny - Z domova   12. 5. 2015 Uvažuje se o zavedení povinné výuky plavání na 1. stupni ZŠ
Praha - Poslanec Augustin Karel Andrle Sylor (Úsvit) se snaží prosadit povinnou výuku plavání na prvním stupni základních škol. Plošné konání plaveckého výcviku, jehož zařazení do...


Orlický deník   26. 8. 2014 Vzpomenou na Přemysla Otakara II.
Vysoké Mýto /Krátce/ – V úterý od 15.30 hodin se u pomníku Přemysla Otakara II. uskuteční vzpomínková akce u příležitosti výročí úmrtí významného českého krále, který se zasloužil o založení desítek českých měst včetně Vysokého Mýta. Přemysl Otakar II. padl 26. srpna 1278 v bitvě na Moravském poli. Na akci zve Augustin Karel Andrle Sylor a město.

    1   |   2   |   3   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 6. 7. 2020 Svátek má Státní svátek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz