Vadim Petrov > Zprávy


   Informace    Komentáře    Zprávy    


Zprávy

    1   |   2   |   >  

Blesk CZ   4. 11. 2019 Putin ocenil metálem dalšího Čecha. Na Nohavicu navázal skladatel Vadim Petrov
Ruský prezident Vladimir Putin udělil českému hudebnímu skladateli Vadimu Petrovovi (87) Řád přátelství, který je nejvyšším ruským státním vyznamenáním pro cizince. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo ruské velvyslanectví v Praze. Podle ambasády přispěl Petrov ke sbližování české a ruské kultury, připomněla jeho symfonická díla založená na ruských lidových písních.


iDnes - zprávy   31. 1. 2019 Místo ve vysílací radě zůstává prázdně, Sněmovna opět nikoho nenavrhla
Sněmovna na volné místo v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání opět nikoho nenavrhla. Ve středečním druhém kole tajné volby neuspěli konzultant Vadim Petrov nominovaný hnutím ANO ani Milada Richterová, které skončil šestiletý mandát v radě v říjnu. Richterovou navrhl klub TOP 09.Další články k tématu:Poslanci na volné místo ve vysílací radě opět nikoho nenavrhli


Literární noviny v síti   27. 3. 2018 Kniha, která nedává odpovědi
Vadim Petrov, původní profesí muzikant (talent zdědil po otci, známém skladateli téhož jména), byl po převratu 1989 viditelný na různých spoker-manských či manažerských pozicích (mj. tiskový mluvčí Václava Klause, když byl prvně českým premiérem - po r. 1992, ale také šéf human sources jihokorejské automobilky atd.). Málokdo ale ví, že ještě předtím, na samém úsvitu nového režimu, absolvoval zpravodajský kurs britské tajné služby a působil nějaký čas v informační jednotce zvané White House. A právě o této důležité epizodě sepsal a vydal knihu – napůl román, napůl non-fiction – s názvem Muže, který nevrhá stín.


MaM.cz - Aktuality   20. 4. 2017 Ve Zlatém středníku zářili Lékaři bez hranic, v Síni slávy je Petrov
Mezinárodní lékařská organizace získala v soutěži firemních médií tři ocenění. Opakovaně bodovala KPMG, do Síně slávy vstoupil Vadim Petrov.


Denik.cz - Kultura   4. 12. 2016 Skladatel Petrov v Obecním domě uvede své nové dílo
Praha - Uznávaný český skladatel Vadim Petrov představí v neděli v české premiéře a orchestrálním provedení melodie z filmu O krtkovi, Krkonošské pohádce a Nokturno in G. Zcela poprvé navíc zazní cyklus symfonických básní Pražské ornamenty - Pražské ornamenty, Elegie a Pražský hrad. Koncert se uskuteční ve Smetanově síni Obecního domu.


Super.cz   11. 12. 2015 Linda Vojtová prožila chvíle strachu: Její dědeček a babička zázrakem vyvázli z hrůzné nehody
Už mnohokrát jsme na Super.cz psali, jak úžasný má Linda Vojtová (30) vztah se svými prarodiči. Je proto logické, že topmodelka prožívala hrůzu, když se dozvěděla, že její dědeček, hudební skladatel Vadim Petrov, s babičkou Martou měli dopravní nehodu.


ŽENA-IN.cz   9. 12. 2015 České topmodelky vyrazily na koncert vážné hudby
Český hudební skladatel a klavírista Vadim Petrov, mimojiné také dědeček topmodelky Lindy Vojtové vyrazil na koncert ve Smetanové síni Obecního domu, kde zazněly právě jeho skladby. Na takovou událost se sešlo velké množství známých osobností a mezi nimi nechyběly ani další české topmodelky Taťána Kuchařová a Pavlína Němcová. Když jste dnes mohly ohodnotit šaty z večírku zahraničních celebrit, tak nyní máte možnost u těch našich tuzemských. Který model vás nejvíc zaujal? (143 slov)


Novinky.cz   6. 12. 2015 Vadim Petrov: Začal jsem Vítkovem, skončím Pražským hradem
Třiaosmdesátiletý hudební skladatel Vadim Petrov připravil na pondělí 7. prosince do Smetanovy síně Obecního domu v Praze koncert složený ze svých skladeb. Premiéru na něm bude mít symfonická báseň Pražský hrad. Hrát bude orchestr složený ze žáků Pražské konzervatoře.


Blesk CZ   17. 9. 2015 Autor znělky Krkonošských pohádek měl vážnou nehodu: Petrovovi projela autem traverza!
Mohlo to dopadnout tragédií! Známý skladatel a autor hudby ke Krakonošským pohádkám Vadim Petrov (83) měl vážnou autonehodu. Stačilo málo a s manželkou by už nemuseli být mezi živými.


České noviny - Kultura   11. 6. 2015 Vadim Petrov získal Zlatou cenu OSA za přínos české hudbě
Praha - Hudební skladatel, zpracovatel, klavírista a profesor hudební teorie a skladby na Pražské konzervatoři Vadim Petrov získal Zlatou cenu Ochranného svazu autorského (OSA) za rok 2014...

    1   |   2   |   >  
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 14. 7. 2020 Svátek má Karolína
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz