SERIÁL: Akta X


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

81% 86 hlasů
drama / krimi / mysteriozní / sci-fi / thriller, seriál USA/Kanada, , 45 min., 11 sérií / 219 dílů, od 15 let
The X-Files

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Pravda je někde tam venku...
Agent Fox Mulder a agentka Dana Scullyová jsou agenti FBI, kteří vyšetřují případy, se kterými si nikdo nevěděl rady a nakonec je úředníci zavřeli do složky Akt X-nevyřešitelných případů. Ale pak se dostaly na stůl této nerozlučné dvojice, nadšence pro paranormální jevy, který je přesvědčený, že mu sestru unesli mimozemšťani a agentky věřící v boha, která k paranormálu přistupuje tězce skepticky.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Akta X mají jenom jedinou vadu na kráse. Nemají o 50 dílů méně. Jinak je to snad nejlepší mysteriózní seriál! Ta atmosféra, ty konspirační teorie, mimozemská invaze a všechno, to mě baví! 4 hvězdy.
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Akta X

V oblasti severního Texasu před 35 000 lety v hluboké jeskyni pod sněhem stihla dva muže podivná smrt. V současné době se na tomto místě rozkládá vyprahlá krajina. Malý Steve spadne při hře s kamarády do hluboké jámy, kde se brzy stane obětí podivné hmoty, která mu vstoupí do těla. Chlapci okamžitě přivolají hasiče. Dva z nich se spustí do jámy, vzápětí přijíždějí muži v bílých kombinézách a z jámy vynášejí oběti. Nikdo neví, kdo muži jsou a co se vlastně stalo... Zvláštní agenti FBI Fox Mulder a Dana Scullyová už před nějakým časem uzavřeli Akta X. Stále však spolu pracují, přestože se zdá, že by je jejich nadřízení nejraději viděli rozdělené. Právě se účastní hledání bomby ve federální budově FBI. Mulder objeví ve vedlejší budově amatérsky vyrobenou bombu, kterou přichází zneškodnit agent Darius Michaud. Jak se ale brzy ukáže, ani se o to nepokusí. Ve stanovený čas bomba vybuchne a pohřbí nejen Michauda, ale i dva hasiče a neznámého chlapce... Tajemný výbuch nedá oběma agentům spát zejména poté, co zjistí, že hasiči a chlapec, kteří byli nalezeni na místě výbuchu, byli mrtvi již před explozí. Kdosi se jich potřeboval zbavit a disciplinovaný agent Michaud obětoval život. Mulder a Scullyová začínají pátrat.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 26. 5. 2022 Svátek má Filip
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz