SERIÁL: Výjimeční   díl: Dokonalé vzrušení - (2. série / 8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

73% 833 hlasů
seriál / thriller, akční, science fiction USA, , 43 min.
< Předchozí díl21. z 26 dílůNásledující díl >
(Alphas   episode: Falling)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V ulicích města se objevuje nová droga, díky které jsou lidé nezničitelní a mají alfa schopnosti. Tým sleduje stopu k jejich výrobci.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Mám rád sci-fi seriály, ale tohle je průhledná podprůměrná bída. Jako what? Zapálí dům a uteče od toho a nechá je, aby se z toho dostali. To je prostě průser. 30%
Všechny komentáře k seriálu 3+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Dokonalé vzrušení

Po připomínce předchozího dílu sledujeme skupinu teenagerů, kteří se díky jakési pilulce baví skoky z výškové budovy a to bez jakékoliv újmy, přestože tvrdě dopadnou na zem. Vše točí a záznam se rychle dostane k výjimečným. Gary nachází informace o vůdci skupiny, na jehož facebooku je překvapivě Kat- člen výjimečných, který tu jen vypomáhá. Nepamatuje si svou minulost- má jen krátkodobou, přesněji měsíční paměť, ale ráda by se pokusila do skupiny svých dávných známých dostat. Gary se také dočetl o droze, zvané Jump a předpokládá, že právě jí skupina používá. Večer má vůdce Dylan párty a Kat si nenechá příležitost uniknout. Bill a Gary jí hlídají, ale marně. Kat se dá s Dylanem do řeči, líbají se, protože spolu chodili a po požití drogy spolu skočí. Bill je na ní pochopitelně rozzlobený a bohužel se brzy ukáže, že jednala skutečně ukvapeně. U několika osob, které drogu požili, došlo k srdeční zástavě. Látka dočasně zpevňuje tkáň, dělá na ní jakýsi ochranný štít. Mrtvým ale ztvrdlo srdce a tým má obavy, aby se totéž nestalo i jí. Dr. Lee se schází s dcerou, která spolupracuje s jeho nepřítelem- Stantonem Parishem. Když se jí vyptává, jestli tu není něco, o čem by si chtěla promluvit, hovoří jen o příteli Cameronovi (další člen výjimečných). Ve chvíli, kdy jde dcera udělat čaj, prověří její hovory s čísly, která pro něj získal Gary. Jeho obavy se tím bohužel potvrzují. Kat se znovu schází s Dylanem a získává další drahocenné informace. Zároveň ale zjišťuje, že jí na něm záleží. Danielle se vrací ke Cameronovi, který je zrovna rozhádaný se synem. Využije svých schopností a chlapci tak ukáže, co k němu jeho otec cítí. Dr. Lee zatím žádá Ninu o to, aby udělala dceři falešné doklady. Smyčka kolem Dylana se stahuje a Kat mu chce pomoct. Přichází ho varovat a v bytě nachází dívku, jejíž krev obsahuje látku, kterou Dylan dává do drogy. Dívka leží ve vaně a je napojená na zařízení, které jí krev odčerpává. Když ji chce Kat odvést, Dylan ji srazí a s dívkou chce pláchnout. Kat přichází na pomoc Gary, probere jí, ona si pak vezme drogu a skokem ze střechy zastaví Dylana ve voze. Poté ho vytáhne a díky síle zneškodní. Vyslouží si tak 14denní kurz u FBI, po kterém může být členem výjimečných. Dr. Lee kontaktuje dceru a schází se s ní v parku. Nejprve si s ní promluví o Parishovi, ale poté ji nechá zatknout. U Camerona nenachází pochopení. Rozhovorem doktora s dcerou díl končí.


Podobné seriály

Hercule Poirot IX (3)
(Agatha Christie´s Poirot) Smrt na Nilu Důvod nenávidět onu krásnou, bohatou a přiměřeně ...
dnes 16.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Kateřina Veliká (3/4)
(Catherine the Great) Byla to mocná a vášnivá žena. Britský historický seriál s Helen Mirr...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Kateřina Veliká (4/4)
(Catherine the Great) Byla to mocná a vášnivá žena. Britský historický seriál s Helen Mirr...
dnes 21.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 1. 2021 Svátek má Zdeněk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz