SERIÁL: Banshee


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

83% 980 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min., 4 série / 38 dílů, od 18 let

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Malé město. Velká tajemství.
Seriál nás zavádí do amišského městečka Banshee v Pennyslvanii. Bývalý zločinec je propuštěn z vězení, poté co tam strávil dlouhých 15 let za krádež diamantů od ukrajinského gangstera zvaného Mr. Rabbit. Vydává se do Banshee hledat přítelkyni Anastasiu, svého někdejšího komplice. Anastasia se zde snaží žít co nejnápadněji. Vystupuje pod smyšlenou identitou jako Carrie Hopewellová, je vdaná za místního prokurátora a má dvě děti. Aby dosáhl svých zájmů, rozhodne se hlavní protagonista převzít totožnost zavražděného šerifa Lucase Hooda. Banshee ale není zrovna idylické místo k životu. Je prolezlé korupcí a vládne zde místní mafiánský boss Kai Proctor. S pomocí bývalého boxera Sugara Batese, nyní barmana se zde nový muž zákona snaží nastolit jistou míru spravedlnost a dokonce se mu to i podaří. Jenže Lucas má stále chuť loupit, a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží starý známý Mr. Rabbit...
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Ze začátku jsem byla na rozpacích a nedůvěřivá a o to s větší vervou sem se do tohohle díla pustila a trhla pořádný kus naráz. Po ale sotva 4 dílech za sebou už mi to přišlo jak kolovrátek a docela velká nuda. Samostatně bych si to asi užila víc, ale co naplat. Některé scény jsou ale v dílech naprosto zbytečně protahované.
Všechny komentáře k seriálu 6+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Banshee

Alan Ball, proslulý tvůrce seriálů True Blood - Pravá krev a Odpočívej v pokoji, přináší nové strhující akční drama, které vypráví o bývalém trestanci Lucasi Hoodovi (Antony Starr), jenž se neuvěřitelnou shodou okolností stane šerifem venkovského amišského městečka, když pátrá po ženě, kterou viděl naposledy před patnácti lety. Tehdy se po vyloupení klenotnictví Lucas dobrovolně vzdal policii, aby ona mohla uprchnout. Tato žena nyní žije v Banshee, říká si Carrie Hopewellová (Ivana Milicevicová), je vdaná za místního okresního prokurátora, má s ním dvě děti (z nichž jedno může být Lucasovo) a snaží se žít co nejnenápadněji... Dokud se neobjeví Lucas, jenž otřese celým jejím světěm a oživí staré vášně. Situaci komplikuje skutečnost, že Banshee je prolezlé korupcí a vládne mu amišský suverén Kai Proctor (Ulrich Thomsen), budující zde brutálně impérium postavené na drogách, hazardu a výpalném. Lucas s pomocí bývalého boxera, nyní barmana Sugara Batese (Frankie Faison) dokáže být Kaiovi a jeho gangsterům rovnoceným soupeřem a dokonce se mu podaří nastolit v Banshee jistou míru přísné spravedlnosti. Ovšem Lucasovi stále zůstává chuť loupit a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží pomstychtivý Mr. Rabbit (Ben Cross), newyorský gangster, jehož kdysi obrali.


Podobné seriály

Vyprávěj III (3)
Lampionový průvod Eva se vrací ze Slovenska. Je manželská krize Evy a Karla definitivně z...
dnes 20.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Columbo X (4)
Smrt bere jackpot Pomačkaný baloňák, laciný doutník, vysloužilé auto - a geniální detekti...
dnes 22.34
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Walker, Texas Ranger IV (22)
V časové tísni Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím...
zítra 01.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 27. 2. 2020 Svátek má Alexandr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz