SERIÁL: Bez hranic   díl: The Animals - (1. série / 7. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

73%
seriál / thriller, akční, krimi Francie/Německo/USA, , 43 min.
< Předchozí díl7. z 36 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Haagskou policii zaměstnává vyloupení banky v centru města, ale Louisův tým si myslí, že pachatelům šlo o něco víc, než jen o peníze.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Velmi toporná euroverze amerických kriminálek, u které může našinec dělat: "JéheleVašut, jéheleRoden, jéheleIssová...."
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu The Animals

Carl si potřebuje něco zařídit v Mezinárodní bance Haagu, když si všimne, že se několik lidí, včetně hlídače, chová divně. Vytočí tedy Sebastianovo číslo a stihne mu jen říct, aby nezavěšoval, když vtom do banky vtrhnou muži v maskách. Nejprve zničí všechny kamery a odeberou všem rukojmím telefony. Ten Carlův rozšlápnou, takže jeho kolegové už nemůžou dál poslouchat, co se v bance děje. Nicméně i tak ale stihl Carl situaci částečně popsat, takže ostatní alespoň vědí, jaké vybavení si lupiči do banky přinesli. Pak si lupiči nechávají přivést ředitele banky, kterému vedoucí lupičů, který si podle své masky říká vlk, vezme klíč od trezoru. Pak mu ostatní nasedí vestu s výbušninou a pošlou ho ven před banku. Vlk pak výbušninu odpálí, aby ostatním ukázal, že to myslí vážně. Sebastianovi se z hlasového záznamu podaří vlka identifikovat. Jmenuje se Alex Vaughn a je z Británie. Tommymu a Evě je jasné, že se lupiči nechystají vyjít z banky hlavních vchodem. Tommy pak dostane povolení najít ostřelovače a zjišťuje, že to je někdo, koho zná. Ostřelovač si ho také všimne a řekne vlkovi, že končí. Mezitím se dozvídají, že v bance je policista. Sebastian zjišťuje, že pod bankou vede stará nepoužívaná kanalizace a domnívá se, že to bude cesta lupičů ven. Vlk chce najít policistu, ale označí špatného člověka. Sekretářka z banky dostane strach a ukáže na Carla, které sedí vedle ní a které se Carl svěřil. Vlk ale její gesto neocení a místo toho k ní připevní další bombu a pošle ji ven i s dalším rukojmím, kterému dá do ruky zbraň a na hlavu masku aby odlákal pozornost policie. Anne-Marie prohlíží záznamy z kamer před loupeží a všimne si ženy, která se chová podezřele. Zjišťuje, že její manžel sedí ve vězení, které je poblíž banky, a taky se tam dá dostat kanalizací. Carl mezitím zpracuje jednoho z lupičů, kterého nechají v bance, aby se mu vzdal. Potom všechny ostatní lupiče následuje do podzemí. Sleduje je a Sebastian ho stopuje pomocí telefonu. Eva s Tommym tam hned jedou a pomůžou Carlovi všechny zatknout. Tedy až na jednoho z nich, kterého nechal Tommy jít ze známosti.


Podobné seriály

Agent Hamilton (8/10)
(Hamilton) Boj s mezinárodním terorismem si žádá toho nejlepšího švédského agenta. Seriálo...
zítra 00.25
ČT2
Kriminálka Miami (17)
(CSI Miami) Služebná Horatio má svědčit v případu vraždy hispánské služky. Pár minut před...
zítra 00.30
Nova
Policie Hamburk V (22)
Rodiče? Ne, děkuji! Majitel obchodu ohlašuje krádež. Mladík z dětského domova se mu snaži...
zítra 02.15
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 2. 2024 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz