SERIÁL: Castle na zabití   díl: Valkýra - (6. série / 1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

81% 1440 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl106. z 173 dílůNásledující díl >
(Castle   episode: Valkyrie)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
V žáru televize po. 6.7. Kabel1 12.10, so. 11.7. Kabel1 10.55
Kabel1 12.10
Kabel1 10.55
Podoba není náhodná televize út. 7.7. Kabel1 04.25
Kabel1 04.25
V utajení televize út. 7.7. Kabel1 12.10, so. 11.7. Kabel1 11.50
Kabel1 12.10
Kabel1 11.50

Kate si těžce vybírala mezi Castlovou nabídkou k sňatku a prestižní prací ve federální jednotce. Teď se potýká s následky své volby. Do toho ale musí vyřešit případ krádeže přísně tajného vládního kódovacího systému.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu První dva pořady jsem přehrál,a tím to skončilo.Pořad je jakoby připravený k přehrání,ale nefunguje to.Smazal jsem nějaké pořady,v domnění že další půjdou přehrát.Bohužel nic.Tak nevím jestli mám být ještě trpěliví,nebo vaše stránky smazat.S pozdravem Milouš.
Všechny komentáře k seriálu 46+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Valkýra

Kate Beckettová a Richard Castle jsou zasnoubeni. Beckettová přesto odjíždí do Washingtonu DC, kde jí byla nabídnuta práce u FBI. Prodělává tam výcvik, při kterém se jí ne vždy zcela daří. O to víc se těší na víkend, který prožije s Castlem v New Yorku. Pak ale dostává příkaz: čeká je důležitý případ související s národní bezpečností. I Castle se vrací domů z turné, při kterém představoval svou knihu, a doma nachází dceru Alexis se samorostlým mládencem, kteří si říká PI. I on se těší, jak si užije chvíle s Kate. Když se dozví, že nepřijede, rozhodne se jet za ní, což Jane velice překvapí. Všetečný Castle, který by o chystané akci FBI neměl nic vědět, najde zapomenutou fotografii, která Kate upadla pod stůl a začne pátrat na vlastní pěst. Brzy se dostane blízko pravdě: v Arlingtonu byl vyřazen transformátor, v důsledku čehož došlo k výpadku proudu a někdo toho využil ke krádeži bezpečnostního modulu, který by mohl posloužit jako brána k vojenské satelitní síti. Ta by mohla být následně vypnuta. Zatímco tým FBI se snaží zjistit, kdo je za krádež zodpovědný, Castle je už kousek před ním, protože požádal o soukromou pomoc i bývalé Katiny kolegy Javiera a Kevina. I FBI ale brzy zjistí jméno pachatele: je jím jistý Jack Johnson, u něhož doma se ale nenajde ani on, ani hledaný kódovací systém. Castle pochopí, že jeho další vměšování se do případu by mohlo mít pro Beckettovou fatální následky a rozhodne se odjet domů. Těsně předtím ho ale na ulici zadrží muž s pistolí, který ho zatáhne do auta. Vyptává se, jak daleko je FBI s vyšetřováním, hovoří o jakési Valkýře, Říši snů a pak se náhle zhroutí mrtev. Tentokrát agentka Rachel McCordová Castla zatkne. FBI hledá Bronsonovu přítelkyni Jeanette Millerovou, která je asistentkou senátora pro zahraniční záležitosti. Právě ona by mohla být prostředníkem při prodeji kódů. Když je zadržena, dívka tvrdí, že na Jacka někdo krádež jen nahrál. Brzy i FBI pojme podezření, že tato krádež měla jen odvést pozornost. V budově, odkud byl kódovací systém ukraden, jsou i jisté laboratoře. A právě z nich - jak vyjde najevo - někdo ukradl nesmírně nebezpečnou chemikálii pro armádu, schopnou zabít tisíce lidí. Do Bronsonova auta ji někdo vpravil pomocí klimatizace a Bronsona tak zabil. Jel v něm ovšem i Castle, který se mezitím vrátil domů, kam si pro něj ale brzy přijíždí agenti FBI. Beckettová je nucena mu oznámit, že podle toho, kolik má této látky v krvi - kterou mu FBI odebrala - zbývá mu jediný den života.


Podobné seriály

Big Ben: Kandidát na ženění
(Der Bulle von Tölz: Der Heiratskandidat) I v malém městě dochází k velkým zločinům. A to ...
dnes 16.10
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Dobrá Voda (1/7)
Nástup Populární český seriál o chovatelích ušlechtilých koní (1982). Hrají: P. Haničinec...
dnes 17.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (17)
(Law & Order: Criminal Intent V) Případy newyorského policejního oddělení, které vyšetřuje...
dnes 23.25
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 4. 7. 2020 Svátek má Prokop
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz