SERIÁL: Chuck   díl: Chuck a rychlovlak - (5. série / 11. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

81% 1371 hlasů
seriál / akční, komedie, seriál / thriller USA, , 44 min.
< Předchozí díl94. z 96 dílůNásledující díl >
(Chuck   episode: Chuck Versus the Final Nemesis)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Novým intersectem se stala Sára. Jenže verze v její hlavně je vadná a hrozí, že ztratí paměť. Dokáže ji Chuck zachránit?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Chuck je naprosto bezkompromisně můj nejoblíbenější seriál. Producentův nápad vládního počítače, intersectu, mě skutečně zaujal. Nechybí honičky, přestřelky, mučení, bitky... navíc naprosto miluju Caseyho černý humor :-D Yvonne Strahovski je nádherná ženská a Zachary Levi můj oblíbený herec...jaká kombinace :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Chuck a rychlovlak

Chucka unesl Nicholas Quinn a Sára si kvůli jeho záchraně do hlavy nahrála vadný intersect, po kterém Nicholas touží. Ellie a Morgan zjišťují, jak zabránit tomu, aby Sára ztratila paměť a aby tedy nedopadla jako Morgan. Nicholas unesl Chucka do Japonska a nacházejí se v rychlovlaku, kde jsou ale už i Sára a Casey. Sáře a Caseymu se podařilo Chucka zachránit, zajmout Nicholase a nyní musí počkat do další zastávky, kde by na ně měla čekat CIA. Chuck nevzal zprávu o Sáře a intersectu velmi dobře, ale nakonec, když zjistil, že za hodinu a půl bude Sára opět normální, uklidnil se. Jenže celý plán končí, když Nicholas nechá unést Alex, a má tak Caseyho v hrsti. Alex musí zachránit Morgan a Suprák, ale ti jsou zajati, a vše tak závisí na Lesterovi a Jeffovi. Casey mezitím odvedl Chucka a Sáru za Nicholasem, jenže Sára Nicholase málem zabila, když ho vyhodila z vlaku. Na Sáře se tak podepisují negativní účinky intersectu, už nedokáže ovládat záblesky a to, co dělá. Ellie mezitím zjistila, že účinky intersectu zhoršuje četnost záblesků, Sára už tak nesmí zablesknout. Ellie si stáhla program na utlumení intersectu a Chuck musí ve vlaku využít veškeré zdroje k vyrobení brýlí, které Sáře vymažou intersect z hlavy. Vše jde dobře až do chvíle, kdy se do vlaku vrátí Nicholas, který vyhození z vlaku přežil. Lester a Jeff nakonec zachránili Alex, Morgana a Supráka, když proti záporným agentům použili veškeré Caseyho zbraně. Morgan jim tak na oplátku ukázal Zámek a přiznal pravdu ohledně CIA a všeho ostatního. Chuck bohužel takový úspěch neslaví, protože Nicholas zabránil stažení programu od Ellie. Chuck a Casey tak honí Nicholase po celém vlaku a Sára se jim rozhodne pomoct, jenže Nicholas jí uspí a unese. Nicholas pomocí záblesků vymazal Sáře paměť a udělal z ní svého vojáka, který pro něj získá nezávadný intersect. Chuck a ostatní byli velmi blízko nalezení Sáry, ale přišli pozdě. V místnosti, kde byla Sára mučena, našli jenom vzkaz "Hezký pokus". Sára se druhý den probudila na neznámém místě, Nicholas jí řekl, že je její trenér a že jejím úkolem je zabít Chucka. Sára se chystá úkol splnit, protože vůbec netuší, kdo Chuck je.


Podobné seriály

Kriminálka Miami II (7)
(CSI: Miami II) Velká cena Při kvalifikačních automobilových závodech zničehonic vzplane ...
dnes 14.55
Nova
Hvězdná brána V (9)
Mezi dvěma ohni Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vy...
dnes 15.10
Prima Cool
Profesionálové III (6)
(The Professionals) Bez šance na úspěch Bodie, Doyle a Cowley z CI5 v akci. Britský krimi...
dnes 22.35
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 10. 2021 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz