SERIÁL: Columbo   díl: Vražedné stopy - (1. série / 21. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

83% 894 hlasů
seriál / thriller, krimi USA,
< Předchozí díl13. z 73 dílůNásledující díl >

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Smrt ve sklence vína televize zítra SAT1 Gold 18.55, zítra SAT1 Gold 23.30
Jak vytočit vraždu televize zítra SAT1 Gold 22.05, ne. 16.5. SAT1 Gold 13.20
Krize identity televize po. 17.5. Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 15.00

Peter Falk ve zmačkaném baloňáku, s věčně nedokouřeným doutníkem, ve své nejslavnější roli samotářského a svérázného detektiva.
O seriálu Columbo:
Tento detektivní seriál vypráví příběhy geniálního detektiva Los Angeleského oddělení vražd, poručíka Columba. Mnoho zločinců jej podcení, protože ve svém tradičním plášti a neskutečné rachotině, kterou používá jako dopravní prostředek, vypadá spíš jako nekompetentní nula a zkrachovalec. Pod tímto zevnějškem se ale skrývá brilantní mozek, kterému neunikne jediný detail. Zajímavé ovšem je, že přes všechny jeho úspěchy nebyl nikdy povýšen. Jednou z perliček také je, že poručík poměrně často mluví o své ženě, ale divák ji v žádném díle neměl možnost vidět. Velmi kvalitní příběhy tohoto detektiva zaujaly miliony diváků po celém světě a jeho představiteli, Peteru Falkovi, přinesly zaslouženou slávu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Neměli jsme tu čest poznat nejet Columbovu paní, ale ani jeho křestní jméno: - "Jmenuju se Columbo, Los Angleská policie..." - "A křestní jméno?" - "Poručík, madam..." nebo - "Máte taky křestní jméno, poručíku?" - "Jo, to mám, ale říká mi tak většinou jenom moje žena..."
Všechny komentáře k seriálu 37+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis seriálu Vražedné stopy

Cathleen Calvertová, manželka milionára Clifforda Calverta, spolu s milencom Patrickom Kinsleym naplánujú vraždu manželovho obchodného spoločníka Howarda Seltzera. Cieľom oboch sprisahancov je hodiť vinu na Clifforda a dostať ho do väzenia, aby si obaja mohli užívať jeho peniaze. Patrick zavraždí Seltzera v jeho vlastnom dome a perfektne zmanipuluje stopy na mieste činu. Nečudo, že to zvládne, je totiž šéfom forenzného laboratória polície v Los Angeles! A poručík Columbo bude pri vyšetrovaní odkázaný výlučne na jeho technické informácie. Detektív dokonca netuší, že Patrick a Cathleen sa poznajú, nieto aby vedel o ich mileneckom pomere. Columbo má však jednu výhodu - fenomenálny postreh a všímavosť ku zdanlivo nedôležitým detailom, ktoré ho vždy dovedú k správnemu úsudku a napokon k odhaleniu skutočného páchateľa. Pokrčený baloniak, ošumelý oblek, lacná cigara, staré otlčené auto - a geniálny detektívny mozog. Poručíka Columba, geniálneho detektíva z oddelenia vrážd v Los Angeles, zločinci často podceňujú, pretože v svojom tradičnom plášti a starej rachotine Peugeot 403 Cabrio, ktorú používa ako dopravný prostriedok, vyzerá skôr ako nekompetentná nula alebo životný skrachovanec. Pod týmto zovňajškom však Columbo skrýva svoj brilantný mozog, ktorému neunikne jediný detail, vďaka čomu dokáže vyriešiť aj tie najkomplikovanejšie prípady vrážd.


Podobné seriály

Bodyguard (4/6)
Vždy v první linii. Premiérová řada napínavého britského seriálu (2018). Hrají: R. Madden,...
dnes 22.55
ČT2
Námořní vyšetřovací služba XIII (20)
Šaráda Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zlo...
zítra 01.35
Prima
Castle na zabití VIII (17)
(Castle VIII) Lehkovážný spisovatel detektivních románů Rick Castle se přes své známosti "...
zítra 02.00
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 14. 5. 2021 Svátek má Bonifác
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz