fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

78% 862 hlasů
animovaný / drama / komedie / rodinný / sci-fi, seriál USA, , 30 min., 5 sérií / 90 dílů
Dexter's Laboratory

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Dexter je výjimečně geniální chlapec a vynálezce, který ve svém pokoji ukrývá tajnou laboratoř, z níž se neustále snaží vystrnadit svoji sestru Dee-Dee. Také je zapleten do hořkého soupeření se svým stejně geniálním sousedem Mandarkem.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Kde jsou ty doby, kdy jsem každé víkendové ráno koukal na Supermaxu nejdříve na Animáky a poté na Dobrodružství Rudly a Koumáka, kteří dostali svůj vlastní seriál. Vtipná byla už znělka studia Warner Brothers před samotnými Animáky, ve které se objevili všechny postavičky Looney Tunes (mimochodem, ti měli v Animácích vydařená camea). Pak přišla ta chytlavá pínička a po ní v prvním filmu trojice sourozenců Warnerových, kteří předvedli, jak dovést někoho k šílenství. Pak následovali další dva filmy s jinými hrdiny (Veverka Kecka, předškolačka Minka, holubi Péřáci, kočka Rita či myši Ruda s Kápem - Rudla s Koumákem).
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Dexterova laboratoř

Dexter je výjimečně geniální chlapec, který za knihovnou ve svém pokoji ukrývá tajnou laboratoř. Ta je plná jeho vynálezů. Abyste se do ní dostali, musíte vyslovit několik různých hesel či aktivovat skryté vypínače v Dexterově knihovně. Dexterovi se daří držet laboratoř v tajnosti před nic netušícími rodiči, kteří o ní nemají ani páru. Často se však dostává do konfliktu se svou hyperaktivní starší sestrou Dee-Dee. Navzdory Dexterově vyspělé technologii se Dee-Dee daří vyhýbat všemožným bezpečnostním opatřením, a jakmile se dostane do bratrovy laboratoře, ráda si chaoticky pohrává s jeho vynálezy a často tam nadělá pěknou spoušť. Dexterovým rivalem je jeho stejně geniální spolužák jménem Mandark. Stejně jako Dexter i Mandark vlastní svoji laboratoř, ale jeho plány jsou veskrze prohnilé a mají jediný cíllogo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 4. 3. 2021 Svátek má Stela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz