SERIÁL: Dobrá voda   díl: Lhostejnost - (4. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

53% 28 hlasů
seriál / thriller Československo,
< Předchozí díl4. z 7 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Příběh tohoto dílu je ve znamení výkonnostních zkoušek, kde konečně Hovorův chov došel spravedlivého ocenění. Hovorovy vyhlídky se významně zlepšují. O to hůř působí synův nezájem a lhostejnost, která vyvrcholí tím, že se Libor vymluví na lékařský zákaz tréningu. Otec lež prohlédne, a tak pomalu začíná chápat, že syn nikdy nemůže a nebude pokračovatelem chovu. Zaměstnanci statku zatím znepokojeně sledují zhoršující se stav staré, nemocné klisny Odety, zakladatelky Hovorova chovu. Na vztahu k ní se projevuje vřelý vztah chovatelů ke koním. Zejména Lojzy, starého Hanouska a především Michala, který Hovorovým chovem opravdu žije.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Je to prilis ukecane, prilis vela sa schodzuje a je to ideologicky balast. Brzochudobneho som nemal rad nikdy, a zvysok hercov /Hanicinec, Janzurova ...../uz hrali aj v lepsich serialoch/filmoch. 5 %
Všechny komentáře k seriálu 2+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Lhostejnost

Na natáčení mj. zavzpomínal takto: "Cizí prostředí, lampy, kamery a spousta lidí kolem koně zneklidňují. Najednou neví, co se od něj bude žádat a neudělá přesně to, co potřebujeme, ale pokaždé malinko jinak. Přestože je u něj silně vyvinut stádní pud, kůň je osobnost. Má svou hlavu. Krásnou a tvrdohlavou. Režii nebere moc na vědomí, tak je to s ním často namáhavé a náročné na čas. Dostihy jsme dělali tak, že jsme si z jarních a letních výběrových soutěží natočili dokumentární materiál a jen jsme některé z jezdců oblékli do našich dresů. V Pardubicích jsme pak k tomu rekonstruovali dostih za pomocí několika jezdeckých oddílů..." Příběh tohoto dílu je ve znamení výkonnostních zkoušek, kde konečně Hovorův (P. Haničinec) chov došel spravedlivého ocenění. Hovorovy vyhlídky se významně zlepšují. O to hůř působí synův nezájem a lhostejnost, která vyvrcholí tím, že se Libor (V. Dlouhý) vymluví na lékařský zákaz tréninku. Otec lež prohlédne a pomalu začíná chápat, že syn nikdy nemůže a nebude jeho pokračovatelem. Zaměstnanci statku zatím znepokojeně sledují zhoršující se stav staré, nemocné klisny Odety, zakladatelky Hovorova chovu. Na péči o ní se zrcadlí vřelý vztah chovatelů ke koním. Zejména Lojzy (J. Hanzlík), starého Hanouska (J. Kemr) a především Michala (L. Vaculík), který chovem koní opravdu žije.


Podobné seriály

Desatero hříchů II (3/6)
(Kaikki synnit II) Podvádět, modlit se, zabíjet. Pokračování mezinárodně úspěšného kriminá...
dnes 23.35
ČT2
Kriminálka Miami (21)
(CSI Miami) Vrah za kamerou Tým kriminalistů pod vedením Davida Carusa vyšetřují smrt stu...
dnes 23.55
Nova
Specialisté (142)
Jediný svědek Bubeník známé kapely a majitel alternativního rockového prostoru, je naleze...
zítra 01.45
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 15. 10. 2021 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz