SERIÁL: Frank Riva   díl: Muž odnikud - (1. série / 1. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 31 hlasů
seriál / thriller, krimi Francie,
1. z 9 dílůNásledující díl >
(Frank Riva   episode: L'homme de nulle-part)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Frank Riva, bývalý policista, který se úspěšně infiltroval do mafiánského klanu, se po dvaceti letech vrací do Paříže. Tenkrát musel narychlo odjet, protože po prozrazení byla na jeho hlavu vypsána odměna a znalo ho celé podsvětí. Nemohl se ani rozloučit, ani nic vysvětlit svým blízkým. Nyní se vrací, aby vypátral vraha komisaře pařížské kriminálky Marca-Antoina Rezzoniho. Tenkrát byli tři: Frank, Marc-Antoine a Xavier. Nyní je Marc-Antoine mrtev, Xavier je ředitelem policie a povolává Franka, aby skoncoval s klanem Loggiů. Frank je nucen znovu otevřít svou minulost. Ví dobře, že buď Loggiové nebo on sám.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Čím začít? Těšila jsem na exteriéry a i ty mne zklamaly, Paříž se příliš nepovedla. Francouzští televizní tvůrci nám nabídli ledvinovou dietu a představili neskutečně natahovanou detektivku, která by mohla být velmi dobrá, kdyby měla celkem 100 minut. Srovnání s předchozím obdobným Delonovým počinem by dopadlo pro Rivu tragicky. Delon není špatný, ale deset hodin zkrátka nemá co hrát. To platí především pro první řadu, druhá se malinko zlepšila. Ale o napětí bychom nemohli hovořit ani tam. Hudba se sice snažila evokovat období zakouřených braserií ze sedmdesátých let, jenže to by člověk nesměl vnímat nic jiného, než tu hudbu. Za pozitiva lze považovat setkání Darc s Delonem po dlouhé době před kamerou. Dále že Alain Delon už nevypadá jako jetá paní Delonová, ale jako stárnoucí Delon. Role Paula byla jedna z posledních pro André Pousseho. A Jacquesovi Perrinovi od doby Čety 317 parádně zešedivěly vlasy.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Muž odnikud

Frank Riva, bývalý policista, který úspěšně pronikl do mafiánského klanu, se po dvaceti letech vrací do Paříže. Tenkrát musel narychlo odjet, protože po prozrazení byla na jeho hlavu vypsána odměna a znalo ho celé podsvětí. Nemohl se rozloučit ani cokoliv vysvětlit svým blízkým. Nyní se vrací, aby vypátral vraha komisaře pařížské kriminálky Marca-Antoina Rezzoniho. Tenkrát byli tři: Frank, Marc-Antoine a Xavier. Nyní je Marc-Antoine mrtev, Xavier je ředitelem policie a povolává Franka, aby skoncoval s klanem Loggiů. Frank je nucen znovu otevřít svou minulost. Ví dobře, že buď Loggiové nebo on sám... Epizoda Muž odnikud - Komisař Frank Riva přijíždí po dlouhé době do Paříže, na přání svého starého přítele, policejního ředitele. Frank má dočasně zastoupit svého kolegu, komisaře Tonyho Rezzoniho, který byl vážně raněn při policejní razii na drogové dealery. Komisařka Lydie Herzogová má k novému kolegovi výhrady, policejní ředitel jí ale sdělí, že Frank má jeho plnou důvěru. Frank se seznámí se svými podřízenými, Sebastianem, Rothem, Buscemim a Juliette. Frankovým prvním úkolem je zjistit, proč Tony při zásahu riskoval, následkem čehož byl postřelen, navíc lezl do zelí protidrogovému oddělení. Frank má v Paříži i dávné nepřátele, mafiány z rodiny Loggiů. Frank si sjedná schůzku s hlavou klanu, Norbertem. Norbert se Frankovi svěří, že se bojí o svůj život, jeho bratra Luise zabila před nedávnem časovaná nálož a na Norberta zaútočil odstřelovač. Norbert žádá Franka o pomoc, na oplátku nu nabízí informace o Tonym. Tony spolupracoval s narkomafií, Norbertovo tvrzení dosvědčí i Tonyho informátor, transvestit Jean-Claude, čili Pola. Vzápětí Tony umírá, Sebastian je velmi rozčarován, že chce Frank pošpinit jeho jméno, a tak mu Frank prozradí tajemství. Jeho pravé jméno je Renzzoni, Tony byl jeho mladší bratr. Frank dostal před lety rozkaz infiltrovat se do rodiny Loggiů. Žil s nimi tři roky, Loggiovi ho přijali za svého, když je pak Frank zradil, mafiáni na něj vypsali odměnu, to proto se celá dlouhá léta schovával. Do Paříže se vrátil pouze kvůli bratrovi. Frank zjistil, že Tonyho při přestřelce nezabili mafiáni, ale někdo z jeho lidí. Zbývá jen zjistit, kdo. Tony byl s mafií zapleten daleko víc, než Frank předpokládal. Tonyho zabití nařídil syn Norberta Loggii, Maxim, z Tonyho vraždy Frank usvědčil jeho podřízeného, Rotha. Frank se nakonec rozhodne v Paříži zůstat, musí totiž ještě vyrovnat účty s Loggiovými. Navíc se zde opět shledal se svou dávnou láskou, ženou, kterou musel před pětadvaceti lety opustit, Catherine.


Podobné seriály

Detektiv Endeavour Morse II (4)
(Endeavour II) Proti všem Mladý, nenápadný, s pronikavým úsudkem a navíc milovník opery -...
dnes 23.45
ČT1
Babylon Berlín III (5/12)
(Babylon Berlin III) V novém případu čelí komisař Rath přízraku zákeřného vraha i sílícího...
zítra 00.50
ČT2
Specialisté (100)
Nastavený čas Specialisté vyšetřují vraždu fotbalového agenta Vernera a dostanou se do tv...
zítra 02.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 7. 8. 2022 Svátek má Lada
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz