SERIÁL: Frank Riva   díl: Štvanec - (2. série / 3. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 31 hlasů
seriál / thriller, krimi Francie,
< Předchozí díl9. z 9 dílů
(Frank Riva   episode: L'homme traqué)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Zákony mafie jsou neúprosné. Louis Loggia ví, kdo je nejslabším článkem řetězu a musí být pro záchranu klanu odstraněn. Stane se tak přímo před očima Alberty, švýcarské advokátky, která se stará o právní záležitosti rodiny. Alberta dostane panický strach, poznala, že jediné neuposlechnutí ji bude stát život. Bez odporu začne organizovat únos dítěte. Frank Riva správně tuší, že nestačí jen zničit rodinný gang Loggiů, ale musí odhalit toho, kdo stojí celou dobu v pozadí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Čím začít? Těšila jsem na exteriéry a i ty mne zklamaly, Paříž se příliš nepovedla. Francouzští televizní tvůrci nám nabídli ledvinovou dietu a představili neskutečně natahovanou detektivku, která by mohla být velmi dobrá, kdyby měla celkem 100 minut. Srovnání s předchozím obdobným Delonovým počinem by dopadlo pro Rivu tragicky. Delon není špatný, ale deset hodin zkrátka nemá co hrát. To platí především pro první řadu, druhá se malinko zlepšila. Ale o napětí bychom nemohli hovořit ani tam. Hudba se sice snažila evokovat období zakouřených braserií ze sedmdesátých let, jenže to by člověk nesměl vnímat nic jiného, než tu hudbu. Za pozitiva lze považovat setkání Darc s Delonem po dlouhé době před kamerou. Dále že Alain Delon už nevypadá jako jetá paní Delonová, ale jako stárnoucí Delon. Role Paula byla jedna z posledních pro André Pousseho. A Jacquesovi Perrinovi od doby Čety 317 parádně zešedivěly vlasy.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Štvanec

Nina se Sebastianem si řekli své "Ano", Frank a Lydie se těší na narození miminka, Frank však stále častěji uvažuje o odjezdu z Paříže a nabízí Lydii, aby jela s ním. Juliette a Buscema se dali dohromady, vše vypadá přímo idylicky. Maxime Loggia s advokátkou Olivierivou se ukrývají v Kolumbii, kde se setkávají s Louisem Loggiou, Maxime je v šoku, když vidí svého strýce živého. Louis vyčte Maximovi, že pošpinil čest klanu Loggiů a nechá Maxima zabít. Frank a Lydie navštíví policejního ředitele Ungera, Frank mu oznámí, že zanedlouho odjíždějí a Herzogová předá svoji výpověď. Louis Loggia nařídí Olivierové, aby se vrátila do Paříže a přivezla mu Antoina. Olivierové je jasné, že se zapletla s mafií více, než je zdrávo, ví však, že už není cesty zpět, pokud chce zůstat na živu, musí poslouchat. Situace se náhle zdramatizuje, komisařka Aldová z protidrogového i informátor Pola jsou zavražděni Frankovou zbraní, Frank je podezřelým číslo jedna, podle Ungera spolupracuje Riva s Louisem Loggoiu. Frank je zatčen, a dojde mu, že pokus o jeho likvidaci má na svědomí jeho starý přítel Unger, který zřejmě vše důkladně naplánoval. Unger nemohl přenést přes srdce, že jeho žena po celou dobu jejich manželství milovala Franka. Nina pomůže Frankovi k útěku, svou nevinu může Frank dokázat jedině na svobodě. Vyjde najevo, že Unger už dlouho spolupracuje s Louisem Loggiou, Loggia řídí pod Ungerovým dohledem drogové obchody v pařížských ulicích, Unger na oplátku zajistí, aby Loggia dostal svého prasynovce Antoina, na čemž Unger spolupracuje s Olivierovou. Lydie zjistí, že Ungerův řidič ukradl Frankovu zbraň a zastřelil Aldovou a Polu. Unger nechá Lydii unést a chce ji s Frankem vyměnit za Antoina. Ungerovy plány ale krachují, Buscemovi se totiž podaří Lydii osvobodit. Unger tedy Antoina unese a chce ho předat Loiusovi, Riva se svými lidmi mu v tom ale zabrání, Olivierová zachrání Frankovi život. Frank Ungera nakonec zastřelí, starý Louis Loggia mezitím podlehne své nemoci.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (23)
Krvavé diamanty Deeks pracuje v utajení v baru, jehož majitel má být zapletený do obchodu...
dnes 12.25
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba VIII (8)
Cizí nepřítel 1/2 Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetři...
dnes 13.35
Prima
Na krok od nebe
(Un passo dal cielo) Přízrak ze mlýna Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího ko...
dnes 16.00
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 8. 2022 Svátek má Petra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz