SERIÁL: Hraběnky   díl: Čarodějnice - (9. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

62% 17 hlasů
drama, seriál Česká republika,
< Předchozí díl9. z 17 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Producent Maděra podrazil Alžbětu, když jí slíbil, že může dál točit svůj film. Podmínkou byl ale dozor jiného režiséra. Také Honza se cítí být podváděn Ninou - ta zůstává přes noc v nemocnici, ale není tam k zastižení. A Hrabě se dozvídá od Koldové, že je spekulant, aniž by tušil proč. Rozehraný příběh otevírá mnoho otázek. Vždyť Hanička se toulá po daleké cizině s řidičem kamionu Martinem a je veřejným tajemstvím, že Jarka je také po uši zamilovaná, i když tím vyvoleným už není Honza. Toho čeká velký úspěch, ale ještě větší pád.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Z tohoto seriálu jsem rozpačitá už od jeho začátku. Hrají v něm dobří herci, i když bych na roli Hraběte, přestože mám Josefa Abrháma velice ráda viděla někoho jiného, protože mi svou vizáží moc k sedlákovi nesedí, nicméně je to takový ten trochu horší střed. Sny, lásky, vítězství i pády soukromého farmáře a jeho čtyř dcer. Nový český seriál z prostředí současné vesnice.
Všechny komentáře k seriálu 4+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Čarodějnice

Hanička se vrací s Martinem z cesty po Evropě. A Honza s Machoninem slaví svůj první povedený sud. Nina už se to ale nedozví, odešla od Honzy neznámo kam. K jeho bolesti i s Kaťjou. Jako blesk z čistého nebe kriminálka zatkne ing. Víta. V rozhovoru s jeho advokátem šokovaná manželka zjišťuje, že Vít je obviněn z tunelování a korupce na radnici. Jako každý rok se pálí v Maletíně čarodějnice. Tentokrát se ale ve figuríně na hranici pozná Jarka. Kristiánův pubertální žertík se Jarky hluboce dotkne, v téhle hořké chvíli ji ale podrží Hans Jürgen. Rodí se nová láska. Také Hrabě je v těžké chvíli pro Vítovou tichou podporou a obráceně, její solidarita mu pomůže, když mu začátkem května mráz zničí zasetý mák... Ale nejhorší je, že Martin se ztratil. Neodpovídá ani na telefonáty a zamilovaná Hanka je na zhroucení.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 4. 7. 2020 Svátek má Prokop
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz