SERIÁL: Hraběnky   díl: Záchranáři - (6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

62% 17 hlasů
drama, seriál Česká republika,
< Předchozí díl6. z 17 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Honzu zmáčkli bratři Niny za to, jak se chová k jejich sestře. Také Nina se mu snaží zavděčit, ale krize se prohlubuje. Ani návrat Marty nedopadl a korunu všemu dal Honzův pes, který na Štědrý den přiskočil vypiplanou fenku paní Hrabětové. Ještě že alespoň Martin se zastavil na pár hodin za Haničkou. Na co se ale můžeme těšit v dalším pokračování vesnické ságy? Na zimní radovánky, na lesní brigádu Hraběnek i na první Honzovy úspěchy. Jenže malé radosti zastíní nehoda, při které už půjde o život.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Z tohoto seriálu jsem rozpačitá už od jeho začátku. Hrají v něm dobří herci, i když bych na roli Hraběte, přestože mám Josefa Abrháma velice ráda viděla někoho jiného, protože mi svou vizáží moc k sedlákovi nesedí, nicméně je to takový ten trochu horší střed. Sny, lásky, vítězství i pády soukromého farmáře a jeho čtyř dcer. Nový český seriál z prostředí současné vesnice.
Všechny komentáře k seriálu 4+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Záchranáři

Nina sice u starostky zařídila Honzovi dřevo, ale zase se přitom pohádali. Nina bruslila na rybníce a spadla do vysekané díry a Jarka, která šla kolem, musela běžet pro pomoc. Nina se naštěstí sama zachránila, ale cítí, že se s Honzou vzájemně vzdalují. Honza se vydal do Prahy s Alžbětou, protože mu tam dohodila prodej skříní. Přitom se na společném výletě dozvěděli něco o sobě, například jak se Alžběta stala režisérkou a jak se stalo, že Honza seděl ve vězení. Německý soused Jürgen si přišel na statek pro mléko a vajíčka. A Vlastina fenka porodila štěňátka.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 16. 7. 2020 Svátek má Luboš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz