fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

73% 745 hlasů
seriál / akční, science fiction, thriller Kanada, , 60 min., 5 sérií / 50 dílů
Killjoys

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


V Galaxii řádí třídní boj. Multiplanetární chaos a násilí otřásá všemi a vším. Není lehké být v této době zástupcem ruky zákona. Seriál o trojici lovců odměn, kteří jsou vázáni slibem k poslušnosti a oddanosti svému poslání i v době, kdy je to spíš na obtíž.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Spíš než od SyFy bych takovouhle taškařici čekal od CW nebo MTV - specialistů na seriály pro adolescenty. Jako většina podobných téměř dětských (dětinských?) "sci-fi" se tváří jako story z velmi vzdálené budoucnosti, ve které lidstvo obývá každou druhou sluneční soustavu v galaxii a vydat se na sousední planetu je věc tak samozřejmá jako každodenní pravidelná stolice. (No i když... :-) ) Přitom na vás během děje místo adekvátní scénické muziky prakticky neustále ječí mládežnická rádiová popina 2015, po které ve vzdálené budoucnosti už nepochybně neštěkne ani pes. Tak tak snesitelná módní přehlídka s Barbie-Kenovským castingem a Nickem Slaughterem v jedné z hlavních rolí. Celkem zklamání.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Killjoys: Vesmírní lovci

John a Dutch jsou lovci zločinců. Na počátku je John mučen bandou zločinců. Jeho cílem je dostat se k jejich šéfovi. Jeho spolupracovnice Dutch se nechá schválně chytit, a když přijde šéf, gang pomocí skrytých zbraní přemůžou a všechny odvedou do vězení. John pak řekne Dutch, že si chce dát volno, ale přitom má další práci. Je na vesmírné otrokářské lodi, kde se za cestu platí tím, že zápasíte v ringu. John má příkaz k zabití jistého D'Avina, a proto s ním chce bojovat. Dutch poté zjišťuje, co se děje, a přijde na to, že si John nechal vystavit příkaz k zabití na její jméno, protože ona má oprávnění číslo 5, se kterým můžete v Killjoys zabíjet. John má pouze oprávnění stupně 4. Dutch se vydá na loď a chce ho zastavit. Přitom zjistí, že oprávnění má i další lovec. John jí řekne překvapivou věc, že člověk, kterého má zabít, je jeho bratr. Dutch mu chce pomoct, a proto D'Avina omráčí střelou, když bojuje s Johnem v ringu. Poté ho rychle odvezou pryč. Dutch a John zjistili, že po bratrovi jde "společnost". Dostanou nápad chytit pro společnost významného člověka a vyměnit ho za zrušení příkazu na zabití bratra. D'Avin jim s tím chce pomoct. V zahradě na vernisáži hledají mnicha, kterého mají chytit. Dutch je ale zasažena jiným lovcem jedovou šipkou. D'Avin běží za mnichem, Dutch se někam ztratí a potká člověka, který ji dříve cvičil v zabíjení. Ten se tam objevil náhle a zatím není jasné, co má v úmyslu. John a D'Avin zastřelí mnicha a nahrají to na kameru. Poté důkaz o jeho smrti předají společnosti a ta zruší příkaz na D'Avinovo zabití. John a Dutch pracují pro koalici pro dopadení a uvěznění tzv. RAC, který si Ducth předvolá kvůli porušení pravidel ohledně D'Avina. Jeden z šéfů ji chtěl potrestat, ale byl přehlasován, a Ducth tak vyvázne bez trestu. Všichni se nakonec sejdou v baru a D'Avin se ptá Johna, jestli se dá Dutch věřit.


Podobné seriály

M*A*S*H (90)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.10
Prima
Kriminálka Miami (5)
(CSI Miami) Tým řeší dva rozdílné případy - nejdříve byl nalezen zavražděný kněz, v kapse ...
dnes 07.40
Nova Cinema
Hvězdná brána II (11)
Tókraové 1/2 Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráž...
dnes 10.35
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 2. 12. 2022 Svátek má Blanka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz