SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Tým v ohrožení - (7. série / 19. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1104 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 44 min.
< Předchozí díl161. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Target Specific)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Smutný konec televize zítra RTL Crime (hr) 13.10
RTL Crime (hr) 13.10
Rio televize zítra FOX (hr) 18.05, st. 6.7. FOX (hr) 02.25
FOX (hr) 18.05
FOX (hr) 02.25
RTL (hr) 01.00
Honička televize zítra Sorozat+ 18.55, so. 16.7. RTL2 (hu) 00.55

Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Vyšetřovatelům tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Jenže Rayn s Erikem brzy zjistí, že muž měl na sobě speciální neprůstřelný oblek. To vylučuje možnost, že by byl zraněn. Látka z tohoto obleku však uvízla na zubech psa oběti, když útočníka pokousal. Její kousky této tak policisty přivedou k módní návrhářce, která z této látky obleky navrhuje. Od ní se pak dostanou k zadavateli loupeží v domech bohatých lidí. Je jím jeden paparazzo, ale Horatio ví, že on nebyl tím skutečným zadavatelem. Tím byl Ivan Sarnoff, vůdce ruské mafie, kterého již Horatio do vězení poslal. Horatio ale neví, že mezitím Rusové unesli Ryana a mučí ho.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Tým v ohrožení

Kým tím CSI vyšetruje sériu vlámaní, Horatio (David Caruso) odhalí, že ich všetkých sleduje ruský mafián Ivan Sarnoff (Andrew Divoff)... Osobnú kuchárku pre slávnych a bohatých Megan Hamiltonovú (Judy Marteová) nájdu dobodanú v jej dome. Odtlačok na noži privedie Horatia Cainea (David Caruso) k Patrickovi Garretymu (Steven Brand), obchodníkovi, ktorý sa špecializuje na import a export. Patrick tvrdí, že nôž mu odcudzili s hromadou ďalších vecí, keď ho vykradli. Je to ďalšie z radu vlámaní, ktoré sa stali v domoch boháčov. Calleigh (Emily Procterová) sa vráti do Meganinho domu, aby skúmala ďalšie dôkazy, ale niekto ju napadne. Zločincovi sa síce podarí ujsť, ale ona je schopná zachytiť "vôňu" útočníka. Toto a kúsok nepriestrelného odevu nájdeného v ústach Meganinho psa privedie tím k Tonymu Ramirezovi (Joe Manganiello), trénerovi hviezd, ktorý stojí za všetkými lúpežami. Zistia, že mal pomoc - jeden z podriadených ruského mafiána Ivana Sarnoffa (Andrew Divoff) je fotograf, ktorý fotil všetky vykradnuté domy a na fotkách zachytil predmety, ktoré mali ukradnúť. Pri bližšom skúmaní vyjde najavo, že Sarnoff dôkladne sledoval aj Horatiov tím. Ryana Wolfea (Jonathan Togo) unesú a mučia.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. X (4)
Za sebe Na základě falešného obvinění zatkla policie dívku, která bývala informátorem age...
dnes 17.15
Prima Cool
Případy 1. oddělení (13/14)
Smrt novináře Jak vypadalo pátrání po muži, který zastřelil televizního střihače v centru...
dnes 20.15
ČT1
Policie Chicago V (16)
(Chicago P.D. V) Profily Na policejní stanici se všichni chystají sledovat zprávy, protož...
dnes 22.30
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 4. 7. 2022 Svátek má Prokop
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz