SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Cukrová vata - (1. série / 6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

63%
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 43 min.
< Předchozí díl6. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Broken)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Osudná nevěra televize zítra FOX (pl) 10.55, so. 7.10. FOX (pl) 12.45
Ukradené dítě televize zítra FOX (pl) 11.50, ne. 8.10. FOX (pl) 10.55
Pros o smilování televize zítra FOX (pl) 18.20, zítra FOX (pl) 23.10

Ztracená holčička v dětském koutku nákupního střediska je záhy objevena na toaletě, mrtvá. Vyšetřovatelé zjišťují, že byla omámena sedativy, které jí pachatel podal v cukrové vatě, ale podle všech příznaků ji neměl v úmyslu zabít. Chtěl si ji odvést pryč. Nedošlo k tomu jen proto, že sedativum vyvolalo v dívčině organismu prudkou reakci ve spojitosti s látkou, kterou užívala holčička proti nachlazení. Díky tomu a neodborným oživovacím pokusům pedofila došlo k úmrtí. Nalézt pachatele ale není jednoduché, vyšetřovací tým odhalil, že si implantoval na bříška prstů kousky vlastní kůže, aby je zmátl. Nakonec se však díky trpělivé mravenčí práci podaří pedofila nalézt, a to dřív, než stačí ukončit život další ze svých obětí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Cukrová vata

V reštaurácii zábavného parku našli na toalete zavraždené päťročné dievčatko Ruthie Crightonovú. Páchateľ sa zrejme chcel pokúsiť o únos, ale situácia sa mu vymkla z rúk a dieťa zaškrtil. Podozrenie padne na známeho pedofila, ktorý bol v čase vraždy jedným z hostí lokálu. Na zázname z monitorovacej kamery vidno dievčatko, ale už nie jej vraha, ktorý sa nachádza mimo uhla záberu. Záznam monitorovacích kamier však zároveň dokáže, že pedofil v tom čase sedel za svojím stolom, a tak nemohol teda spáchať ohavný čin. Nový smer vo vyšetrovaní udá až nález odtlačkov prstov vraha na väzoch dieťaťa. Prichádza šok - nie sú to jeho vlastné odtlačky, ale implantované! Vrah si totiž odrezal kožu na bruškách prstov a nahradil ju kožou z prstov niektorej zo svojich predchádzajúcich obetí. Technika tímu CSI však dokáže preniknúť aj do sfér, ktoré mali byť navždy skryté. Citlivé prístroje pomaly rekonštruujú pôvodné odtlačky prstov páchateľa na základe istých znakov zo spodnej vrstvy implantovaných odtlačkov. Zaujímavý je tiež objav síce miniatúrnej, ale veľmi významnej stopy. Na odtlačkoch topánok, ktoré vrah zanechal na zemi toalety, objavili súdni vedci vajíčka vzácneho druhu motýľa, ktorý sa vyskytuje iba v blízkosti národného parku Biscayne. Kriminalisti skladajú kúsok po kúsku skladačku vrahových stôp a pomaly sa blíži chvíľa, keď bezpečne identifikujú vraha malej Ruthie.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. XIII (8)
Země vlků Kensi je na tajné misi na americko-mexické hranici. Hledá tam ozbrojence, kteří...
dnes 22.35
Prima Cool
Kriminálka Las Vegas (12)
(CSI) 500 °C Vězeň obviněný z úmyslného založení požáru a následného usmrcení své ženy a ...
dnes 22.50
Nova
Případy detektiva Murdocha XV (5)
(Murdoch Mysteries XV) Lásku nebo peníze Britsko-kanadský kriminální seriál o muži, který...
dnes 23.46
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 3. 10. 2023 Svátek má Bohumil
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz