SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Cukrová vata - (1. série / 6. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 43 min.
< Předchozí díl6. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Broken)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Téměř dokonalý plán televize zítra Cool TV 05.00
Něco za něco televize zítra FOX (hr) 05.15, zítra FOX (hr) 11.10
Náhlá smrt televize zítra Cool TV 06.00

Ztracená holčička v dětském koutku nákupního střediska je záhy objevena na toaletě, mrtvá. Vyšetřovatelé zjišťují, že byla omámena sedativy, které jí pachatel podal v cukrové vatě, ale podle všech příznaků ji neměl v úmyslu zabít. Chtěl si ji odvést pryč. Nedošlo k tomu jen proto, že sedativum vyvolalo v dívčině organismu prudkou reakci ve spojitosti s látkou, kterou užívala holčička proti nachlazení. Díky tomu a neodborným oživovacím pokusům pedofila došlo k úmrtí. Nalézt pachatele ale není jednoduché, vyšetřovací tým odhalil, že si implantoval na bříška prstů kousky vlastní kůže, aby je zmátl. Nakonec se však díky trpělivé mravenčí práci podaří pedofila nalézt, a to dřív, než stačí ukončit život další ze svých obětí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Cukrová vata

V reštaurácii zábavného parku našli na toalete zavraždené päťročné dievčatko Ruthie Crightonovú. Páchateľ sa zrejme chcel pokúsiť o únos, ale situácia sa mu vymkla z rúk a dieťa zaškrtil. Podozrenie padne na známeho pedofila, ktorý bol v čase vraždy jedným z hostí lokálu. Na zázname z monitorovacej kamery vidno dievčatko, ale už nie jej vraha, ktorý sa nachádza mimo uhla záberu. Záznam monitorovacích kamier však zároveň dokáže, že pedofil v tom čase sedel za svojím stolom, a tak nemohol teda spáchať ohavný čin. Nový smer vo vyšetrovaní udá až nález odtlačkov prstov vraha na väzoch dieťaťa. Prichádza šok - nie sú to jeho vlastné odtlačky, ale implantované! Vrah si totiž odrezal kožu na bruškách prstov a nahradil ju kožou z prstov niektorej zo svojich predchádzajúcich obetí. Technika tímu CSI však dokáže preniknúť aj do sfér, ktoré mali byť navždy skryté. Citlivé prístroje pomaly rekonštruujú pôvodné odtlačky prstov páchateľa na základe istých znakov zo spodnej vrstvy implantovaných odtlačkov. Zaujímavý je tiež objav síce miniatúrnej, ale veľmi významnej stopy. Na odtlačkoch topánok, ktoré vrah zanechal na zemi toalety, objavili súdni vedci vajíčka vzácneho druhu motýľa, ktorý sa vyskytuje iba v blízkosti národného parku Biscayne. Kriminalisti skladajú kúsok po kúsku skladačku vrahových stôp a pomaly sa blíži chvíľa, keď bezpečne identifikujú vraha malej Ruthie.


Podobné seriály

Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu
(Miss Marple: 4:50 from Paddington) Nepodceňujte staré panny! Mohli byste na to krutě dopl...
dnes 16.15
ČT1
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (24)
Moskevská mise Callen, Hanna a ostatní agenti se vydávají do Moskvy, aby rozkryli síť ile...
dnes 17.05
Prima Cool
Polda (4)
Ve stínu feng šuej Poručík Bříza vyšetřuje vraždu ve studiu esoterického interiérového de...
dnes 20.15
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 28. 1. 2023 Svátek má Otýlie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz