SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Doživotní prázdniny - (6. série / 8. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 44 min.
< Předchozí díl129. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Permanent Vacation)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
V nebezpečných vodách televize zítra FOX (hr) 10.55, st. 26.1. Nova 15.00 (skryté titulky)
Po pádu televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Ukradené dítě televize zítra Nova +1 15.00 (skryté titulky), zítra Nova 23.25 (skryté titulky)

V jednom floridském hotelu je při odjezdu zavražděn Brian Partney, kanadský mladík, který tam byl na dovolené s celou rodinou. Podezřelým je nejprve Luis Mendoza, zaměstnanec hotelu. Později se ukáže, že někdo ukradl jeho uniformu, aby se dostal do budovy a mohl Briana zabít. Postupně vychází najevo, že šlo o jakýsi přijímací rituál, kterým se vrah chtěl dostat do místního gangu, zvaného Cobra. Obětí takových vražd jsou zpravidla náhodně vybrané oběti, tentokrát to ale bylo jinak.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Doživotní prázdniny

Natalia prichádza ráno na miesto činu. Kanadského tínedžera Briana Partneyho zavraždili vo výťahu hotela, kde sa ubytovala počas prázdnin jeho rodina. Ani ona, ani poručík Caine nenájdu smrtiacu guľku, ale objavia čiernu vreckovku, ktorá môže naznačovať spojitosť so známym pouličným gangom nazývaným Cobra Familia. Teóriu podporuje aj vrahovo modus operandi - jediný výstrel do tváre a zdanlivo náhodná povaha útoku. Keď sa o tom Horatio zmieni mladíkovmu otcovi Rogerovi, stretne sa s jeho hnevom. Neverí, že by sa jeho syn zaplietol s nejakým gangom. Kľúčová karta, ktorú našli u mladíka, zavedie vyšetrovateľov na 8. poschodie hotela, pretože patrí izbe zaregistrovanej na Mitcha Penu - známeho gangstra. Ako nového podozrivého ho idú Tripp a Delko vypočuť a okamžite narazia na presvedčivý motív vraždy. Vyjde totiž najavo, že Mitchova priateľka Amy flirtovala s Brianom tesne predtým, než ho zastrelili. Zastrelil Mitch mladíka zo žiarlivosti? Bez dostatočných dôkazov ho nemôžu zatknúť, a tak sa Delko s Wolfeom vrátia na miesto činu a na parkovisku nájdu zreteľnú stopu po pneumatike. Analýzou vyjde najavo, že majiteľ motocykla opustil parkovisko tesne po Brianovej smrti. Nová stopa privedie vyšetrovateľov do obchodu s motocyklami, kde narazia na ďalšieho gangstra, Vasca Torresa, ktorý príležitostne jazdí na burácajúcich motorkách. Je jasné, že Vasco naschvál zničil stroj, ktorý ho spája s miestom činu, ale vyšetrovatelia stále nie sú schopní zatknúť podozrivého. Prvý skutočný prielom nastane, keď Calleigh nájde stratenú guľku zachytenú v strojovni výťahu. Preskúmaním vyjde najavo, že pochádza zo zbrane registrovanej na Mitcha Garzu, čo je jeden z Penových pseudonymov. Horatio s políciou dorazí do hotela práve včas, pretože Mitch ho chce opustiť. Z auta mu vytiahnu vražednú zbraň. Pena nonšalantne prizná, že mu skutočne patrí, ale nedokážu mu, že to bol on, kto strieľal. Hoci ho zatknú, gangster vraví pravdu - nemajú žiadne priame dôkazy. DNA zo zbrane dokazuje, že z nej strieľal Torres. Po informácii, že pravdepodobný vrah je na slobode, ponáhľa sa Horatio s Delkom do motocyklového servisu. Ak sa im ho však nepodarí zlomiť, môže sa stať, že nikdy nenájdu pravého páchateľa.


Podobné seriály

Odstřelovač II (7)
Jako v Bolívii Jednotku veteránů z Afghánistánu v čele s Bobem Lee Swaggerem chce někdo o...
dnes 07.10
Prima Cool
M*A*S*H (79)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 08.25
Prima
Mentalista (8)
(The Mentalist) V malém městě jsou v motelovém pokoji nalezena dvě mrtvá těla. Jeden ze za...
dnes 08.25
Nova Cinema
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 19. 1. 2022 Svátek má Doubravka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz