SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Lovec odměn - (4. série / 10. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl82. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Shattered)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Bum prásk, teď dlužíš ty televize po. 6.12. FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Běsnění televize po. 6.12. Nova 14.55, po. 6.12. Nova +1 23.20
Jeden z nás televize po. 6.12. Nova 15.55, út. 7.12. Nova 00.15

Ve svém domě je nalezen zastřelený drogový dealer. Ve chvíli, kdy tým provádí ohledání místa činu, vikýřem přímo na mrtvolu spadne další drogový dealer, který se na střeše před policisty ukrýval. Při zatýkání sdělí policistům, že jeho klientem je sám jejich kolega Delko. Na místě vraždy se dále najdou otisky prstů lovce odměn Bulla. Muž však nechce prozradit, co měl s obětí společného. V jeho foťoaparátu policisté najdou snímky z místa činu a na jednom z nich, jako odraz v zrcadle, tvář muže. Jeho DNA jim poskytne žvýkačka nalezená na šatech živého dealera. Jedná se o muže, na kterého je vypsaná odměna. Ve chvíli, kdy se podaří neznámého zatknout, vezmou tvrzení lovce lidí a dealera, že oběť zastřelil neznámý člověk, za své. Mezitím je inspekcí vyšetřován Delko. Zjistí, že Delko skutečně kupoval marihuanu, ne však pro sebe, ale pro svou sestru. Ta trpí rakovinou a kouření marihuany ji pomáhá zbavit se bolesti.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Lovec odměn

Drogového bossa zastrelia priamo v jeho byte a podozrivý, ktorého zatkli na mieste činu, tvrdí, že dodával marihuanu Ericovi Delkovi. Toho začne vyšetrovať seržant Rick Stetler z oddelenia vnútorných záležitostí. Prípad naberie iné obrátky, keď sa do vyšetrovania vmieša Horatio Caine. Jeho tím zistí, že strieľali dvaja páchatelia. Chcel sa niekto Delkovi pomstiť? Calleigh Duquesneová urobí vážne rozhodnutie týkajúce sa jej práce... Známeho klenotníka a drogového bossa Jaya Fishera zastrelia priamo v jeho byte na Coconut Grove. Podozrivý Johnny Nixon, ktorého zatkli na mieste činu, tvrdí, že Fisher dodával marihuanu kriminalistovi Ericovi Delkovi. Toho začne vyšetrovať seržant Rick Stetler z oddelenia vnútorných záležitostí miamskej polície a nešetrí nikoho z ďalších členov tímu CSI. Je prirodzené, že kým sa vyšetrovanie neskončí, Delka dočasne suspendujú. Prípad naberie iné obrátky, keď sa do vyšetrovania vmieša veliteľ jednotky CSI Horatio Caine. Jeho tím zistí, že na Fishera strieľali dvaja páchatelia. Chcel sa niekto Delkovi pomstiť? Stopy vedú k Duane "Bull" Merrickovi, mužovi, ktorý si zarába na živobytie poľovaním na zločincov a za finančnú odmenu loví ľudí na úteku. V byte nájomného lovca nájdu stopy, vedúce k ďalšiemu podozrivému z Fisherovej vraždy. Je ním Byron Diller, Merrickov najbližší cieľ. Oboch mužov zatknú. Podozriví sa navzájom obviňujú a vinu hádžu jeden na druhého. Kriminalisti zatiaľ tápajú, pretože namiesto dôkazov majú len tvrdenie proti tvrdeniu. Aj v prípade "Delko" vyšetrovanie pokročilo. Stetler triumfuje, keď predloží analýzu Delkovho moču, pozitívneho na prítomnosť zvyškov látky THC, ktorá je súčasťou marihuany. Keď na scénu prichádza nekompromisná štátna zástupkyňa Monica Westová, Caine musí razantne zasiahnuť, aby zachránil svoj tím a Delkovu ohrozenú kariéru. Verte, že svoj zásah do vyšetrovania si mimoriadne vychutná. Sú zvyšky drogy v Delkovom moči dôsledkom aktívneho alebo pasívneho užívania marihuany? Delko iba pomáhal svojej sestre Marisol, ktorá si lieči onkologické ochorenie a má bolesti. Marihuana jej pomáha ich zmierniť, ale Delko pasívne pri tom prijímal dym z jej cigariet... Aj napriek úspešnej záchrane kolegu kriminalistka Calleigh Duquesneová urobí vážne rozhodnutie, týkajúce sa jej ďalšej práce v tíme CSI.


Podobné seriály

Návrat komisaře Rexe X (9)
Barvy ticha Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce, t...
dnes 14.30
Prima
Kriminálka Miami IV (22)
(CSI: Miami IV) Na volném moři Na jedné z výletních lodí je hlášen muž přes palubu, které...
dnes 14.55
Nova
Hvězdná brána VIII (3)
Karanténa Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží n...
dnes 15.15
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 3. 12. 2021 Svátek má Svatoslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz