SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Modelka - (1. série / 11. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

63%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl11. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Camp Fear)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Něco za něco televize zítra FOX (pl) 10.55, so. 7.10. FOX (pl) 22.50
Vzpomínky na vraždu televize zítra FOX (pl) 11.50, so. 7.10. FOX (pl) 23.45
Konec sázek televize zítra FOX (pl) 18.20, so. 7.10. FOX (pl) 00.20

Mrtvá dívka, která je nalezena pár kilometrů od převýchovného tábora pro děvčata, má podle výsledku testů velmi nízkou srážlivost krve. Vyšetřování, které probíhá v táboře a potom i na místě, kde došlo k jejímu úmrtí, odhalují, že z ní životodárnou tekutinu vysálo velké množství pijavic. Nakonec vyšetřovatelé zjistí, že utíkala z domova před svou matkou. V převýchovném táboře navštívila svou kamarádku, ale pak byla odsud vyvedena ven... Druhým případem, kterou kriminalisté vyšetřují, je popálený muž. Záhadou je, že je popálený zevnitř ven. Důvodem je skutečnost, že kradl vysokooktanový benzín z motorových člunů a skútrů a prodával ho naředěný zpět majitelům. Při telefonování z mobilu přeskočila jiskra a jeho útrob nasycených benzínovými výpary z přecucávání benzínu hadičkou z nádrží do kanystrů se vzňaly.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Modelka

Na ulici nájdu telo zavraždenej mladej ženy. Miesto nálezu však nie je miestom činu. Tímu CSI sa však podarí podľa nepatrnej stopy - zrniek peľu zo vzácneho stromu - zistiť, kde prišla o život. Je ním akadémia Pharos, tábor trestaných žien. Kto však Daru Wintersovú zabil a prečo? Na opustenej ulici leží mŕtvola mladej ženy. Je to Dara Wintersová. Miesto nálezu však nie je miestom činu. Poloha jej tela a výrazná stopa pneumatiky naznačujú, že Dara nezomrela na tomto mieste, ale z miesta činu ju priviezli autom a vyhodili práve tu. Kde ju však zavraždili? Dara nechala kriminalistom nepatrnú, ale významnú stopu, aby to miesto našli. V Dariných nosných dutinách sa totiž nachádza niekoľko zrniek peľu z mimoriadne vzácneho stromu, ktorého výskyt je výnimočný. Jeho stopa preto privedie členov tímu súdnych detektívov jednoznačne do akadémie Pharos, akéhosi tábora trestaných žien. Tím CSI najprv vypočuje veliteľa tábora, seržanta Marcusa Cawdreyho. Ďalšími podozrivými sú kadetka Barreirová, Darina priateľka, kadetka Julie Moralesová, a Darina matka Margie Wintersová. Kto z nich Daru zavraždil? Medzitým súdni detektívi Eric Delko a Tim Speedle vyšetrujú bizarný prípad ukrutnej smrti zlodeja benzínu, ktorý zhorel zvnútra! Pitva potvrdí, že jeho žalúdočná sliznica bola presiaknutá benzínom. Detektívi vypátrajú, že nebohý muž sa živil predajom kradnutého benzínu. Vysokokvalitný benzín odčerpával hadicou z nádrží pretekárskych člnov a potom ho predával na čiernom trhu. Pri poslednom odčerpávaní sa zrejme napil priveľkého množstva benzínu z hadice, z ktorej vysával ústami vzduch. Prečo si však zvyšky benzínu v pažeráku zapálil? Alebo mu ich zapálil niekto iný?


Podobné seriály

M*A*S*H (22)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.20
Prima
Na krok od nebe III
(Un passo dal cielo III) Cesta pravdy Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího ko...
dnes 09.00
ČT1
Pod hladinou (6)
Hejl Na Slapech vypuklo šílenství, spousty amatérů hledají poklad. Na sociálních sítích s...
dnes 09.10
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 5. 10. 2023 Svátek má Eliška
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz