SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Návnada - (2. série / 9. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 60 min.
< Předchozí díl33. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Bait)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Rodinná záležitost televize zítra Nova Cinema 07.15, út. 4.6. Sorozat+ 20.00
Delko na straně obhajoby televize zítra Star Channel (hr) 08.05
Star Channel (hr) 08.05
Osudový zásah televize zítra Nova Cinema 08.10, st. 5.6. Sorozat+ 19.00

Mladou dívku Cynthii napadne žralok a zabije ji. Ta už byla předtím ovšem postřelena. V jejím hotelovém pokoji byla krev, otisky na skleničce patřili kolegovi CSI Franku Trippovi. Ten se s dívkou pouze setkal v baru, přesto na něj padá podezření. Z vyšetřování vyplyne, že dívka spolupracovala se soukromým detektivem Bruno Gomezem (sloužila jako návnada), který byl najat žárlivou manželkou Leslie Warnerová. Ta chtěla dokázat manželovu nevěru. K té nakonec došlo a Leslie Cynthii postřelila a vše chtěla hodit na manžela.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Návnada

Mladá žena, ktorú napadol žralok, skonala, ale predtým ju ešte niekto postrelil. Prípad je o to komplikovanejší, že podozrivým sa stane aj jeden zo spolupracovníkov expertného tímu CSI. Mŕtva žena pracovala pre súkromnú detektívnu agentúru ako krásna volavka, ktorá na objednávku žien testuje vernosť ich mužov - manželov, snúbencov či milencov. Bola veľmi úspešná a každého zviedla... Neďaleko miamského prístavu sa mladá Cindy Castianová stala obeťou útoku žraloka. Kriminalisti sa však pýtajú, prečo žralok vôbec zaútočil? Je predsa známe, že neznesiteľný hluk skrutiek veľkých nákladných lodí či rachot prevádzky v prístave bezpečne odplaší aj tých najhladnejších a najagresívnejších žralokov. Až pitva odhalí, že Cindy už predtým postrelili a dravca prilákala krv z jej rany. Vysvitne, že Cindy pracovala pre istú detektívnu kanceláriu ako špecialistka na testovanie vernosti mužov, služby, ktoré si objednali neisté milenky, manželky alebo snúbenice. Údajne bola nesmierne úspešná a bezpečne zviedla aj toho najvernejšieho a najoddanenejšieho. Muži jej nikdy neodolali, hoci si uvedomovali dôsledky svojej nevery. V istom hoteli konečne kriminalisti objavia Cindino auto, poškriabané a zdemolované kladivom. Nájdený odtlačok prsta dovedie vyšetrovateľov ku Carlovi Purdueovi. Je jednou z Cindyiných "obetí". V čase vraždy ho však práve polícia zadržala ako výtržníka, a preto ju nemohol spáchať... Medzitým v Cindynom dome prichytia Matthewa Warnera. Prizná sa, že so Cindy chodil, vzájomne sa veľmi milovali, ba dokonca Cindy otehotnela. Kriminalisti zvažujú aj tento motív - keď Warnerova manželka Leslie odhalila mužovu neveru, mohla chcieť Cindy zavraždiť zo žiarlivosti. Veď manželky ťažko dokážu zniesť predstavu, že ich muži čakajú dieťa s inými ženami.


Podobné seriály

Tátové na tahu (13)
Kamil s Tomem musí čelit faktu, že Luděk je opravdu Štěpánčin biologický táta. Jakub se sn...
dnes 23.00
Prima
El Chapo II (3)
Příběh nechvalně proslulého drogového krále El Chapa. Z bezvýznamného zločince se vypracov...
dnes 23.05
Barrandov
Kriminálka Miami VI (19)
(CSI: Miami VI) Rodinná záležitost Brian, syn patoložky Alex, je zapleten do vraždy propu...
zítra 00.10
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 27. 5. 2024 Svátek má Valdemar
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz