SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Poklad - (2. série / 2. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1104 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl26. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Dead Zone)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Osudový zásah televize zítra RTL Crime (hr) 13.10
RTL Crime (hr) 13.10
Sázka na smrt televize ne. 14.8. Sorozat+ 04.00
Hra na vraždu televize ne. 14.8. RTL2 (hu) 04.15

Hledač pokladů Paul Jackson byl nalezen přibodnutý harpunou ke stěně kajuty milionářské jachty. Podezření padá na jeho zaměstnavatele Martyho, kterého si najal milionář Bentantcourt, aby mu našli ztracený poklad ze španělské galeony. Společně s pokladem je však na dně moře i zásilka kokainu z Kolumbie.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Poklad

Muža, ktorý hľadal potopené vraky starých lodí, doslova pribila na stenu jeho novej luxusnej jachty strela z harpúny... Vyšetrovateľom tímu CSI Miami sa naskytne šokujúci pohľad. Z luxusnej jachty čnie hrot harpúny, z ktorého špičky kvapká krv. Na palube nájdu kriminalisti mŕtvolu istého Paula Jacksona, ktorého harpúna doslova "pribila" na stenu kabíny. Ostáva záhadou, prečo má kaluž krvi pod prestreleným mužom tvar kríža. Vyšetrovatelia vypátrajú, že Paul pracoval pre Martyho Jonesa (MICHAEL ROOKER), majiteľa spoločnosti, ktorá sa špecializuje na záchranu stroskotaných lodí a lodných vrakov. Keď sa Eric Delko (ADAM RODRIGUEZ) potopí, aby pod morskou hladinou prehľadal posledné pracovné teritórium Martyho spoločnosti, objaví starú loď Zaragozu z čias španielskej kolonizácie. Paul a Marty celkom iste na lodi objavili vzácny starý zlatý poklad, ktorý si prisvojili bez toho, aby nález nahlásili príslušným úradom. Privolaná odborníčka, archeologička Christine Achesonová (TAMARA CRAIG THOMASOVÁ), o žiadnom takom hlásení nepočula. Pred políciou Marty obviní z Paulovej vraždy svojho zamestnanca a finančníka Brada Betancourta (ROBIN THOMAS). Brad prisahá, že Paula v živote nevidel. Poručík Horatio Caine (DAVID CARUSO) muža sleduje a stane sa svedkom jeho neočakávanej smrti - pred jeho vlastnými očami ho zabije bomba ukrytá v liste... Medzitým detektív Tim Speedle (RORY COCHRANE) odhalí, že stopy kríža v kaluži Paulovej krvi pochádzajú z odtlačku starého artefaktu - Kríža zo Santiaga. Táto skutočnosť prinúti tím CSI opäť kontaktovať archeologičku Achesonovú, ktorá údajne slávny artefakt ešte nedávno oficiálne vlastnila.


Podobné seriály

Walker, Texas Ranger IV (20)
Odznak Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že v b...
dnes 10.30
Prima
Hvězdná brána IV (22)
Exodus Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na z...
dnes 11.25
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (18)
Rudý tým 1/2 Rozjíždí se vyšetřování vražd dvou mužů, z nichž jeden byl mariňák. Stopy op...
dnes 12.25
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 12. 8. 2022 Svátek má Klára
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz