SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Přepadení - (2. série / 16. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

70%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl40. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Invasion)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Souhra náhod televize zítra Star Channel (hr) 08.05
Star Channel (hr) 08.05
Caineova výchova televize zítra Nova Cinema 08.10, čt. 30.5. Sorozat+ 20.00
Nyní můžete zabít nevěstu televize zítra Nova Cinema 09.10, pá. 31.5. Sorozat+ 19.00

Rodina majitele úspěšného podniku na surfovací prkna Teda Hendersona je přepadena ve vlastním domě a sám Ted je zastřelen. Z domu se ztratí vzácné sošky a vše nejprve vypadá jako loupežné přepadení. Na místě činu je nalezena maska se stopy laminátu, z nějž se v Hendersonově podniku vyrábějí prkna. Později vyjde najevo, že Hendersonův syn Jason prodává heroin a jako zástavu na větší zásoby zboží dává právě starožitné sošky ze sbírky svého otce. Kromě toho prodává drogu i jednomu z otcových zaměstnanců, s nímž měla svého času shodou okolností poměr i Hendersonova žena.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Přepadení

Tím CSI privolajú do domu bývalého šampióna v surfingu, ktorého zavraždili, jeho manželku a syna zbili a zviazali. Horšie však je, že telo mŕtveho muža zmizlo. Pri prehľadávaní domu kriminalisti navyše objavia heroín a zistia, že vydarený synátor je dílerom. Súvisí prepad domu a otcova smrť s mladíkovým obchodovaním s drogami? Ted Henderson (BRIAN PATRICK CLARKE), bývalý slávny šampión v surfovaní a bezúhonný muž, podnikal ako výrobca surfovacích dosiek. V jeho vlastnom dome ho však prepadli a zastrelili, jeho manželku Joanne (LINDSAY FROSTOVÁ) a syna Jasina (DOUGLAS SMITH) zbili a zviazali. Tedovo telo zmizlo. Horatio Craine (DAVID CARUSO), šéf jednotky forenzných kriminalistov CSI Miami, s kolegami prehľadáva miesto činu. V izbe syna zavraždeného nájde balíček heroínu. Jason Henderson tvrdí, že balíček si u nich niekto len dočasne odložil. Je Jason tajný díler? Kriminalisti vypátrajú, že Jasona zásoboval istý Maurice Dushamp (LAURENCE MASON). V jeho byte nájdu vzácnu starožitnú sošku, ktorá patrí Hendersonovcom a jednoznačne pochádza z ich domu. Dushamp uvedie do protokolu, že Jason pre neho díloval heroín a keď si nemohol kúpiť väčší objem tovaru za peniaze, vyplatil ho starožitnými soškami. Polícia od Jasona žiada zoznam jeho klientov. Je na ňom aj zamestnanec Tedovej manufaktúry na výrobu surfov Joe Zeller (VINCENT VENTRESSA) . Jason zásoboval drogami aj otcovho zamestnanca. Medzitým polícia nájde v kúpeľni pozitívny tehotenský test Tedovej manželky Joanny. Súdna lekárka Alexx (KHANDI ALEXANDEROVÁ) laboratórnym testom dokáže, že Joannino očakávané dieťa nemôže byť od jej manžela Teda. Kriminalisti vypátrajú, že Joe Zeller mal vzťah s manželkou zavraždeného. Tá s ním zrejme otehotnela. To je tiež dobrý motív na vraždu Teda ako soka v láske. Zeller však zapiera, že by mal s vraždou niečo spoločné. Podľa inej indície z miesta činu narazia vyšetrovatelia na Steva Davisa (TODD STASHWICK), ktorý tiež kedysi pracoval v Tedovej firme. Jason musel poznať oboch otcových zamestnancov. Bol to on, kto požiadal niekoho zo svojich kumpánov, aby vybielili rodičovský dom pre peniaze za drogy? Alebo išlo o cudzích vlamačov? Alebo využil túto výbornú príležitosť Zeller, aby zavraždil Teda, svojho sokla v láske? To sú už otázky, na ktoré musí jednoznačne odpovedať Horatio Caine.


Podobné seriály

Kriminálka Miami VI (11)
(CSI: Miami VI) Tým, který vyšetřuje trojnásobnou vraždu, je zděšen tím, co vidí na místě ...
dnes 08.20
Nova Cinema
Policie Hamburk IX (12)
(Notruf Hafenkante IX) Pomsta za Mon Coeur Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat ...
dnes 09.30
Prima
Specialisté (223)
Ježíš žije! Specialisté řeší případ zavražděného pacienta psychiatrické kliniky, který úd...
dnes 09.45
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 22. 5. 2024 Svátek má Emil
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz