SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Smrt ve veřejném zájmu - (5. série / 5. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1104 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl102. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Death Eminent)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
V kleci televize zítra Cool TV 07.30
Spolubydlící televize zítra Cool TV 08.30
Pros o smilování televize zítra RTL Crime (hr) 13.10
RTL Crime (hr) 13.10

V opuštěném domě je nalezeno již rozkládající se tělo radního Chada Bridgese, který zemřel v důsledku osmi bodných ran. Opuštěný dům patří společnosti Apias Conglomerate, jež skupuje nemovitosti v okolí. Lidé se proti chování společnosti bouří, neboť nabízí odprodej pouze za poloviční ceny. DNA i otisky vedou vyšetřovatele k osobě Garryho Logana. Ten připouští, že na místě vraždy byl, ale že Bridges byl už mrtvý, že mu pouze odcizil nějaké věci. Analýza vzorku, odebraného na zadním dvorku jeho domu potvrdí smrt 11 měsíců pohřešované Marty Argento a v kufru Loganovy lodi se nalezne i tělo oběti. Detektivové tak musí vyřešit dva případy současně.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Smrt ve veřejném zájmu

V opustenom dome na Cobalt Street leží mŕtve telo komunálneho politika, člena mestskej rady Chada Bridgesa. Súdna lekárka Dr. Alexx Woodsová na jeho zakrvavenom tele skúma početné rany, ktoré mu vrah uštedril malým vreckovým nožom. Poručík Horatio Caine vypočúva rozhnevaných obyvateľov okolitých domov, ktorí majú na zavraždeného politika ťažké srdce. Ochraňoval totiž zištné záujmy spoločnosti Apias Conglomerate, ktorej majiteľ, podnikateľ William Preston, postupne skupoval celé okolie Cobalt Street a miestnych obyvateľov vyháňal z domovov násilným vyvlastňovaním ich pozemkov. Do celej aféry je namočený aj Horatiov odveký protivník, škandalózny sudca Joseph Ratner, ktorý súdne nariadenie vydal. Rozhnevaní majitelia susedného domu Daniel a Julie Wellsovci a ich tíndžerský syn Austin rozprávajú Horatiovi o nekalých obchodných praktikách developerskej spoločnosti a slizkom podnikateľovi Williamovi Prestonovi, ktorý ich chce obrať o domov a násilne vysťahovať na základe súdneho rozhodnutia o úradnom vyvlastnení ich pozemkov z dôvodu vyššieho spoločenského záujmu. Sudca Ratner zase vydal nariadenie o vyvlastnení súkromného majetku pre vyšší spoločenský záujem. Horatio konečne môže zatknúť sudcu Ratnera za to, že podplatil Logana, aby zabil jeho nemanželskú dcéru Martu. Wolfe skúma Astinov vreckový nožík a chlapec sa prizná, že ním dopichal poslanca Bridgesa. Nemohol sa totiž prizerať, ako jeho matka ponúka Bridgesovi svoje telo ako úplatok za to, aby jej rodinu nechal na pokoji a nevyháňal ju z domova. Škandalózne rozhodnutie o vyvlastnení pozemkov pre štátny záujem je napokon zrušené.


Podobné seriály

Kriminálka Las Vegas V (9)
(CSI V) Mea Culpa Při odvolacím řízení se prokáže, že dodané důkazy jsou nepřesné. Podsta...
dnes 23.20
Nova
Námořní vyšetřovací služba V (19)
Soudný den 2/2 Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit k...
zítra 02.15
Prima
Námořní vyšetřovací služba L. A. X (6)
Zabijáci Jelikož Molinův kartel vypsal na hlavu jejího syna odměnu, rozhodne se Mosleyová...
zítra 03.05
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 26. 5. 2022 Svátek má Filip
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz