SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Smutný konec - (5. série / 15. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

69% 75 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl112. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Man Down)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Blood Sugar televize zítra Cool TV 07.30, čt. 26.5. RTL2 (hu) 00.55
Pekelná seznamka televize zítra Cool TV 08.30, pá. 27.5. RTL2 (hu) 00.55
Tváří v tvář televize zítra Cool TV 18.00, po. 23.5. Cool TV 07.30

Lékařům se podaří resuscitovat Erika Delka, který při přestřelce s uprchlým vězněm Clavem Cruzem téměř přišel o život. Horatio sleduje GPS, jež dal Clavovi do tašky. GPS je nalezena odhozená na pláži, kde je i soudní zapisovatelka Kathy Gibsonová, kterou si Clavo vzal jako rukojmí. Kathy tvrdí, že ji Clavo unesl, ale vyšetřovatelé poznají, že rány na jejím těle způsobila pilka, když odstraňovala Clavovi pouta. Horatio se domnívá, že Clavo utekl z vězení, aby se pomstil generálu Cruzovi, o kterém se domníval, že je jeho otec. Když CSI dorazí do Cruzova domu, je již pozdě, Clavo je předešel a generála zastřelil. Horatiův tým se znovu vydává po jeho stopě.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Smutný konec

Horatio Caine priváža dostrieľaného Delka do nemocnice, kde lekári bojujú o jeho život. Guľky mu zasiahli stehno a lebku, srdce prestalo biť a jeho život visí na vlásku. Podarí sa ho ešte zachrániť? Medzitým Horatiovi ľudia pátrajú do stopách nebezpečného gangstra Clava Cruza, ktorému sa podarilo ujsť z justičného paláca aj s rukojemníčkou. Zanecháva za sebou krvavú stopu a zavraždí aj svojho nevlastného otca, generála Cruza... Pri prenasledovaní gangstra Clava Cruza, ktorý po útoku zločincov na budovu súdu utiekol aj s rukojemníčkou, sa Horatio Caine s Ericom Delkom ocitnú v ohni pouličnej prestrelky, kde Delka veľmi vážne porania. Prvá guľka mu zasiahne stehno, druhá vnikne do hlavy a vážne poškodí lebku. Sanitka priváža doráňaného Delka do nemocnice a Horatio čaká, kým lekári bojujú o jeho život. Srdce mu prestalo biť a jeho život visí na vlásku. Podarí sa ho ešte zachrániť? Po zástave srdca a neúspešnom oživovaní aplikuje doktor Dr. Joyce Carmelová injekciu Delkovi priamo do hrude. Dr. Alexx Woodsová varuje Horatia, že vážne zranenie hlavy môže Delkovi, ak vôbec prežije, spôsobiť trvalé bolesti hlavy a problémy s výpadkami pamäte. Medzitým Horatiovi ľudia pátrajú po nebezpečnom gangstrovi Cruzovi, ktorému sa podarilo ujsť z justičného paláca po útoku gangstrov. Clavo naďalej zanecháva za sebou krvavú stopu po celej Miami a zavraždí aj svojho adoptívneho otca, generála Cruza. Ten sa ho zriekol pred dvoma rokmi, keď ho Horatio po prvýkrát zatkol. Horatio až vtedy zistil, že Clavo nie je generálov vlastný, ale adoptívny syn. Keď Horatio navštívi Clavovho nevlastného otca generála Cruza na Baracanskom konzuláte, Clavo vnikne do miestnosti a zastrelí generála, ktorý umiera v Horatiovom náručí. Medzitým sa snaží zvyšok tímu CSI nájsť pracovníčku súdu Cathy Gibsonovú, ktorú Cruz pri svojom úteku vzal ako rukojemníčku. Cathy nájdu na pláži. Okrem poranenia ruky nemá žiadne iné zranenia. Vysvitne, že nie je Cruzovou obeťou, ale jeho komplickou. Pomohla mu zbaviť sa pút a informovala ho aj o transporte zabavených zbraní určených na zničenie. Stopy pušného prachu na parkovisku, kde postrelili Delka, odhalia strážnika Stana Keelera. Na jeho rukách dokážu prítomnosť stôp prachu pochádzajúceho z ukradnutých zbraní. To dokazuje, že Keeler sa zúčastnil na prepadnutí transportu a strieľal na Delka ukradnutou zbraňou. Keeler sa prizná, že za to mu Cruz sľúbil odmenu stotisíc dolárov. Operácia Delka v nemocnici pokračuje a tím CSI ďalej pátra po stopách unikajúceho Clava Cruza. Kriminalisti Ryan Wolfe a Natalia Boa Vistová pátrajú po díleroch krvavých diamantov, ktoré do krajiny pašuje Cruzov gang. Sú nimi Audrey Van Der Mereová a Joseph Trevi. Horatio zistí, že Joseph Trevi je skutočný Clavov otec. Clavo vyhľadá Audrey aby si vyzdvihol svoje diamanty. Medzi Horatiom a Clavom sa strhne prestrelka. Horatio prežije, Clavo je mŕtvy.


Podobné seriály

Hvězdná brána IX (6)
Předsunutá základna Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotk...
dnes 11.55
Prima Cool
Jake a tlusťoch IV (21)
Udělal bych cokoliv Státní návladní J. L. McCabe je náladový bručoun, který je milý akorá...
dnes 12.25
Prima
Námořní vyšetřovací služba V (14)
Vnitřní záležitost Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetř...
dnes 14.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 19. 5. 2022 Svátek má Ivo
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz