SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Spravedlnost - (1. série / 14. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1111 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 43 min.
< Předchozí díl14. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Forced Entry)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Vlk v rouše beránčí televize zítra Nova Cinema 06.40 (skryté titulky)
Napadrť televize zítra Nova Cinema 07.35 (skryté titulky)
Miami, máme problém televize zítra FOX (hr) 10.20
FOX (hr) 10.20

Neznámý muž je nalezen ve svém domě mrtvý, spoutaný v posteli, s rozbitou hlavou a análně znásilněný cizím předmětem. Poté, co je podle tetování odhalena jeho totožnost, zjišťují kriminalisté, že jde o člověka, který se už v minulosti zabýval trestnou činností. Jeho luxusní dům je navíc plný předmětů, kterému prokazatelně nepatří. Výsledkem mravenčí práce vyšetřovatelů je odhalení skutečnosti, že dotyčný pachatel vykrádal své oběti přímo u nich doma a brutálním análním znásilněním si vynucoval jejich mlčenlivost. Jedním z obětí se ale stal muž, který se shodou okolností později s pachatelem setkal, zjistil jeho adresu a přišel se mu pomstít. Druhý, paralelní příběh, nás přivádí do krematoria, kde je nalezen jeho mrtvý majitel, špatně spálené pozůstatky jednoho nebo dvou lidí v peci a další hromada mrtvol v různém stadiu rozkladu za budovou krematoria. Vyšetřování vraždy se točí kolem tanečnice z luxusního nočního klubu, která byla jako nepohodlný konkurent majitelem klubu zlikvidována a majitel krematoria měl výměnou za VIP členství v klubu zlikvidovat její ostatky i osobní věci.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Spravedlnost

Hľadaný ťažký zločinec, vlamač a zlodej, leží na posteli nahý, zviazaný a s zapchatými ústami. Prečo ho najprv znásilnili železnou tyčou a až potom zabili? Alebo sa udusil sám? Medzi tuctami mŕtvych tiel nebožtíkov, čakajúcich na spopolnenie, leží aj zavraždený majiteľ krematória... Dve stopárky objavia mŕtvolu nahého muža, ktorý v svojom byte leží priviazaný k posteli s zapchatými ústami. Najprv ho "znásilnili" železnou tyčou a až potom zabili, respektíve sa sám udusil látkou v hltane. Tím súdnych detektívov CSI zistí, že ide o Thomasa Carpentera, ktorý bol známou firmou v zločineckom podsvetí. Notorický vlamač a zlodej na nejednej svojej zločineckej výprave znásilňoval ženy, ktoré predtým zviazal a upchal im ústa. Zrejmým motívom vraždy je teda pomsta niektorej z jeho bývalých obetí. Hlavným podozrivým sa stane Dean Johnson, ktorého manželka po znásilnení Carpenterom spáchala samovraždu. Johnson sa z Carpenterovej smrti úprimne teší, ale policajtom prisahá, že s jeho vraždou nemá nič spoločné. Súdnym vedcom neostáva nič iné, ako sa zamerať na stopy po látke, ktorú Carpenterovi vytiahli z pažeráka. Dovedie ich k skutočnému páchateľovi? Vyšetrovatelia Eric "Delko" Delektorsky a Calleigh Duquesneová sa medzitým ocitli na nádvorí krematória. Medzi desiatkami tiel zosnulých, ktoré márne čakali na spopolnenie a teraz sa tu váľajú na veľkej hromade, leží aj mŕtvola majiteľa krematória Benita Ramona. Jeho pec na spaľovanie mŕtvol bola zrejme už dlhší čas nefunkčná a preto majiteľ vyriešil situáciu po svojom - mŕtvoly chcel zakopať na dvore do pôdy... Polícia teraz musí prezrieť a identifikovať každú mŕtvolu. Pod veľkou kopou mŕtvol však leží Michelle Carterová, ktorá nemá úmrtný list - bola totiž zavraždená! Niekto ju totiž uškrtil... Carterová pracovala ako tanečnica v klube Canvas. Jeho majitelia Jarod Parker a Michale Guerro polícii tvrdia, že ani Michelle, ani Benita nepoznali. Vyšetrovanie dostane spád, keď sa ich tvrdenie ukáže ako lož.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (20)
Očista Když ve striptýzovém baru zemřou po požití vody otrávené kyanidem poručík námořnic...
dnes 05.00
Prima Cool
M*A*S*H (16)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.10
Prima
Kriminálka Miami VII (18)
(CSI: Miami VII) Ve chvíli, kdy cestující na letišti čekají na své kufry, vypadne na zavaz...
dnes 09.05
Nova Cinema
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 24. 3. 2023 Svátek má Gabriel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz