SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Uzávěrka - (2. série / 19. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1104 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl43. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Deadline)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Rodinná záležitost televize zítra RTL Crime (hr) 13.10
RTL Crime (hr) 13.10
Něco za něco televize zítra FOX (hr) 17.10, zítra Super RTL 20.15
FOX (hr) 17.10
Super RTL 20.15
FOX (hr) 01.35
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Super RTL 20.15
Vzpomínky na vraždu televize zítra FOX (hr) 18.05, zítra Super RTL 21.10
FOX (hr) 18.05
Super RTL 21.10
FOX (hr) 02.25
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10
Super RTL 21.10

Dva muži stojí před bytem, ve kterém si mají vyzvednout ilegální dávku léků. Najednou jednoho z nich, tiskového mluvčí radního, pro kterého jsou léky určeny, někdo zastřelí skrz zavřené dveře. Druhý, novinář Dalton, se za něj schová. Později je nalezena mrtvá novinářova kolegyně Amy v kufru jejího auta. Mluvčího zabil zfetovaný dealer a Daltonovu kolegyni zastřelil Dalton, protože Amy zjistila, že Dalton si většinu svých článků vymýšlí a chtěla to prozradil.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Uzávěrka

Pre poručíka Horatia Caina a jeho miamský tím forenzných vedcov a detektívov sa práca nekončí nikdy. Tentoraz ich zburcuje prípad dvojnásobnej vraždy novinárov - tlačového hovorcu poslanca mestskej radnice a reportérku denníka Miami Sun zastrelili... Do nebezpečnej drogovej štvrti v Miami nazývanej Golden Triangle, Zlatý trojuholník, prichádzajú dvaja novinári. Stoja na chodbe pred dverami bytu, v ktorom si majú vyzdvihnúť balíček s nelegálnymi liekmi. Sú to opiáty proti bolesti, ktoré má pre poslanca mestskej radnice Nathana Putnama získať jeho tlačový hovorca Mike Griffits. Novinára však zrazu zastrelia guľkou vypálenou z bytu cez zatvorené dvere! Druhý muž, mladý a snaživý reportér Josh Dalton z bulvárneho denníka Miami Sun, vyviazne bez zranení, pretože sa pred ďalším možným útokom zaštíti mŕtvym priateľovým telom. Onedlho zomrie aj jeho kolegyňa z Miami Sun, reportérka Amy Jamesová - jej mŕtve telo nájdu ukryté v kufri jej vlastného a údajne ukradnutého auta. Bola zastrelená. Dôkazy svedčia proti Joshovej výpovedi. Vyšetrovatelia Calleigh Duquesneová a Eric Delko nájdu v benzínovej nádrži Joshovho auta ukrytú zbraň Kemper ráže 5,6 milimetra. Vo svojej výpovedi Josh do prípadu zatiahne aj svojho šéfredaktora Jima Rennerta. Čo sa v skutočnosti pred bytom odohralo? Vyšetrovatelia postupne vnikajú do neľútostných zákonov novinárskeho sveta a spoznávajú praktiky hektického života reportérov. Sami najlepšie spoznajú, že tenučká čiara, ktorá oddeľuje skutočnú pravdu od verzie, akú predávajú najčítanejšie bulvárne denníky, je často nepostrehnuteľná a vágna.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (18)
Rudý tým 1/2 Rozjíždí se vyšetřování vražd dvou mužů, z nichž jeden byl mariňák. Stopy op...
dnes 17.15
Prima Cool
Hrabě Monte Christo (3/4)
(Comte de Monte Cristo, Le) Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších p...
dnes 20.00
ČT2
Ztracená brána (1/3)
V detektivním triptychu s prvky tajemna pátrá dvojice kriminalistů (A. Geislerová a J. Dvo...
dnes 20.10
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 11. 8. 2022 Svátek má Zuzana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz