SERIÁL: Kriminálka Miami   díl: Válka gangů - (3. série / 12. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

69% 75 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl60. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Shootout)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Poslední souboj televize zítra Cool TV 07.30, so. 28.5. Cool TV 05.00
Kdo jsi bez viny televize zítra Cool TV 08.30, so. 28.5. Cool TV 06.00
Touha po krvi televize zítra Cool TV 18.00, st. 25.5. Cool TV 07.30

Na ambulanci jedné místní nemocnice vypukne přestřelka. Policisté zjistí, že členové místních gangů si mezi sebou vyřizovali účty. Přestřelku vyvolal jeden z ošetřovatelů, člen jednoho gangu, když zjistil, že do nemocnice přišel sám šéf "konkurence". Horatio vypátrá, že původní spouští války gangů byla obyčejná nevěra.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Válka gangů

Pri cestnej kontrole zastrelia policajta a mladík, ktorý ho sprevádzal, sa stal obeťou únosu. Okamžite sa rozbieha pátracia akcia, ktorej cieľom je zachrániť najmä uneseného... Rutinná cestná kontrola sa stane pre dopravného policajta osudnou. Šofér kontrolovaného vozidla ho chladnokrvne zastrelí, ukradne mu zbraň a ujde. Ako je možné vypátrať vraha, keď jediný svedok zločinu, mladý policajný praktikant Patrick Brookner, ktorý asistoval policajtovi pri zásahu, z miesta činu záhadne zmizol? Záznamy zo systému diaľničného monitoringu dovedú kriminalistov k poznatku, že vrah mal spolucestujúcu a dokonca zistia aj jej meno. Vo vrahovom aute sedela tínedžerka Missy Marshallová. Missy obviní z vraždy priateľa zvaného Jojo. Počas ďalšieho vyšetrovania a horúčkovitého hľadania po nezvestnom Brooknerovi však vychádzajú na svetlo spojitosti, ktoré bezpečne dokazujú, že Missy má s vraždou oveľa viac spoločné, ako priznáva... Vyšetrovanie poriadne ovplyvní aj súkromný život šéfa jednotky miamskej kriminálky CSI Horatia Cainea. Jeho priateľka, právnička Rebecca Nevinsová, je totiž štátnou zástupkyňou, ktorej pridelili práve prípad vraždy dopravného policajta. Horatio a Rebecca majú celkom odlišné názory, ako by sa malo postupovať pri vyšetrovaní a ani jeden z nich nechce ustúpiť.


Podobné seriály

M*A*S*H (25)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.10
Prima
Flash II (16)
Trajectory Forenzní technik Barry Allen má za sebou komplikované dětství a ještě složitěj...
dnes 06.10
Prima Cool
Otec Brown VIII (5)
(The Father Brown VIII) Jiftáchova pošetilost Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Britsk...
dnes 09.00
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 23. 5. 2022 Svátek má Vladimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz