SERIÁL: Ztraceni


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    

83%
dobrodružný / drama / pohádka / mysteriozní / sci-fi / thriller / dobrodružný / drama / pohádka / mysteriozní / sci-fi / thriller, seriál USA, , 42 min., 6 sérií / 121 dílů
Lost

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Neříkejte jim co mají dělat.
Příběhy o trosečnících, kteří hříčkou osudu ztroskotali a zůstali uvězněni na opuštěných ostrovech uprostřed oceánu, fascinují člověka již odedávna. Jistě, v dnešní době satelitů, kdy je možné zjistit, jak je někdo oblečený na jiném kontinentě, a kdy stačí zmáčknout pár tlačítek na telefonu a dovoláte se na druhý konec světa, se zdá něco takového téměř nemožné. Novodobým trosečníkům stačí jen naleznout úkryt a počkat tam na nejmoderněji vybavené záchranáře, kteří jim během několika málo hodiny poskytnou veškerou lékařskou péči, stravu a zprostředkují i kontakt s vyděšeným příbuzenstvem. Ne vždy ovšem všechno běží podle zaběhnutých pravidel a schémat. Postavy nového seriálu Ztraceni (Lost) se o tom velmi záhy přesvědčí. Nejen že ostrov, na němž uvízly, je zahalen neproniknutelnou mlhou tajemství, ale mnohé záhady a hluboko zasutá mystéria z minulosti si nesou trosečníci i sami v sobě. Na takovém místě není přežití žádnou samozřejmostí.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Lost je sriál, který mě asi nejvíce zklamal, protože jeho rozjezd je ultimátní a v té době jsem si říkal, že se na filmovém poli zjevila parádní záležitost. Bohužel tvůrci kladli další a další otazníky, aniž by byť jeden pořádně vysvětlili, a proto jsem o tento produkt ztratil zájem.
Všechny komentáře k seriálu 23+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 20. 5. 2024 Svátek má Zbyšek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz