SERIÁL: Malý pitaval z velkého města   díl: Exoti - (2. série / 3. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

69% 73 hlasů
seriál / krimi Československo, , 52 min.
< Předchozí díl13. z 17 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Z výstavy exotického ptactva bylo ukradeno 22 nejvzácnějších exemplářů. Jejich cena je značná a tak pražští kriminalisté berou tuto ptákovinu velmi vážně…
Na výstavě okrasného ptactva ukradne neznámý pachatel dvaadvacet chovných exemplářů. Původní domněnka, že by mohlo jít o pojišťovací podvod samotných chovatelů, je záhy vyloučena. Chovatelé se však pochopitelně zajímají o pojistné plnění. Vyšetřování vede poručík Libor Krejcárek, z čehož je poněkud nešťastný - kriminalista, laik v ornitologii, jen těžko může identifikovat ukradené "zboží"... Nápomocni mu jsou Rudolf Pekař, Kamil Hamřík a Jiří Otradovec. Začíná mravenčí práce hledání a pátrání po množství chovatelů, neboť kriminalisté mj. předpokládají, loupež mohl provést někdo ze zištných pohnutek, aby sám obohatil svoji sbírku. Během vyšetřování kriminalisté poznávají řadu figurek, které je obohatí nejen informačně, ale i zkušenostmi přímo ze života. Práce je o to složitější, že v tomto případě kradené zboží těžko identifikují i sami chovatelé - pták jako pták. Nakonec za vydatné pomoci učitele team kriminalistů dospěje ke zdárnému konci.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Seriál, jemuž jsem se léta vysmíval, nevědouc a nevěříc, že by ti špatně oháklí chlápci mohli být součástí kvalitní krimi. A ono jo! Je to dobře napsaný, dobře zahraný, výborně zrežírovaný- nemám s tím problém. Naopak- velice mě to zaujalo. A srovnání s Prvnim oddělením? Určitě spojené nádoby. Dříve a nyní, přístup jinak velmi podobný.
Všechny komentáře k seriálu 14+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Exoti

Prípad, ktorým sa tentoraz kriminalisti zaoberajú, je krádež exotického vtáctva z jednej pražskej výstavy. Vyšetrovanie vedie nadporučík Libor Krejcárek, ktorému pomáhajú Rudolf Pekař, Kamil Hamřík a Jiří Otradovec. Začína sa mravenčia práca hľadania a pátrania po množstve chovateľov, pretože kriminalisti predpokladajú, že lúpež urobil niekto zo zištných dôvodov - tento variant však čoskoro vylúčia - alebo preto, aby si sám obohatil zbierku. Počas vyšetrovania sa kriminalisti zoznámia s množstvom figúrok, ktoré ich obohatia nielen informačne, ale aj skúsenosťami priamo zo života. Práca je o to zložitejšia, že v tomto prípade ukradnutý "tovar" ťažko identifikujú aj sami chovatelia - vták ako vták. Napokon sa kriminalistom s výdatnou pomocou vášnivého chovateľa podarí dospieť do úspešného konca a páchateľa zadržať. Potvrdí sa tak domnienka, že páchateľom je zberateľ, ktorý túžil svoju zbierku rýchlo a lacno rozšíriť.


Podobné seriály

Z pamětí Sherlocka Holmese
(Memoirs Of Sherlock Holmes, The) Dům U tří štítů Případy nejslavnějšího detektiva na svě...
dnes 22.34
ČT1
Kriminálka Miami (17)
(CSI Miami) Služebná Horatio má svědčit v případu vraždy hispánské služky. Pár minut před...
zítra 00.55
Nova
Námořní vyšetřovací služba XI (15)
Neprůstřelný Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit kaž...
zítra 01.25
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 9. 12. 2022 Svátek má Vratislav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz