SERIÁL: Mentalista   díl: Hnědooká děvčata - (6. série / 19. díl)


fb  Sdílet

1. série  (2008 - 2009)

0. díl I/0
1. díl Vražda golfovou holí
2. díl Rudé vlasy a stříbrná páska
3. díl Rudý příliv
4. díl Dámy v rudém
5. díl Sekvoje
6. díl Špinavé ruce
7. díl Vidět rudě
8. díl Tenká červená linie
9. díl Rudá záře
10. díl Prestiž nade vše
11. díl Kumpáni z Rudého Johna
12. díl Rudé běsnění
13. díl Namalováno rudou
14. díl Casanova v šarlatové
15. díl Scarlettina horečka
16. díl Krevní msta
17. díl Carnelian s.r.o
18. díl Vražda a hypnóza
19. díl Tucet rudých růží  V TV   po. 10.10. RTL klub 14.05
20. díl Nitky ke zločinu  V TV   út. 11.10. RTL klub 14.05
21. díl Tajemná žena
22. díl Pokrevní bratři  V TV   zítra FOX (pl) 4.25
23. díl Ve stopách Rudého Johna  V TV   ne. 9.10. FOX (pl) 1.30

2. série  (2009 - 2010)

1. díl Vykoupení  V TV   ne. 9.10. FOX (pl) 2.25
2. díl Šarlatové písmeno  V TV   ne. 9.10. FOX (pl) 3.20
3. díl Rudý odznak  V TV   ne. 9.10. FOX (pl) 4.15
4. díl Rudá hrozba  V TV   po. 10.10. FOX (pl) 9.10
5. díl Duch  V TV   po. 10.10. FOX (pl) 10.05
6. díl Černé zlato a rudá krev  V TV   út. 11.10. FOX (pl) 8.55, st. 12.10. FOX (pl) 3.40
7. díl Rudí býci  V TV   út. 11.10. FOX (pl) 9.50
8. díl Pravá ruka Rudého Johna
9. díl Cennější než rubíny
10. díl Dokud jsi mladý
11. díl Růžové brýle
12. díl Krvácející srdce
13. díl Rychlá kola
14. díl Vyrovnávání účtů
15. díl Pálivá omáčka
16. díl Rudý kód
17. díl Červená krabička
18. díl Rudá voda
19. díl Krvavé peníze
20. díl Všude červená
21. díl Hlavolam
22. díl Rudé písmeno
23. díl Rudá ranní obloha

3. série  (2010 - 2011)

0. díl III/0
1. díl Rudá noční obloha  V TV   út. 11.10. Italia 1 17.20
2. díl Trik s krví
3. díl Krev na jeho rukou  V TV   dnes Kabel1 16.00, zítra Kabel1 5.35
4. díl Ošetření rudým kobercem  V TV   po. 10.10. Kabel1 16.00, út. 11.10. Kabel1 5.45
5. díl Rudí koně  V TV   út. 11.10. Kabel1 16.00, st. 12.10. Kabel1 5.50
6. díl Růžový kostýmek od Chanel
7. díl Žhavá rudá
8. díl Ohnivá koule
9. díl Rudý měsíc
10. díl Veselý červený skřítek
11. díl Krvavý sport
12. díl Krvežiznivci
13. díl Rudý poplach
14. díl Krev za krev
15. díl Rudé zlato
16. díl Srdcová královna
17. díl Proud krve
18. díl Červená míle
19. díl Každá růže má svůj trn
20. díl Zredigováno
21. díl Odstrčený syn
22. díl Rapsodie v rudém
23. díl Jahody se smetanou
24. díl Jahody se smetanou

4. série  (2011 - 2012)

0. díl IV/0
1. díl Šarlatové stuhy
2. díl Malá rudá knížka
3. díl Rudé balónky
4. díl Kolo kolo mlýnský
5. díl Krev a písek
6. díl Kde jen může být Carmine O´Brien
7. díl Rudé probleskující světlo
8. díl Růžové šaty
9. díl Rudé tričko
10. díl Fuga v rudém
11. díl Vždy sázej na rudou  V TV   zítra Cool TV 14.50, ne. 9.10. Cool TV 8.30
12. díl Krvavý Valentýn  V TV   zítra Cool TV 15.50, ne. 9.10. Cool TV 9.30
13. díl Rudá je nová černá
14. díl Na první pohled
15. díl Válka růží
16. díl Jeho myšlenky byly rudé
17. díl Levné burgundské
18. díl Zdravé tváře
19. díl Pink Champagne on Ice
20. díl Je něco shnilého v Redmundu
21. díl Rubínové střevíčky
22. díl Sbohem a díky za šrámy
23. díl Piki, piki na hlavu
24. díl Zrudlý klobouk

5. série  (2012 - 2013)

0. díl Rudý korálek
1. díl Rudý korálek
2. díl Rulík zlomocný
3. díl Ani jeden rudý cent
4. díl Krevní msta
5. díl Rudý úsvit
6. díl Využitá příležitost
7. díl Krváky táhnou
8. díl Rudý západ
9. díl Špatná volba
10. díl Panama Red
11. díl Rubínový náhrdelník
12. díl Rudé autíčko
13. díl Rudá stodola
14. díl Rudá v zubech a drápech
15. díl Rudý lak na nehty
16. díl Krveprolití
17. díl Červenobílomodrá
18. díl Za rudou oponou  V TV   dnes Doma TV 19.50
19. díl Den rudého dopisu  V TV   dnes Doma TV 20.35, po. 10.10. Doma TV 16.35
20. díl Rudé sametové dortíky  V TV   po. 10.10. Doma TV 20.45, út. 11.10. Doma TV 16.45
21. díl Bolavé místo  V TV   út. 11.10. Doma TV 20.45
22. díl Pravidla Rudého Johna

6. série  (2013 - 2014)

0. díl VI/0
1. díl Pouštní růže
2. díl Rudý pták s černými křídly
3. díl Svatba v rudém
4. díl Rudý pořadník
5. díl Rudé tetování
6. díl Oheň a síra
7. díl Velký rudý drak
8. díl Rudý John
9. díl Můj blankytný ráj
10. díl Green Thumb
11. díl Bílá linka
12. díl Kdo s čím zachází
13. díl Černý vrtulník
14. díl Grey Water
15. díl Bílá jako padlý sníh
16. díl Fialky  V TV   zítra Sorozat+ 9.50
17. díl Stříbrná křídla času  V TV   zítra Sorozat+ 10.50
18. díl Forest Green  V TV   zítra Sorozat+ 11.50
19. díl Hnědooká děvčata  V TV   zítra Sorozat+ 12.55
20. díl Italská restaurace  V TV   zítra Sorozat+ 14.00
21. díl Černá srdce  V TV   ne. 9.10. Sorozat+ 9.50
22. díl Modrý pták  V TV   ne. 9.10. Sorozat+ 10.50

7. série  (2014 - 2015)

0. díl VII/0
1. díl Orange Blossom Ice Cream  V TV   ne. 9.10. Sorozat+ 11.50
2. díl The Graybar Hotel  V TV   dnes Sorozat+ 17.00, ne. 9.10. Sorozat+ 12.55, po. 10.10. RTL+ 5.00
3. díl Zmrzlina s příchutí pomerančového květu  V TV   dnes Sorozat+ 18.00, ne. 9.10. Sorozat+ 14.00, po. 10.10. RTL+ 6.00
4. díl Pink Rocks  V TV   po. 10.10. Sorozat+ 17.00, út. 11.10. RTL+ 5.00
5. díl Stříbrný kufřík  V TV   po. 10.10. Sorozat+ 18.00, út. 11.10. RTL+ 6.00
6. díl Zelený signál  V TV   út. 11.10. Sorozat+ 17.00, st. 12.10. RTL+ 5.00
7. díl Žlutý dům  V TV   út. 11.10. Sorozat+ 18.00
8. díl Nájemný vrah
9. díl Kulka
10. díl Nic není věčné
11. díl Byzantium
12. díl Hnědý chlupatý koberec
13. díl Bílé orchideje
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 7. 10. 2022 Svátek má Justýna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz