fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

84% 863 hlasů
seriál / science fiction Austrálie/USA, , 46 min.
< Předchozí díl34. z 89 dílůNásledující díl >

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


O seriálu Mírová Operace:
Sci-fi seriál nás zavede do dalekého vesmíru, kde se astronaut John Critchton pokouší uskutečnit vlastní experiment v oblasti vesmírných letů tzv. projekt Farscape. Jeho teorie prakového manévru představuje v praxi využití gravitace planety a odporu její atmosféry k urychlení cesty vesmírného plavidla. Již při svém prvním pokusu zastihne jeho loď magnetická bouře a vzniklá červí díra jej pohltí. Ocitne se někde na druhém konci vesmíru zrovna v době, kdy se z konvoje vězeňských transportů snaží uprchnout loď jménem Moya. Tu obývají podivné bytosti humanoidních rysů, o kterých se John dozví, že to jsou uprchlí trestanci. Spolu s nimi pak uniká před Peacekeepery a prožívá s nimi různá dobrodružství.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Farscape si velmi řivě vybavuji hlavně díky tomu finále, kdy jsem zůstal nalepený u televizní obrazovky a nevěřil vlastním očím. Pak jsem se ptal, proč nemohlo být celé dílo na takové úrovni, ale to bych asi chtěl moc. I přesto velmi solidní scifina.
Všechny komentáře k seriálu 5+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis seriálu Look at the Princess: Part 2: I Do, I Think

Projekt Farscape právě vstupuje do své poslední fáze, hlavní zodpovědnost teď leží na pilotu raketoplánu Johnu Crichtonovi. Během letu se však stane něco naprosto nečekaného, před raketoplánem se otevře červí díra a Crichton i s lodí se ocitá v neznámé části vesmíru. Neznámé, ale obydlené. Jeho přílet je velmi dramatický. V jednu chvíli se objeví a v druhé už je účastníkem srážky s jinou kosmickou lodí. Tento kosmický člun v zápětí exploduje. Na jeho palubě umírá bratr jistého Craise, kapitána dobře vyzbrojené armádní lodi. Kapitána mstivého, krutého a nemilosrdného. Crichtonovým útočištěm se zatím stává Moa, obří živočich, který je používán jako kosmická loď. Na její palubě se musí naučit koexistovat s netradiční posádkou, uprchlými trestanci: Ka D'Argem, hrdým a vznětlivým bojovníkem, Pau Zoto Zhaan, rozjímavou kněžkou; Rygelem, údajně vládcem nad 600 miliardami podaných, v reálu pak nenažranou, zbabělou a línou malou potvorou a nakonec Pilotem, bytostí srostlou s lodí, kterou ovládá. Posádku časem doplní ještě militaristicky uvažující Aeryn Sun. Všichni se stávají štvanci a obzvlášť John. Nejen touha po pomstě žene jeho pronásledovatele. Technologie červích děr je totiž neznámá i zde a všichni chápou, že kdo jí první získá, bude mít obrovskou moc, bohatství či slávu. A Crichton je jediné vodítko k jejímu ovládnutí. Tento seriál se tematicky v mnohém podobá STAR TREKu, nicméně je tu pár zásadních rozdílů. Odehrává se v mnohem temnějším prostředí, neboť nikde blízko není žádná "Federace". Posádka jsou psanci na útěku, kteří jdou z průšvihu do průšvihu a většinu času jim jde o pouhé přežití. Farscape se také v mnoha okamžicích bere dosti nevážně, je laděn komediálněji než STAR TREK.


Podobné seriály

Flash (12)
Jsem do tebe blázen Forenzní technik Barry Allen má za sebou komplikované dětství, a ješt...
dnes 08.40
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hvězdná brána IX (7)
Návrat vysloužilého boha Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská je...
dnes 10.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Astro Boy I (18)
Pád Odvážný robotí kluk Astro Boy má obrovskou sílu, je rychlý, může létat a má velmi vyv...
zítra 06.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 29. 9. 2020 Svátek má Michal
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz