SERIÁL: Misfits: Zmetci   díl: III/5 - (3. série / 5. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82%
seriál / thriller, komedie, seriál / fantasy, science fiction Velká Británie, , 46 min., od 18 let
< Předchozí díl18. z 38 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Nathan, Kelly, Simon, Alisha a Curtis jsou mladiství delikventi odsouzení k 12 týdnům veřejně prospěšných pracích. Jednoho dne jsou za podivných okolností zasaženi bleskem, a tím veškerá jejich nudná práce se sbíráním odpadků končí. Získávají nadpřirozené schopnosti, jakými jsou neviditelnost, možnost manipulace s časem, vyvolání nepotlačitelné sexuální přitažlivosti dotykem nebo telepatie. Hrdinové to však nejsou. Místo, aby zachraňovali lidstvo před zkázou se více potýkají s vlastními problémy. Nejsou ale jediní, kdo po zásahu bleskem získal zvláštní schopnosti...
O seriálu Misfits: Zmetci:
Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Kdybych měla definovat, co je mým šálkem kávy, určitě bych řekla Misfits! Tenhle seriál mi opravdu padl do noty. Vzhledem k tomu, že by můj komentář k němu mohl být dlouhý přes 50 stran a stejně by můj názor celkově nevystihl, tak alespoň heslovitě shrnu, co mě na něm baví - charaktery všech postav, jejich drzost a perverznost, zábavný, napínavý a neotřelý děj, sympatičtí a prostě skvělí herci, vážnost střídaná vtipnými scénami, hudba, hlášky, úvodní titulky, britská angličtina (a akcenty), Londýn a mnoho dalšího.
Všechny komentáře k seriálu 50+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis seriálu III/5

Výborně natočený britský seriál s rychlým spádem a skvělými hereckými výkony. Seriál se ihned po premiéře stal ve Velké Británii hitem, který svou sledovaností šlape na paty seriálům jako je Lost nebo Lie to Me. Nechybí skvělý soundtrack, brilantní střih, kamera a akcent, který si zamilujete. Misfits patří do kategorie seriálů, které si nesmíte nechat ujít a je velmi pravděpodobné že po zhlédnutí ho plni nadšení budete doporučovat svým přátelům. Děj se začíná odvíjet v prostředí "veřejně prospěšných prací", kde se partičce mladistvých delikventů (a nejenom jim) poštěstí v podivné bouřce získat exkluzivní schopnosti. Ač může tohle počáteční klišé vyvolat nedůvěřivé vrásky na čele, vydržte! Seriál se Vám odmění skvělým humorem, rychlým spádem, nečekanými dějovými zvraty a hlavně atmosférou, která přinutí netrpělivě očekávat další díl. Potěší, že hlavní hrdinové, které si velmi rychle oblíbíte se na rozdíl od Heroes nesnaží hrát na spasitele světa a své schopnosti používají tak, jak potřebují a chtějí. Co však může být pro někoho přínosem, může být pro druhého prokletím.


Podobné seriály

M*A*S*H (114)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.55
Prima
Na krok od nebe V
(Un passo dal cielo V) Děti Devy - 2. část Ta nejvyšší hora se tyčí vždy uvnitř nás. Ital...
dnes 09.00
ČT1
Hvězdná brána VI (21)
Proroctví Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží n...
dnes 10.30
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz