fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

63% 452 hlasů
seriál / krimi, thriller USA,
< Předchozí díl11. z 13 dílůNásledující díl >
(Criminal Minds: Suspect Behavior   episode: Strays)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Život za život televize zítra AXN Black 15.20, zítra AXN Black 19.55
Nevidět zlo televize čt. 20.2. AXN 01.05
Sniper televize út. 25.2. AXN 22.50, čt. 27.2. AXN 01.10

Agent Cooper je pověřen hledáním unesené dcery soudce. Brzy zjišťuje, že ve hře je organizovaná síť drogových dealerů a obchodníků s bílým masem.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Žádná kriminálka, je to nechtěná science-fiction. Tak si to shrňme: Ve třinácti průměrných detektivkách na straně dobra vyšetřuje všechny zločiny hodný afroamerický kriminalista. Pachateli strašlivých zločinů a tímpádem reprezentanty zla jsou ze 100% - tedy ve všech třinácti dílech - výhradně bílí muži a ženy. Přitom v reálu je podle statistik počet odsouzených afroamerických a latinoamerických zločinců ve věznicích USA téměř 80%. Prefabrikovaná rasistická propaganda, snažící se v nás podprahově vyvolat etnomasochismus. A navíc ne moc dobrá.
Všechny komentáře k seriálu 3+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Ztracené dívky

V prudkém dešti nastupuje mladá dívka do auta ke své kamarádce Emmě. Ta si chce před večírkem opatřit drogy. První dívka doporučí osamělé místo, kde má čekat dealer. Ten ale vypadá tak hrozivě, že před ním Emma uteče a chce odjet. Její společnice ale stočí volant tak, že havarují a Emma je unesena... Zvláštní agent Sam Cooper je povolán k řediteli FBI Ficklerovi. Dozvídá se, že byla unesena dcera jeho přítele a zároveň jeho kmotřenka Emma Phelpsová. Cooperův tým se má pokusit ji najít. Soudce jen nerad odpovídá na otázky týkající se jeho vztahu s dcerou po smrti jeho ženy. Je jasné, že se vzájemně odcizili a otec toho o dívce a jejích přátelích moc neví... Podle stop na místě činu agenti dojdou k závěru, že druhá dívka únosci pomáhala - unesli jen Emmu, nikoli však druhou dívku, kterou také nikdo nehledá a nikdo ji nenahlásil jako pohřešovanou. Později se ukáže, že k tomu byla přinucena, a když se chtěla Emmy zastat, únosce se rozzuřil a zabil ji asi třiceti ranami nožem. Její tělo, které se vrah ani nepokoušel ukrýt, se brzy najde. Tyto své "pomocnice" ostatně únosce zabíjel pravidelně... Vyjde najevo, že Emma si obstarávala peníze na drogy z otcova konta. Při jejich výběru zachytila kamera také její společnici, která je identifikována jako Thalia, Rumunka, která měla problémy s drogami už ve své rodné zemi. Mezitím dojde k dalšímu únosu a agenti stále nevědí, kde unesené hledat... Jejich únosce vyhodnotí jako sexuálního sadistu a Penelope pak mezi mnoha jinými vytipuje jistého Clarka Page. Toho také agenti zatknou, ale muž prakticky nemluví. Kde se nacházejí unesené dívky policii neřekne. Agenti se domnívají, že únosce - sériový vrah - pracuje pro někoho jiného - drogového dealera a obchodníka s bílým masem. Když při výslechu neuspěje Cooper, pověří Fickler Proroka. Ten si počíná o poznání drsněji a vězeň se rozzuří: vyhrožuje, že ho zabije a spálí, jako to dělal s předešlými oběťmi.


Podobné seriály

Mentalista IV (6)
(The Mentalist IV) Patrick s Lisbonovou jsou přivoláni k vyšetřování smrti policejní ředit...
dnes 07.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
To je vražda, napsala II (2)
(Murder, She Wrote II) Záhadný nález Bývalá učitelka a spisovatelka Jessica Fletcherová s...
dnes 09.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Policie Hamburk XI (13)
Otec neznámý Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opě...
dnes 12.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 18. 2. 2020 Svátek má Gizela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz