SERIÁL: Námořní vyšetřovací služba   díl: Dětská hra - (7. série / 9. díl)


fb  Sdílet

1. série  (2003 - 2004)

1. díl Air Force One
2. díl Pád z výšky
3. díl Mořský vlk
4. díl Nesmrterlní
5. díl Kletba
6. díl Širé moře
7. díl Pod pečetí mlčenlivosti
8. díl Minimální ostraha
9. díl Hlas ze záhrobí
10. díl Pohřbená zaživa
11. díl Špehoun v oblacích
12. díl Má druhá levá noha
13. díl Jedna rána, jedna smrt
14. díl Milosrdný samaritán
15. díl Enigma
16. díl Noční můra
17. díl Na pravdu se přijde
18. díl Odhalení
19. díl Svědectví mrtvého
20. díl Únos
21. díl Jeden nebo druhý
22. díl Slabý článek
23. díl Pomsta

2. série  (2004 - 2005)

1. díl Nevidím zlo
2. díl Klub dobrých manželek
3. díl Zmizelý
4. díl Mrtvá neznámá
5. díl Pohřebiště
6. díl Zbylá dovolená
7. díl Tiché volání
8. díl Selhání srdce
9. díl Neoprávněné vniknutí
10. díl Pouta
11. díl Tajemné jezero
12. díl Dvojník
13. díl Skládanka
14. díl Svědek
15. díl Vražda v přímém přenosu
16. díl Noční život
17. díl Oko za oko
18. díl Vosková stopa
19. díl Teorie spiknutí
20. díl Rudá buňka
21. díl Hrdina z malého města
22. díl Smrtící polibek
23. díl Soumrak

3. série  (2005 - 2006)

1. díl Zabít Ariho 1. část
2. díl Zabít Ariho 2. část
3. díl Vražedné hry
4. díl Stříbrná válka
5. díl Záměna
6. díl Voajérova past
7. díl Věc cti
8. díl V utajení  V TV   út. 4.10. Prima MAX 7.00 /ST/, st. 5.10. Prima MAX 7.20 /ST/
9. díl Past
10. díl Zelenáč
11. díl Modelové chování
12. díl V koutě
13. díl Klam
14. díl Spáč
15. díl Případ hlavy
16. díl Family Secret
17. díl Lačnost
18. díl Léčka
19. díl U ledu
20. díl Nedotknutelný
21. díl Krvavá lázeň
22. díl Ohrožení
23. díl Ztráta paměti 1. část
24. díl Ztráta paměti 2. část

4. série  (2006 - 2007)

1. díl Shalom
2. díl Uprchlík
3. díl Z kola ven
4. díl Podvod
5. díl Mrtvý a nepohřbený
6. díl Hon na čarodějnice
7. díl Výbuch v písku
8. díl Hrdina
9. díl Zlobivá sestra
10. díl Uzenáč
11. díl Auto zabiják
12. díl Podezření  V TV   dnes Doma TV 16.45
13. díl Návrat Sharifa  V TV   dnes Doma TV 17.30
14. díl Odplata  V TV   zítra Doma TV 16.40
15. díl Přátelé a milenci  V TV   zítra Doma TV 17.20
16. díl Mrtvý muž přichází  V TV   čt. 29.9. Doma TV 16.50
17. díl Kostlivci  V TV   čt. 29.9. Doma TV 17.35
18. díl Ledový muž
19. díl Doba odkladu
20. díl Zástěrka  V TV   po. 3.10. Doma TV 16.45
21. díl Bratři ve zbrani  V TV   po. 3.10. Doma TV 17.30
22. díl Ve tmě  V TV   út. 4.10. Doma TV 16.45
23. díl Trojský kůň  V TV   út. 4.10. Doma TV 17.30
24. díl Anděl smrti  V TV   st. 5.10. Doma TV 16.40

5. série  (2007 - 2008)

1. díl Pohřbít své mrtvé  V TV   st. 5.10. Doma TV 17.20
2. díl Rodina
3. díl Akta Ex
4. díl Krize identity
5. díl Věc důvěry
6. díl Chiméra
7. díl Requiem
8. díl Určený cíl
9. díl Ztráty a nálezy
10. díl Tělesný trest
11. díl Kmeny
12. díl Sledování
13. díl Psí známky
14. díl Vnitřní záležitost
15. díl V zóně  V TV   dnes Prima Krimi 15.35 /ST/, zítra Prima Krimi 3.10 /ST/
16. díl Zpětný náraz  V TV   dnes Prima Krimi 20.15 /ST/, zítra Prima Krimi 15.35 /ST/, čt. 29.9. Prima Krimi 3.05 /ST/
17. díl Tvář  V TV   zítra Prima Krimi 20.15 /ST/, čt. 29.9. Prima Krimi 15.35 /ST/
18. díl Soudný den 1. část  V TV   čt. 29.9. Prima Krimi 20.15 /ST/
19. díl Soudný den 2. část  V TV   po. 3.10. Prima Krimi 15.45 /ST/

6. série  (2008 - 2009)

1. díl Poslední muž  V TV   po. 3.10. Prima Krimi 20.15 /ST/, út. 4.10. Prima Krimi 15.05 /ST/, st. 5.10. Prima Krimi 3.15 /ST/
2. díl Agent na palubě  V TV   út. 4.10. Prima Krimi 20.15 /ST/, st. 5.10. Prima Krimi 15.10 /ST/
3. díl Těžký zločin  V TV   st. 5.10. Prima Krimi 20.15 /ST/
4. díl Země minulosti
5. díl Devět životů
6. díl Lekce vraždy
7. díl Vedlejší ztráty
8. díl Zástěrka
9. díl Dýka v zádech
10. díl Autonehoda
11. díl Tichá noc
12. díl V kleci
13. díl Padlý pták
14. díl Láska a válka
15. díl Zastrašování
16. díl Pomsta
17. díl Cesta do Arizony
18. díl Knockout
19. díl Hra na schovávanou
20. díl Počítání mrtvých
21. díl Jed
22. díl Legenda (1)
23. díl Legenda (2)
24. díl Vždy věrný
25. díl Aliyah - Cesta

7. série  (2009 - 2010)

1. díl Pravidla či následky
2. díl Znovushledání
3. díl Informátor
4. díl Hodný polda, zlý polda
5. díl Zásady vedení
6. díl Vyhnanci a příbuzní
7. díl Konec hry
8. díl Bez proudu
9. díl Dětská hra
10. díl Víra
11. díl Zážeh
12. díl Rodina
13. díl Let z Paříže
14. díl Maškaráda
15. díl Zavírací nůž
16. díl Den matek
17. díl Dvojí identita
18. díl Střet kompetencí
19. díl Hříšné potěšení
20. díl Bokovka
21. díl Posedlost
22. díl Na hranici
23. díl Pravý patriot
24. díl Pravidlo 51

8. série  (2010 - 2011)

1. díl Pavouk a moucha
2. díl Nejhorší noční můra
3. díl Zkrat
4. díl Království a věrní
5. díl Mrtvý éter
6. díl Cracked
7. díl Zlomený šíp
8. díl Cizí nepřítel
9. díl Cizí nepřítel (2/2)
10. díl Falešný svědek
11. díl Lodě v noci
12. díl Nábor
13. díl Svoboda
14. díl Muž vejde do baru
15. díl Vzdor
16. díl Modrá smrt
17. díl Poslední akce
18. díl Z bláta do louže
19. díl Řekni vše
20. díl Dvě tváře
21. díl Odraz mrtvého
22. díl Baltimore
23. díl Labutí píseň
24. díl Pyramida

9. série  (2011 - 2012)

1. díl Povaha lovce
2. díl Neklid
3. díl Penelopin dokument
4. díl Nepřítel na kopci
5. díl Přístav v bezpečí
6. díl Žízeň
7. díl Ďábelský trojúhelník
8. díl Nezvěstná, část 1
9. díl Nezvěstná, část 2
10. díl Otcovy hříchy
11. díl Dědic
12. díl Bezpečný úkryt
13. díl Zoufalec  V TV   dnes Prima 13.35 /ST/, dnes Prima +1 14.35 /ST/, zítra Prima 2.05 /ST/, zítra Prima +1 3.05 /ST/
14. díl Život před očima  V TV   čt. 29.9. Prima 13.35 /ST/, čt. 29.9. Prima +1 14.35 /ST/
15. díl Tajnosti
16. díl Hrátky s myslí  V TV   po. 3.10. Prima 13.35 /ST/, po. 3.10. Prima +1 14.35 /ST/, út. 4.10. Prima 1.10 /ST/, út. 4.10. Prima +1 2.10 /ST/
17. díl Utajované informace  V TV   út. 4.10. Prima 13.35 /ST/, út. 4.10. Prima +1 14.35 /ST/, st. 5.10. Prima 2.05 /ST/, st. 5.10. Prima +1 3.05 /ST/
18. díl Vyděrač  V TV   st. 5.10. Prima 13.35 /ST/, st. 5.10. Prima +1 14.35 /ST/, čt. 6.10. Prima 2.00 /ST/, čt. 6.10. Prima +1 3.00 /ST/
19. díl Dobrý syn
20. díl Misionářská pozice
21. díl Oheň
22. díl Hrátky s ohněm
23. díl V prachu
24. díl Dokud nás smrt nerozdělí

10. série  (2012 - 2013)

0. díl X/0
1. díl Extreme Prejudice
2. díl Obnova
3. díl Fénix
4. díl Ztraceni v moři
5. díl Jmenovec
6. díl Nervový otřes 1
7. díl Nervový otřes 2
8. díl Gone
9. díl Ďábelská trojka
10. díl Radši se měj na pozoru
11. díl Šabat Šalom
12. díl Šiva
13. díl Autonehoda
14. díl Kanárek
15. díl Poté
16. díl Objížďka
17. díl Hlavní podezřelý
18. díl Hledej!
19. díl Bouře
20. díl Honba za duchy
21. díl Berlin
22. díl Revenge
23. díl Dvojité zaslepení
24. díl Ať uděláš cokoli

11. série  (2013 - 2014)

1. díl Atentát
2. díl Past, Present, Future
3. díl Najdi letadlo
4. díl Neznámá byla žena
5. díl Jednou ničema
6. díl Vždy připraven
7. díl Better Angels
8. díl Alibi
9. díl Instinkt
10. díl Ďábelská trojice
11. díl Epidemie
12. díl Smrtící řetězec
13. díl Zpátky na začátek
14. díl Lidé a zrůdy
15. díl Neprůstřelný
16. díl Falešný námořník
17. díl Smrt a rockenroll
18. díl New Orleans - první část
19. díl New Orleans - druhá část
20. díl Stránka nenalezena
21. díl Obvinění
22. díl Střelec
23. díl Admirálova dcera
24. díl Cti otce svého

12. série  (2014 - 2015)

1. díl Dvacet kilometrů
2. díl Zabijte posla
3. díl Tak to chodí
4. díl Choke Hold
5. díl San Dominick
6. díl Parental Guidance Suggested
7. díl Hledači
8. díl Semper Fortis
9. díl Na zemi
10. díl Pravidla domu
11. díl Šach
12. díl Vnitřní nepřítel
13. díl Budujeme, bojujeme
14. díl Kadeti
15. díl Kocovina  V TV   dnes Kabel1 6.25
16. díl Záblesk minulosti  V TV   dnes Kabel1 7.20
17. díl Podvodník s uměním  V TV   dnes Kabel1 8.15
18. díl Nový status  V TV   dnes Kabel1 9.15
19. díl Patience  V TV   dnes Prima MAX 6.55 /ST/, dnes Kabel1 10.10
20. díl Za dobrý skutek  V TV   dnes Prima MAX 7.50 /ST/, zítra Prima MAX 6.40 /ST/, st. 5.10. Kabel1 6.30
21. díl Ztraceno v překladu  V TV   zítra Prima MAX 7.35 /ST/, čt. 29.9. Prima MAX 6.15 /ST/, st. 5.10. Kabel1 7.20
22. díl Návnada  V TV   čt. 29.9. Prima MAX 7.10 /ST/, st. 5.10. Kabel1 8.15
23. díl Ztracení chlapci  V TV   so. 1.10. Prima MAX 6.25 /ST/
24. díl Země Nezemě  V TV   so. 1.10. Prima MAX 7.20 /ST/, ne. 2.10. Prima MAX 6.55 /ST/, st. 5.10. Kabel1 9.10

13. série  (2015 - 2016)

1. díl Zastavte krvácení  V TV   ne. 2.10. Prima MAX 7.55 /ST/, st. 5.10. Kabel1 10.05
2. díl Den volna  V TV   po. 3.10. Prima MAX 6.30 /ST/, út. 4.10. Prima MAX 6.10 /ST/
3. díl V utajení
4. díl Dvojité trable  V TV   st. 5.10. Prima MAX 8.15 /ST/
5. díl Laborka
6. díl Viral
7. díl 16 let
8. díl Zachránci
9. díl Den u soudu
10. díl Pokrevní bratři
11. díl Kolo osudu
12. díl Sesterské město
13. díl Déja Vu
14. díl Dekomprese
15. díl React tým
16. díl Ztracené zbraně
17. díl Po práci
18. díl Zaměřovač
19. díl Důvodné pochyby
20. díl Šaráda
21. díl Vrátit odesilateli
22. díl Domácí fronta
23. díl Mrtvý spis
24. díl Rodina především

14. série  (2016 - 2017)

1. díl Rogue
2. díl Being Bad
3. díl Privileged Information
4. díl Love Boat
5. díl Philly
6. díl Falešná hra
7. díl Domov statečných
8. díl Nepřátelský bojovník
9. díl Pay to Play
10. díl Svazující pouto
11. díl Operace Willoughby
12. díl Nezvěstný
13. díl Běž dál
14. díl Nonstop
15. díl Pandořina skřínka, část 1.
16. díl A Many Splendored Thing
17. díl What Lies Above
18. díl M.I.A.
19. díl The Wall
20. díl Mísa třešní
21. díl Jedna kniha, dvě obálky
22. díl Beastmaster
23. díl Něco modrého
24. díl Schůzka

15. série  (2017 - 2018)

1. díl House Divided
2. díl Twofer
3. díl Exit Strategy
4. díl Skeleton Crew
5. díl Fake It 'Til You Make It
6. díl V pasti
7. díl Důkazní břemeno
8. díl Hlasy
9. díl Ať chcete nebo ne
10. díl Dvojitý zásah
11. díl Příliv
12. díl Temná tajemství
13. díl Rodinné vazby
14. díl Přátele si drž blízko, 1.část
15. díl Keep Your Enemies Closer
16. díl Handle with Care
17. díl Pro jednoho odpad
18. díl Smrt z nebe
19. díl Číselný limit
20. díl Vidět neviděné
21. díl Jeden krok kupředu  V TV   čt. 29.9. AXN 21.00, pá. 30.9. AXN 0.35, po. 3.10. AXN 10.00
22. díl Dva kroky zpátky  V TV   zítra AXN Digi TV 21.05, čt. 29.9. AXN Digi TV 0.45, čt. 29.9. AXN 21.55, pá. 30.9. AXN 1.15
23. díl Přes palubu  V TV   zítra AXN Digi TV 22.00, čt. 29.9. AXN Digi TV 1.40, čt. 29.9. AXN 22.50, pá. 30.9. AXN 2.00
24. díl Schůzka s osudem  V TV   zítra AXN Digi TV 22.55, čt. 29.9. AXN Digi TV 2.20, čt. 29.9. AXN 23.45

16. série  (2018 - 2019)

1. díl Dítě osudu  V TV   st. 5.10. AXN Digi TV 21.05, čt. 6.10. AXN Digi TV 0.45
2. díl Miluj bližního svého  V TV   st. 5.10. AXN Digi TV 22.00, čt. 6.10. AXN Digi TV 1.40
3. díl Bomba
4. díl Třetí kolo
5. díl Fragging
6. díl Pod povrchem
7. díl Tisíc slov  V TV   dnes AXN HD 21.00, zítra AXN HD 1.45
8. díl Střelba do vlastních  V TV   dnes AXN HD 21.55, čt. 29.9. AXN HD 2.20
9. díl Tailing Angie  V TV   út. 4.10. AXN HD 21.00, st. 5.10. AXN HD 1.00
10. díl Co je to za dítě?  V TV   út. 4.10. AXN HD 21.55, čt. 6.10. AXN HD 0.40
11. díl Dřina a potíže
12. díl Ten poslední
13. díl Vzkaz
14. díl Byl jednou jeden Tim
15. díl Rovníkový křest
16. díl Medvědi a medvíďata
17. díl Tichá služba
18. díl Mona Lisa
19. díl Perennial
20. díl Poslední sbohem
21. díl Judge, Jury...
22. díl ...and Executioner
23. díl Ztracený čas
24. díl Dcery

17. série  (2019 - 2020)

1. díl Ven z temnoty
2. díl Zúčtování
3. díl Going Mobile
4. díl V cizích botách
5. díl Nespavost
6. díl Institutionalized
7. díl No Vacancy
8. díl Musical Chairs
9. díl IRL
10. díl Severní pól
11. díl In the Wind
12. díl Letový plán
13. díl Hluchota
14. díl V ohni
15. díl Osamělá srdce
16. díl Stará láska
17. díl In a Nutshell
18. díl Škola
19. díl Blarney
20. díl The Arizona

18. série  (2020 - 2021)

1. díl Sturgeon Season
2. díl Everything Starts Somewhere  V TV   dnes SAT1 22.15, zítra SAT1 2.35
3. díl Blood and Treasure  V TV   út. 4.10. SAT1 22.15, st. 5.10. SAT1 2.40
4. díl Sunburn
5. díl Head of the Snake
6. díl 1mm
7. díl The First Day
8. díl True Believer
9. díl Winter Chill
10. díl Watchdog
11. díl Gut Punch
12. díl Sangre
13. díl Misconduct
14. díl Unseen Improvements
15. díl Blown Away
16. díl Rule 91
1. díl XIX/1
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 27. 9. 2022 Svátek má Jonáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz