SERIÁL: Námořní vyšetřovací služba L. A.   díl: Hledaný - (4. série / 17. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1016 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 43 min.
< Předchozí díl89. z 305 dílůNásledující díl >
(NCIS: Los Angeles   episode: Wanted)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Joyride televize zítra PRIME 05.00
The Sound of Silence televize zítra PRIME 05.55
Předzvěst změny televize zítra AXN 09.25, zítra AXN 14.25

Dimitrij Grežněv zavraždí na příkaz obchodníka se zbraněmi Sidorova dalšího člověka a tým vyšetřovací služby se opět dává do práce. Po Sidorovi už pátrali několikrát.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 8+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Hledaný

V parku si Viktor Varlamov sedne na lavičku, kde je na spodku ukryt jakýsi dopis. Když si ho vezme, přistoupí k němu ze zadu muž, který ho bodne do krku a následně několikrát do hrudi. Případ mají na starosti agenti NCIS. Mají k dispozici záběr z jedné kamery, která v parku je. Domnívají se, že to souvisí s Isaakem Sidorovem. Deeks a Blyeová jedou do márnice. Tělo má něco vyrytého na čele a na ruce mu chybí prst. Vyryté slovo je v azbuce a znamená to slon. Callen a Hanna navštěvují Kolchecka a chtějí po něm vědět, kdo Varlamova zabil. To však prý on neví. Slon je prý zkratka, která znamená děvky milují ostrý nůž. Varlamov měl prý na useknutém prstě tetování, které znamenalo, že patří do bratrstva vorů. Poté agentům řekne, že to mohl udělat Dmitri Greshnev, podřízený Sidorova. Hanna se bojí o svou ženu, která je do případu se Sidorovem také zapletená. Nemůže se jí dovolat a tak jede s Callenem domů. Jeho žena Michelle tam je, jen nezvedala telefon, protože luxovala a měla sluchátka. Deeks a Blyeová mají za úkol od Hetty co nejvíce zaměstnat agenta Snydera ze CIA, aby měl Hanna a Callen co nejvíce času na své vyšetřování. Hanna a Callen se ještě chvilku baví před domem v autě, když v tom přijede nějaké jiné auto a vystupuje z něj muž. Hanna si myslí že ho poznává, prý ho zatkli pro vraždu. Michelle vychází z domu a s mužem se objímá. Hanna se rozčílí a vrhne se na něj. Michelle mu řekne, ať ho nechá být, že je jeden z nich. Jednáse o důstojníka Sabatina ze CIA. Eric zjistil, že na kameru v parku se deset minut před vraždou někdo připojil a hned po vraždě zase odpojil. Agent Hanna se vrací zpět do utajení jako David Forman a jeho manželka jako Quinnová. Jdou do svého bytu v utajení. Tam už na ně čeká Greshnev. Quinnová má za úkol zabít Kirkina a on není moc rád, že to ještě není hotové. Dává jí dvacet čtyři hodin a potom odjíždí. Hanna ho sleduje a po nějaké době se za ním rozezní policejní sirény. Policisté Hannu zatýkají a z povzdálí to z auta sleduje Greshnev a Sidorov. V Hannově autě se najde sekáček na led, kterým byl zabit Varlamov a také jeho uťatý prst. Hetty ho následně navštíví ve vězení a říká mu, že za něj nezaplatí kauci, aby neměl Sidorov podezření. Blyeová navrhuje, aby se s Kirkinem dohodli a nafingovali jeho vraždu, aby si Sidorov přestal dávat pozor a dovedl je k ukradeným atomovkám a oni ho mohli zatknout. Jelikož je Sidorov jeho hlavní protivník, mohl by na to přistoupit. Deeks jde do lázní, kam Kirkin často chodí. On na jeho návrh přistoupí. Hannovi se zatím podaří utéct z vězení. Kirkin je v jednom baru, kam přichází Quinnová, vytáhne na něj zbraň a zastřelí ho. Celé to natočí Blyeová na mobil, aby se to dostalo do zpráv jako záběry očitého svědka. Poté se Quinnová schází se Sidorovem a Greshnevem. Greshnev si všimne agentů CIA a popadne Quinnovou. Sidorov začne střílet zabije Snydera a uteče. Greshnev chce zastřelit Quinnovou. Naštěstí se objeví agent Hanna a zastřelí Greshneva.


Podobné seriály

Hvězdná brána VIII (1)
Časy se mění 1/2 Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka v...
dnes 10.25
Prima Cool
Walker, Texas Ranger V (27)
Nováček Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že v ...
dnes 10.30
Prima
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (18)
Boj se stíny Agenti Námořní vyšetřovací služby řeší případ tajné operace v Mohavské poušt...
dnes 12.25
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 9. 2022 Svátek má Michal
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz