fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita
2. díl Ztracená čest
3. díl Predátor
4. díl Najdi a znič
5. díl Korejská spojka
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů  V TV   dnes RTL Crime (hr) 18.10, zítra RTL Crime (hr) 10.40
13. díl Nezvěstný  V TV   po. 3.10. RTL Crime (hr) 17.20
14. díl Smrtelná dávka  V TV   po. 3.10. RTL Crime (hr) 18.10, út. 4.10. RTL Crime (hr) 10.40
15. díl Poplach v bance
16. díl Čínská čtvrť
17. díl Na plný plyn
18. díl Pokrevní bratři
19. díl Boj zblízka
20. díl Pozlátko  V TV   zítra Sky1 HD UK 20.00
21. díl Naděje umírá poslední
22. díl Lov
23. díl Odhalení
24. díl Callen G.

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova
3. díl Hranice
4. díl Zvláštní zásilka
5. díl Andílci
6. díl Mrtvý bod
7. díl Neznámý
8. díl Lovci lebek
9. díl Rozhřešení
10. díl Vykoupení
11. díl Porucha
12. díl Pozorovatelna
13. díl Archanděl
14. díl Kriminál
15. díl Cínoví vojáčci
16. díl Ukradená atomovka
17. díl Je to osobní
18. díl Harm's Way
19. díl Vnitřní nepřítel
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B  V TV   dnes RTL 2 (hr) 16.35, zítra RTL 2 (hr) 0.50
23. díl Podvodníci  V TV   dnes RTL 2 (hr) 17.25, zítra RTL 2 (hr) 1.40
24. díl Agentka v Praze  V TV   po. 3.10. RTL 2 (hr) 16.35, út. 4.10. RTL 2 (hr) 0.50

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži  V TV   po. 3.10. RTL 2 (hr) 17.25, út. 4.10. RTL 2 (hr) 1.40
2. díl Cyber Threat
3. díl Změna identity
4. díl Arabské jaro
5. díl Oběť
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada
10. díl Únik informací
11. díl Vyšší moc
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka         Přehrát díl
2. díl Rekrut         Přehrát díl
3. díl Pátý muž         Přehrát díl
4. díl Odepsaná kampaň         Přehrát díl
5. díl Z minulosti         Přehrát díl
6. díl Drsná procitnutí         Přehrát díl
7. díl Pod kůží         Přehrát díl
8. díl Civilní ztráty         Přehrát díl
9. díl Zlatý standard         Přehrát díl
10. díl Volná jízda         Přehrát díl
11. díl Jízda         Přehrát díl
12. díl Papíroví vojáci         Přehrát díl
13. díl Vyvolený         Přehrát díl
14. díl Cvičný tým         Přehrát díl
15. díl Učitel historie         Přehrát díl
16. díl Přísaha         Přehrát díl
17. díl Hledaný         Přehrát díl
18. díl Rudý tým 1/2         Přehrát díl
19. díl Rudý tým 2/2         Přehrát díl
20. díl Očista         Přehrát díl
21. díl Vzkříšení         Přehrát díl
22. díl Havran a labutě         Přehrát díl
23. díl Krvavé diamanty         Přehrát díl
24. díl Sešup         Přehrát díl

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension         Přehrát díl
2. díl Havárie         Přehrát díl
3. díl Omni         Přehrát díl
4. díl Splacený dluh         Přehrát díl
5. díl Nepsané pravidlo         Přehrát díl
6. díl Velký bratr         Přehrát díl
7. díl Dlouhý den         Přehrát díl
8. díl Fallout         Přehrát díl
9. díl Vila klidu         Přehrát díl
10. díl Zamrzlé jezero         Přehrát díl
11. díl Zvedá se železná opona         Přehrát díl
12. díl Senátorova dcera         Přehrát díl
13. díl Věrnost         Přehrát díl
14. díl Válečný pláč         Přehrát díl
15. díl Tuhon         Přehrát díl
16. díl Ryba na suchu         Přehrát díl
17. díl Between the Lines         Přehrát díl
18. díl Nultý den         Přehrát díl
19. díl Válečná kořist         Přehrát díl
20. díl Přímo na očích         Přehrát díl
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Praesidium
4. díl Třetí chór  V TV   dnes Kabel1 11.05, ne. 2.10. Kabel1 4.20
5. díl Černý rozpočet  V TV   dnes Kabel1 12.00, ne. 2.10. Kabel1 5.00
6. díl Lovec s posláním  V TV   dnes Kabel1 12.55, ne. 2.10. Kabel1 6.20
7. díl Leipei  V TV   dnes Kabel1 13.50, ne. 2.10. Kabel1 7.15
8. díl Šedý muž  V TV   dnes Kabel1 14.50, ne. 2.10. Kabel1 8.10
9. díl Zrádce
10. díl Konec vlády
11. díl Humbuk
12. díl Spirála
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka
16. díl Datum expirace
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila  V TV   dnes Prima Cool 12.25 /ST/
20. díl Vztek  V TV   dnes Prima Cool 17.15 /ST/, zítra Prima Cool 2.15 /ST/, zítra Prima Cool 12.05 /ST/
21. díl Výstražné světlo  V TV   zítra Prima Cool 17.10 /ST/, ne. 2.10. Prima Cool 2.55 /ST/, ne. 2.10. Prima Cool 11.25 /ST/
22. díl Palebné pole  V TV   ne. 2.10. Prima Cool 17.05 /ST/, po. 3.10. Prima Cool 2.50 /ST/, po. 3.10. Prima Cool 12.30 /ST/
23. díl Moskevská mise  V TV   po. 3.10. Prima Cool 17.10 /ST/, út. 4.10. Prima Cool 0.45 /ST/
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control
5. díl Blame It on Rio
6. díl Vyděrač
7. díl An Unlocked Mind
8. díl Dlouhé loučení
9. díl Defectors
10. díl Vnitřní záležitosti
11. díl Zrušte Vánoce
12. díl Ryzí hodnoty
13. díl Andělé a démoni
14. díl Stará láska
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matryoshka, Part 2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava hada
22. díl Granger Owen
23. díl Není kouře bez ohně
24. díl Talion

8. série  (2016 - 2017)

0. díl VIII/0
1. díl Cenný cíl
2. díl V břiše netvora
3. díl Královský gambit
4. díl Černý trh
5. díl Nelegální zbraně
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Vlak šílenství
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost
10. díl Sirens
11. díl Tidings We Bring
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl V obležení
15. díl Payback
16. díl Staré triky
17. díl Partie královny
18. díl Útěk
19. díl Let 767
20. díl Srdečné pozdravy z Havany
21. díl Válečné šrámy
22. díl Zlaté časy
23. díl Puštěný z klece
24. díl Utržený ze řetězu

9. série  (2017 - 2018)

1. díl Party Crashers
2. díl Se Murio El Payaso
3. díl Assets
4. díl Plain Sight
5. díl Mountebank
6. díl Můžu dostat svědka?
7. díl The Silo
8. díl Tohle děláme
9. díl Dvakrát mě neošálíš
10. díl Cizinka
11. díl All is Bright
12. díl Pod tlakem
13. díl Cac Tu Nhan
14. díl Sbohem, Vietname
15. díl Liabilities
16. díl Bojovník za mír
17. díl Zrůda
18. díl Krevní msta
19. díl Mimo dosah
20. díl Návrat
21. díl Kde každý zná tvé jméno
22. díl Venganza
23. díl Čára v písku
24. díl Ninguna Salida

10. série  (2018 - 2019)

1. díl To Live and Die in Mexico         Přehrát díl
2. díl Nadčlověk         Přehrát díl
3. díl Princ         Přehrát díl
4. díl Hit List         Přehrát díl
5. díl Pro Se         Přehrát díl
6. díl Asesinos         Přehrát díl
7. díl Jeden z nás         Přehrát díl
8. díl The Patton Project         Přehrát díl
9. díl Nebroušený diamant         Přehrát díl
10. díl Loupež         Přehrát díl
11. díl Joyride         Přehrát díl
12. díl The Sound of Silence         Přehrát díl
13. díl Lepší andělé  V TV   po. 3.10. PRIME 6.00         Přehrát díl
14. díl Smokescreen  V TV   út. 4.10. PRIME 6.00         Přehrát díl
15. díl Kouřová clona 2/2         Přehrát díl
16. díl Into the Breach         Přehrát díl
17. díl Dokud nás smrt nerozdělí         Přehrát díl
18. díl Na útěku         Přehrát díl
19. díl Hledání         Přehrát díl
20. díl Choke Point         Přehrát díl
21. díl The One That Got Away         Přehrát díl
22. díl Už žádná tajemství         Přehrát díl
23. díl Strážce         Přehrát díl
24. díl Falešná vlajka         Přehrát díl

11. série  (2019 - 2020)

1. díl Let Fate Decide         Přehrát díl
2. díl Volavka         Přehrát díl
3. díl Hail Mary  V TV   zítra Markíza KRIMI 15.00, zítra Markíza KRIMI 22.35, ne. 2.10. Markíza KRIMI 9.05         Přehrát díl
4. díl Yellow Jack  V TV   zítra Markíza KRIMI 15.55, zítra Markíza KRIMI 23.30, ne. 2.10. Markíza KRIMI 9.45         Přehrát díl
5. díl Provenance  V TV   ne. 2.10. Markíza KRIMI 15.00, ne. 2.10. Markíza KRIMI 22.35         Přehrát díl
6. díl Brilantní plán  V TV   ne. 2.10. Markíza KRIMI 15.55, ne. 2.10. Markíza KRIMI 23.30         Přehrát díl
7. díl Concours D'Elegance         Přehrát díl
8. díl Lidské zdroje         Přehrát díl
9. díl Kill Beale: Vol. 1  V TV   zítra AXN HD 13.50, ne. 2.10. AXN HD 10.55         Přehrát díl
10. díl Matka  V TV   zítra AXN HD 14.40, ne. 2.10. AXN HD 11.50         Přehrát díl
11. díl Answers         Přehrát díl
12. díl Práce v terénu         Přehrát díl
13. díl Vyšší společnost         Přehrát díl
14. díl Commitment Issues         Přehrát díl
15. díl Začarovaný kruh         Přehrát díl
16. díl Alsiyadun         Přehrát díl
17. díl Watch Over Me         Přehrát díl
18. díl Ztracený čas         Přehrát díl
19. díl Štěstí přeje statečným         Přehrát díl
20. díl Knock Down         Přehrát díl
21. díl Vrány nezapomínají         Přehrát díl
22. díl Pravidla chování         Přehrát díl

12. série  (2020 - 2021)

1. díl Medvěd         Přehrát díl
2. díl Válečné zločiny         Přehrát díl
3. díl Vzteklá Karen         Přehrát díl
4. díl Tok peněz         Přehrát díl
5. díl Jak vzkřísit mrtvého         Přehrát díl
6. díl Když osud dovolí         Přehrát díl
7. díl Overdue  V TV   dnes AXN HD 12.40         Přehrát díl
8. díl Láska zabíjí  V TV   dnes AXN HD 13.35         Přehrát díl
9. díl A Fait Accompli  V TV   dnes AXN HD 18.10, po. 3.10. AXN HD 12.35         Přehrát díl
10. díl The Frogman's Daughter  V TV   dnes AXN HD 19.05, po. 3.10. AXN HD 13.35         Přehrát díl
11. díl Rusko, Rusko, Rusko  V TV   po. 3.10. AXN HD 18.10         Přehrát díl
12. díl Nespustím z tebe zrak  V TV   po. 3.10. AXN HD 19.05         Přehrát díl
13. díl Red Rover, Red Rover
14. díl Šlechtické panny
15. díl Syndrom podvodníka
16. díl Předzvěst změny  V TV   dnes AXN 9.25, dnes AXN 14.25
17. díl Za zrcadlem  V TV   dnes AXN 10.20, dnes AXN 15.25
18. díl Příběh o dvou Igorech  V TV   dnes AXN 19.05, po. 3.10. AXN 10.55, po. 3.10. AXN 14.35

13. série  (2021 - 2022)

1. díl Objekt 17  V TV   po. 3.10. AXN 19.10, út. 4.10. AXN 10.00
2. díl Fukushu  V TV   po. 3.10. AXN 20.05, út. 4.10. AXN 10.55
3. díl Indentured
4. díl Upřímnou soustrast
5. díl Divided We Fall  V TV   zítra Prima Cool 3.10 /ST/
6. díl Soumrak  V TV   po. 3.10. Prima Cool 22.10 /ST/
7. díl Lost Soldier Down
8. díl Země vlků
9. díl Pod vlivem
10. díl Where Loyalties Lie
11. díl Takové maličkosti
12. díl Murmuration
13. díl Bonafides
14. díl Pandora's Box
15. díl Perception
16. díl MWD
17. díl Genesis
18. díl Hard for the Money
19. díl Live Free or Die Standing
20. díl Work & Family
21. díl Down the Rabbit Hole
22. díl Come Together
1. díl XIV/1
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 30. 9. 2022 Svátek má Jeroným
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz