SERIÁL: Námořní vyšetřovací služba L. A.   díl: Omni - (5. série / 3. díl)


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68%
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 41 min.
< Předchozí díl99. z 329 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Šedý muž televize zítra PRIME 05.00, pá. 15.12. RTL 2 (hr) 17.25
Zrádce televize zítra PRIME 06.00, pá. 8.12. PRIME 05.00
Commitment Issues televize zítra Sky1 HD UK 07.00, ne. 10.12. Sky1 HD UK 18.00

Námořní vyšetřovací služba musí zjistit, kdo stojí za vraždou ředitele společnosti, která vyvíjela vakcínu proti ricinu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Omni

V ulicích města probíhá honička policie a Ferrari. Řidiči se podaří před policejní hlídkou schovat, ale následně jeho vůz vybuchne... Deeks se vrací do služebny, aby zjistil, jestli je připraven vrátit se do práce. Pomalu se začíná znovu začleňovat do týmu... Agenti zjišťují, že obětí výbuchu byl jistý Tom Norris. Ve zprávách bylo, že pracoval na tajné vakcíně proti ricinu, na tento toxin vakcína zatím neexistuje. Při ohledání auta naleznou v motoru spínač na výbušninu. Také zde najdou bílý fosfor, který hoří hodně dlouho a většina armád ho zakázala. Agenti zjišťují, že před pár měsíci někdo ukradl velké množství fosforu, určené ke zničení. Agenti se domnívají, že by v tom mohla mít prsty nadnárodní zločinecká organizace OMNI. V Norrisově firmě agenti zjistí, že s nikým neměl problémy, kromě jistého Rolingse, který na něj podal žalobu kvůli patentu. Neuspěl a přišel na mizinu. Blyeové něco nesedí na doktoru Lenrdovi, se kterým o tom všem mluví. Noris byl členem závodního okruhu, kde měl i svou garáž na Ferrari. To je dobré místo pro namontování bomby. Závodní dráha je jen pro členy, a tak se agent Hanna chce za člena vydávat. Potřebuje však speciální auto, kvůli kterému budou mít zájem ho za člena přijmout. Chtějí na to využít Cobru, která patří Hetty. Ta jim auto nedovolí řídit, ale mohou ho tam prý dotáhnout na přívěsu... Hanna a Callen chtějí tedy akci přenechat Deeksovi a Blyeové. V Norrisově domě najdou složku doktora Lenrda. Norris si ho musel proklepávat. Objeví zde také číslo na úřadovnu FBI. V domě jsou i dvě dívky - jsou to Norrisovy přítelkyně, ale nevědí, že je mrtvý... Blyeová je na závodním okruhu a členové chtějí vidět, jak v autě jede. Vůbec se jí do toho nechce, jelikož je to auto Hetty. Deeks jí však říká, že jestli nepojede, všichni začnou něco tušit. Nasedne tedy do auta a Deeks zatím prohledává garáž, ve které měl Norris své auto.


Podobné seriály

Kriminálka Montpellier I (9)
Cesta ke spáse Inspektorka Solerová byla přeložena do přímořského Montpellier k jednotce ...
dnes 10.20
Prima
Hvězdná brána VI (21)
Proroctví Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží n...
dnes 10.30
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (15)
Splacený dluh Agenti Námořní vyšetřovací služby řeší vraždu policejního detektiva, která ...
dnes 12.30
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz