fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1023 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 43 min.
< Předchozí díl112. z 329 dílůNásledující díl >
(NCIS: Los Angeles   episode: Fish Out of Water)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize čt. 6.4. RTL 2 (hr) 03.55 - Další díly v TV


Agenti NCIS musejí zjistit, zda byl výbuch bomby v obchodu s rybami jen místní konflikt, nebo zda jde o teroristickou hrozbu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Ryba na suchu

Ve velkoobchodu s rybami vybuchne nastražená bomba. Zemřeli dva lidé - Eduardo Barajas a YoungJae Kim. Hetty chce, aby se agenti případu chopili a zjistili, zda šlo o místní konflikt, nebo o počátek mezinárodní teroristické hrozby. Na místě činu agenti nenajdou nic neobvyklého, rozruch tam však způsobí jedna žena, Nina, která tam prý pracuje a chce vědět, kdo zemřel. Agenti zjišťují, že je to agentka v utajení. Eduarda prý chtěl zabít jistý Mateo. Poté, co to Nina dořekne, zkolabuje. Agent Hanna najde na její noze poranění od ostnů z jedovaté ryby... Když se Nina probere, Deeksji vyslýchá. Žena se mu představí svým pravým jménem - Talia. Agenti dále zjistí, že záznamy z bezpečnostních kamer byly sice smazány tak, že není vidět, kdo bombu nastražil, ale je zde vidět, jak nějaký muž vrazí do Talie a bodne jí jedovaté ostny do nohy. Později pro něj někdo přijede na motorce...Talia tvrdí, že Mateo a Eduardo měli mezi sebou problémy. Eduardo chtěl dělat všechno legálně, narozdíl od Matea, který byl mimo jiné namočen i v obchodech s kokainem... Ericovi se podaří rozluštit poznávací značku motorky, na které odjeli podezřelí. Je registrovaná na Raula Herrera, Ekvádorce, který přicestoval ve stejný týden jako Mateo. Callen a Hanna jdou do jeho bytu, kde ho zadrží. Motorku mu prý v noci někdo ukradl.Eric a Nell o něm zjišťují informace. Podle údajů se jeho otisky shodují s mužem, který se jmenuje Masil al Haváti. Ten byl podezřelý z přípravy bomb. Agenti dále zjistí, že Mateo jezdí s fekálním vozem jedné společnosti. Minulou noc čerpal do velké nádrže vozu benzin u uzavřené čerpací stanice. Chce z vozu pravděpodobně udělat pojízdnou bombu. Jeho cílem je zřejmě slavnost, které se má zúčastnit pět tisíc lidí... Blyeová je stále na misi v Afghánistánu. S Grangerem jede na místo, kde měl havárii jeden z jejich vrtulníků. Povstalci vzali ze stroje vše, co šlo, včetně těl vojáků. Blyeová jede do terénu splnit svůj úkol, což je zastřelit bílého ducha.


Podobné seriály

M*A*S*H (25)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.10
Prima
Kriminálka Miami VII (24)
(CSI: Miami VII) Informátor Ron Sariss se stane klíčovým svědkem v případu podivné vraždy....
dnes 07.55
Nova Cinema
Kriminálka Montpellier II (3)
Teambuilding Inspektorka Solerová byla přeložena do přímořského Montpellier k jednotce ka...
dnes 10.15
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 29. 3. 2023 Svátek má Taťana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz