fb  Sdílet

1. série  (2009 - 2010)

1. díl Skrytá identita  V TV   út. 26.1. Sky1 HD UK 12.00
2. díl Ztracená čest  V TV   zítra Sky1 HD UK 13.00
3. díl Predátor  V TV   zítra Sky1 HD UK 14.00, zítra Sky1 HD UK 23.45
4. díl Najdi a znič  V TV   zítra Sky1 HD UK 15.00
5. díl Korejská spojka
6. díl K nerozeznání
7. díl Závan minulosti
8. díl Útok ze zálohy
9. díl Úmyslná náhoda
10. díl Vražedná víra
11. díl Narušení
12. díl Ozvěna starých časů  V TV   út. 26.1. Doma TV 19.45
13. díl Nezvěstný  V TV   po. 25.1. Sky1 HD UK 12.00
14. díl Smrtelná dávka  V TV   po. 25.1. Sky1 HD UK 13.00
15. díl Poplach v bance  V TV   zítra Kabel1 0.10
16. díl Čínská čtvrť  V TV   út. 26.1. Sky1 HD UK 13.00
17. díl Na plný plyn
18. díl Pokrevní bratři
19. díl Boj zblízka
20. díl Pozlátko
21. díl Naděje umírá poslední
22. díl Lov
23. díl Odhalení
24. díl Callen G.

2. série  (2010 - 2011)

0. díl II/0
1. díl Dvojí hra
2. díl Černá vdova
3. díl Hranice
4. díl Zvláštní zásilka
5. díl Andílci
6. díl Mrtvý bod
7. díl Neznámý
8. díl Lovci lebek
9. díl Rozhřešení
10. díl Vykoupení
11. díl Porucha
12. díl Pozorovatelna
13. díl Archanděl
14. díl Kriminál
15. díl Cínoví vojáčci
16. díl Ukradená atomovka
17. díl Je to osobní
18. díl Harm's Way
19. díl Vnitřní nepřítel
20. díl Vloupačka
21. díl Na raketě
22. díl Plan B
23. díl Podvodníci
24. díl Agentka v Praze

3. série  (2011 - 2012)

1. díl Dům na pláži
2. díl Cyber Threat
3. díl Změna identity
4. díl Arabské jaro
5. díl Oběť
6. díl Osamělý vlk
7. díl Čest
8. díl Chamtivost
9. díl Zrada
10. díl Únik informací
11. díl Vyšší moc
12. díl Slídilové
13. díl Strategie ústupu
14. díl Parťáci
15. díl Vrah
16. díl Kensi Blyeová 1/2
17. díl Kensi Blyeová 2/2
18. díl Drak a víla
19. díl Pomsta
20. díl Vlastenecký zákon
21. díl Dotek smrti
22. díl Poklidná čtvrť
23. díl Šachy naslepo 1/2
24. díl Šachy naslepo 2/2

4. série  (2012 - 2013)

1. díl Koncovka
2. díl Rekrut
3. díl Pátý muž
4. díl Odepsaná kampaň
5. díl Z minulosti
6. díl Drsná procitnutí
7. díl Pod kůží
8. díl Civilní ztráty
9. díl Zlatý standard
10. díl Volná jízda
11. díl Jízda
12. díl Papíroví vojáci
13. díl Vyvolený
14. díl Cvičný tým
15. díl Učitel historie
16. díl Přísaha
17. díl Hledaný
18. díl Rudý tým 1/2
19. díl Rudý tým 2/2
20. díl Očista
21. díl Vzkříšení
22. díl Havran a labutě  V TV   po. 25.1. Kabel1 14.55, út. 26.1. Kabel1 5.55
23. díl Krvavé diamanty  V TV   út. 26.1. Kabel1 14.55
24. díl Sešup

5. série  (2013 - 2014)

1. díl Ascension
2. díl Havárie
3. díl Omni  V TV   po. 1.2. Kabel1 14.50, út. 2.2. Kabel1 5.55
4. díl Splacený dluh  V TV   út. 2.2. Kabel1 14.55
5. díl Nepsané pravidlo
6. díl Velký bratr
7. díl Dlouhý den
8. díl Fallout
9. díl Vila klidu
10. díl Zamrzlé jezero
11. díl Zvedá se železná opona
12. díl Senátorova dcera
13. díl Věrnost
14. díl Válečný pláč
15. díl Starý přítel
16. díl Ryba na suchu
17. díl Between the Lines
18. díl Nultý den
19. díl Válečná kořist
20. díl Přímo na očích
21. díl Tři srdce
22. díl Ještě jedna příležitost
23. díl Exposure
24. díl Hluboko v nesnázích

6. série  (2014 - 2015)

1. díl Hluboko v nesnázích 2/2
2. díl Nevkusné srdce
3. díl Ústředí
4. díl Třetí chór
5. díl Černý rozpočet
6. díl Lovec s posláním
7. díl Leipei
8. díl Šedý muž
9. díl Zrádce
10. díl Konec vlády
11. díl Humbuk
12. díl Spirála
13. díl Ve výkonu služby
14. díl Černý vítr
15. díl Léčka
16. díl Datum expirace
17. díl Vždy připraven
18. díl Boj se stíny
19. díl Posila
20. díl Vztek
21. díl Výstražné světlo
22. díl Palebné pole
23. díl Moskevská mise
24. díl Chernoff, K.

7. série  (2015 - 2016)

1. díl Aktivní opatření
2. díl Citadela
3. díl Řidič slečny Díaz
4. díl Command & Control
5. díl Blame It on Rio
6. díl Vyděrač
7. díl An Unlocked Mind
8. díl Dlouhé loučení
9. díl Defectors
10. díl Vnitřní záležitosti
11. díl Zrušte Vánoce
12. díl Ryzí hodnoty
13. díl Andělé a démoni
14. díl Stará láska
15. díl Matrjoška 1/2
16. díl Matrjoška 2/2
17. díl Pomsta se odkládá
18. díl Výměna
19. díl Sedmé dítě
20. díl Dvojitý agent
21. díl Hlava hada
22. díl Granger Owen
23. díl Není kouře bez ohně
24. díl Oko za oko

8. série  (2016 - 2017)

0. díl VIII/0
1. díl Cenný cíl
2. díl V břiše netvora
3. díl Královský gambit
4. díl Černý trh
5. díl Nelegální zbraně  V TV   dnes Kabel1 22.15, zítra Kabel1 2.50
6. díl Home Is Where the Heart Is
7. díl Vlak šílenství
8. díl Parallel Resistors
9. díl Glasnost
10. díl Sirens
11. díl Tidings We Bring
12. díl Kulinda
13. díl Hot Water
14. díl V obležení
15. díl Odplata  V TV   zítra RTL Crime (hr) 19.20, ne. 24.1. RTL Crime (hr) 1.00, ne. 24.1. RTL Crime (hr) 13.50
16. díl Staré triky  V TV   zítra RTL Crime (hr) 20.10, ne. 24.1. RTL Crime (hr) 1.45, ne. 24.1. RTL Crime (hr) 14.35
17. díl Partie královny  V TV   ne. 24.1. RTL Crime (hr) 19.20, po. 25.1. RTL Crime (hr) 1.00, po. 25.1. RTL Crime (hr) 13.30
18. díl Útěk  V TV   ne. 24.1. RTL Crime (hr) 20.10, po. 25.1. RTL Crime (hr) 1.45, po. 25.1. RTL Crime (hr) 14.15
19. díl Let 767
20. díl Srdečné pozdravy z Havany
21. díl Válečné šrámy
22. díl Zlaté časy
23. díl Puštěný z klece
24. díl Utržený ze řetězu

9. série  (2017 - 2018)

1. díl Party Crashers
2. díl Se Murio El Payaso
3. díl Assets
4. díl Plain Sight
5. díl Mountebank
6. díl Můžu dostat svědka?
7. díl The Silo
8. díl Tohle děláme
9. díl Dvakrát mě neošálíš
10. díl Cizinka
11. díl All is Bright
12. díl Pod tlakem
13. díl Cac Tu Nhan  V TV   zítra TV DAJTO 18.15, ne. 24.1. TV DAJTO 0.25
14. díl Sbohem, Vietname  V TV   zítra TV DAJTO 19.15
15. díl Liabilities  V TV   ne. 24.1. TV DAJTO 18.15, po. 25.1. TV DAJTO 4.50
16. díl Bojovník za mír  V TV   ne. 24.1. TV DAJTO 19.15
17. díl Zrůda  V TV   po. 25.1. TV DAJTO 1.15
18. díl Krevní msta
19. díl Mimo dosah
20. díl Návrat
21. díl Kde každý zná tvé jméno
22. díl Venganza
23. díl Čára v písku
24. díl Ninguna Salida

10. série  (2018 - 2019)

1. díl To Live and Die in Mexico
2. díl Nadčlověk
3. díl Princ
4. díl Hit List
5. díl Pro Se  V TV   dnes AXN HD 17.00, po. 25.1. AXN HD 11.35
6. díl Zabijáci  V TV   po. 25.1. AXN HD 16.55, út. 26.1. AXN HD 11.35
7. díl Jeden z nás  V TV   út. 26.1. AXN HD 17.00, út. 26.1. AXN Sat 17.00
8. díl Pattonův projekt
9. díl Nebroušený diamant
10. díl Loupež  V TV   po. 1.2. AXN HD 11.40
11. díl Joyride  V TV   po. 1.2. AXN HD 17.05, út. 2.2. AXN HD 11.40
12. díl The Sound of Silence  V TV   dnes AXN Black 14.55, zítra AXN Black 0.00, po. 25.1. AXN Black 14.00, út. 2.2. AXN HD 17.15
13. díl Lepší andělé  V TV   po. 25.1. AXN Black 14.55, po. 25.1. AXN Black 23.50, út. 26.1. AXN Black 14.00
14. díl Smokescreen  V TV   út. 26.1. AXN Black 14.55
15. díl Kouřová clona 2/2
16. díl Into the Breach
17. díl Dokud nás smrt nerozdělí  V TV   po. 1.2. AXN Black 14.00
18. díl Na útěku  V TV   po. 1.2. AXN Black 14.55, po. 1.2. AXN Black 23.55, út. 2.2. AXN Black 14.00
19. díl Hledání  V TV   ne. 24.1. Puls 2 22.50, út. 2.2. AXN Black 14.55, út. 2.2. AXN Black 23.55
20. díl Choke Point  V TV   ne. 24.1. Puls 2 23.45
21. díl The One That Got Away
22. díl Už žádná tajemství
23. díl Strážce
24. díl Falešná vlajka

11. série  (2019 - 2020)

1. díl Let Fate Decide
2. díl Decoy
3. díl Hail Mary
4. díl Yellow Jack
5. díl Provenance
6. díl A Bloody Brilliant Plan
7. díl Concours D'Elegance
8. díl Human Resources  V TV   zítra AXN HD 20.00
9. díl Kill Beale: Vol. 1
10. díl Mother
11. díl Answers
12. díl Groundwork
13. díl High Society
14. díl Commitment Issues
15. díl The Circle
16. díl Alsiyadun
17. díl Watch Over Me
18. díl Missing Time
19. díl Fortune Favors the Brave
20. díl Knock Down
21. díl Murder of Crows
22. díl Code of Conduct

12. série  (2020)

1. díl The Bear
2. díl War Crimes
3. díl Angry Karen
4. díl Cash Flow
5. díl Raising the Dead
6. díl If the Fates Allow
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 1. 2021 Svátek má Slavomír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz