fb  Sdílet

1. série  (2003 - 2004)

1. díl Air Force One
2. díl Pád z výšky
3. díl Mořský vlk
4. díl Nesmrterlní
5. díl Kletba
6. díl Širé moře
7. díl Pod pečetí mlčenlivosti
8. díl Minimální ostraha
9. díl Hlas ze záhrobí
10. díl Pohřbená zaživa
11. díl Špehoun v oblacích
12. díl Má druhá levá noha
13. díl Jedna rána, jedna smrt
14. díl Milosrdný samaritán
15. díl Enigma
16. díl Noční můra
17. díl Na pravdu se přijde
18. díl Odhalení
19. díl Svědectví mrtvého  V TV   zítra Prima Krimi 3.25 /ST/
20. díl Únos  V TV   so. 31.10. Prima Krimi 3.25 /ST/
21. díl Jeden nebo druhý  V TV   út. 3.11. Prima Krimi 3.05 /ST/
22. díl Slabý článek  V TV   st. 4.11. Prima Krimi 3.15 /ST/
23. díl Pomsta  V TV   zítra Prima Krimi 15.15 /ST/

2. série  (2004 - 2005)

1. díl Nevidím zlo  V TV   zítra Prima Krimi 20.15 /ST/, po. 2.11. Prima Krimi 15.20 /ST/
2. díl Klub dobrých manželek  V TV   po. 2.11. Prima Krimi 20.15 /ST/, út. 3.11. Prima Krimi 15.25 /ST/
3. díl Zmizelý  V TV   út. 3.11. Prima Krimi 20.15 /ST/, st. 4.11. Prima Krimi 15.25 /ST/
4. díl Mrtvá neznámá  V TV   st. 4.11. Prima Krimi 20.15 /ST/
5. díl Pohřebiště
6. díl Zbylá dovolená
7. díl Tiché volání
8. díl Selhání srdce
9. díl Neoprávněné vniknutí
10. díl Pouta
11. díl Tajemné jezero
12. díl Dvojník
13. díl Skládanka
14. díl Svědek
15. díl Vražda v přímém přenosu
16. díl Noční život
17. díl Oko za oko
18. díl Vosková stopa
19. díl Teorie spiknutí
20. díl Rudá buňka
21. díl Hrdina z malého města
22. díl Smrtící polibek
23. díl Soumrak

3. série  (2005 - 2006)

1. díl Zabít Ariho 1. část
2. díl Zabít Ariho 2. část
3. díl Vražedné hry
4. díl Stříbrná válka
5. díl Záměna
6. díl Voajérova past
7. díl Věc cti
8. díl V utajení
9. díl Past
10. díl Zelenáč
11. díl Modelové chování
12. díl V koutě
13. díl Klam
14. díl Spáč
15. díl Případ hlavy
16. díl Family Secret
17. díl Lačnost
18. díl Léčka
19. díl U ledu
20. díl Nedotknutelný
21. díl Krvavá lázeň
22. díl Ohrožení
23. díl Ztráta paměti 1. část  V TV   so. 31.10. Kabel1 0.10, so. 31.10. Kabel1 4.15
24. díl Ztráta paměti 2. část

4. série  (2006 - 2007)

1. díl Shalom
2. díl Uprchlík
3. díl Z kola ven
4. díl Podvod
5. díl Mrtvý a nepohřbený
6. díl Hon na čarodějnice
7. díl Výbuch v písku
8. díl Hrdina
9. díl Zlobivá sestra
10. díl Uzenáč
11. díl Auto zabiják
12. díl Podezření
13. díl Návrat Sharifa
14. díl Odplata
15. díl Přátelé a milenci
16. díl Mrtvý muž přichází
17. díl Kostlivci
18. díl Ledový muž
19. díl Doba odkladu
20. díl Zástěrka
21. díl Bratři ve zbrani
22. díl Ve tmě
23. díl Trojský kůň
24. díl Anděl smrti

5. série  (2007 - 2008)

1. díl Pohřbít své mrtvé
2. díl Rodina
3. díl Akta Ex
4. díl Krize identity
5. díl Věc důvěry
6. díl Chiméra
7. díl Requiem
8. díl Určený cíl
9. díl Ztráty a nálezy
10. díl Tělesný trest
11. díl Kmeny
12. díl Sledování
13. díl Psí známky
14. díl Vnitřní záležitost
15. díl V zóně
16. díl Zpětný náraz
17. díl Tvář
18. díl Soudný den 1. část
19. díl Soudný den 2. část

6. série  (2008 - 2009)

1. díl Poslední muž
2. díl Agent na palubě
3. díl Těžký zločin
4. díl Země minulosti
5. díl Devět životů
6. díl Lekce vraždy
7. díl Vedlejší ztráty
8. díl Zástěrka
9. díl Dýka v zádech
10. díl Autonehoda
11. díl Tichá noc
12. díl V kleci
13. díl Padlý pták
14. díl Láska a válka
15. díl Zastrašování
16. díl Pomsta
17. díl Cesta do Arizony
18. díl Knockout
19. díl Hra na schovávanou
20. díl Počítání mrtvých
21. díl Jed
22. díl Legenda (1)
23. díl Legenda (2)
24. díl Vždy věrný
25. díl Aliyah - Cesta

7. série  (2009 - 2010)

1. díl Pravidla či následky
2. díl Znovushledání
3. díl Informátor
4. díl Hodný polda, zlý polda
5. díl Zásady vedení
6. díl Vyhnanci a příbuzní
7. díl Konec hry
8. díl Bez proudu
9. díl Dětská hra
10. díl Víra
11. díl Zážeh
12. díl Rodina
13. díl Let z Paříže
14. díl Maškaráda
15. díl Zavírací nůž
16. díl Den matek
17. díl Dvojí identita
18. díl Střet kompetencí
19. díl Hříšné potěšení
20. díl Bokovka
21. díl Posedlost
22. díl Na hranici
23. díl Pravý patriot
24. díl Pravidlo 51

8. série  (2010 - 2011)

1. díl Pavouk a moucha
2. díl Nejhorší noční můra
3. díl Zkrat
4. díl Království a věrní
5. díl Mrtvý éter
6. díl Cracked
7. díl Zlomený šíp
8. díl Cizí nepřítel
9. díl Cizí nepřítel (2/2)
10. díl Falešný svědek  V TV   zítra Prima 1.05 /ST/, zítra Prima +1 2.05 /ST/
11. díl Lodě v noci  V TV   zítra Prima 15.25 /ST/, zítra Prima +1 16.25 /ST/, so. 31.10. Prima 0.45 /ST/, so. 31.10. Prima +1 1.45 /ST/
12. díl Nábor   V TV   po. 2.11. Prima 15.25 /ST/, po. 2.11. Prima +1 16.25 /ST/, út. 3.11. Prima 0.45 /ST/, út. 3.11. Prima +1 1.45 /ST/
13. díl Svoboda  V TV   út. 3.11. Prima 15.25 /ST/, út. 3.11. Prima +1 16.25 /ST/, st. 4.11. Prima 0.25 /ST/, st. 4.11. Prima +1 1.25 /ST/
14. díl Muž vejde do baru  V TV   st. 4.11. Prima 15.25 /ST/, st. 4.11. Prima +1 16.25 /ST/
15. díl Vzdor
16. díl Modrá smrt
17. díl Poslední akce
18. díl Z bláta do louže
19. díl Řekni vše
20. díl Dvě tváře
21. díl Odraz mrtvého
22. díl Baltimore
23. díl Labutí píseň
24. díl Pyramida

9. série  (2011 - 2012)

1. díl Povaha lovce
2. díl Neklid
3. díl Penelopin dokument
4. díl Nepřítel na kopci  V TV   zítra Kabel1 8.35
5. díl Přístav v bezpečí  V TV   zítra Kabel1 16.00, po. 2.11. Kabel1 8.35
6. díl Žízeň  V TV   po. 2.11. Kabel1 16.00, út. 3.11. Kabel1 8.35
7. díl Ďábelský trojúhelník  V TV   út. 3.11. Kabel1 16.00, st. 4.11. Kabel1 8.35
8. díl Nezvěstná, část 1
9. díl Nezvěstná, část 2
10. díl Otcovy hříchy
11. díl Dědic
12. díl Bezpečný úkryt
13. díl Zoufalec
14. díl Život před očima
15. díl Tajnosti
16. díl Hrátky s myslí
17. díl Utajované informace
18. díl Vyděrač
19. díl Dobrý syn
20. díl Misionářská pozice
21. díl Oheň
22. díl Hrátky s ohněm
23. díl V prachu
24. díl Dokud nás smrt nerozdělí

10. série  (2012 - 2013)

0. díl X/0
1. díl Extreme Prejudice
2. díl Obnova
3. díl Fénix
4. díl Ztraceni v moři
5. díl Jmenovec
6. díl Nervový otřes 1
7. díl Nervový otřes 2
8. díl Gone
9. díl Ďábelská trojka
10. díl Radši se měj na pozoru
11. díl Šabat Šalom
12. díl Šiva
13. díl Autonehoda
14. díl Kanárek
15. díl Poté
16. díl Objížďka
17. díl Hlavní podezřelý
18. díl Hledej!
19. díl Bouře
20. díl Honba za duchy
21. díl Berlin
22. díl Revenge
23. díl Dvojité zaslepení
24. díl Ať uděláš cokoli

11. série  (2013 - 2014)

1. díl Atentát
2. díl Past, Present, Future
3. díl Najdi letadlo
4. díl Neznámá byla žena
5. díl Jednou ničema
6. díl Vždy připraven
7. díl Better Angels
8. díl Alibi
9. díl Instinkt  V TV   zítra Prima MAX 6.45 /ST/
10. díl Ďábelská trojice  V TV   zítra Prima MAX 7.45 /ST/, so. 31.10. Prima MAX 7.45 /ST/
11. díl Epidemie  V TV   so. 31.10. Prima MAX 8.40 /ST/
12. díl Smrtící řetězec  V TV   ne. 1.11. Prima MAX 7.15 /ST/, po. 2.11. Prima MAX 7.50 /ST/
13. díl Zpátky na začátek  V TV   po. 2.11. Prima MAX 8.50 /ST/, út. 3.11. Prima MAX 8.20 /ST/
14. díl Lidé a zrůdy  V TV   út. 3.11. Prima MAX 9.20 /ST/, st. 4.11. Prima MAX 7.55 /ST/
15. díl Neprůstřelný  V TV   st. 4.11. Prima MAX 8.50 /ST/
16. díl Falešný námořník
17. díl Smrt a rockenroll
18. díl New Orleans - první část
19. díl New Orleans - druhá část
20. díl Stránka nenalezena
21. díl Obvinění
22. díl Střelec
23. díl Admirálova dcera
24. díl Cti otce svého

12. série  (2014 - 2015)

1. díl Dvacet kilometrů
2. díl Zabijte posla
3. díl Tak to chodí
4. díl Choke Hold
5. díl San Dominick
6. díl Parental Guidance Suggested
7. díl Hledači
8. díl Semper Fortis
9. díl Na zemi
10. díl Pravidla domu
11. díl Šach
12. díl Vnitřní nepřítel
13. díl Budujeme, bojujeme
14. díl Kadeti  V TV   ne. 1.11. Puls 2 22.55
15. díl Kocovina  V TV   ne. 1.11. Puls 2 23.50
16. díl Záblesk minulosti  V TV   po. 2.11. Puls 2 22.00
17. díl Podvodník s uměním  V TV   po. 2.11. Puls 2 22.50
18. díl Nový status  V TV   út. 3.11. Puls 2 22.00
19. díl Patience  V TV   út. 3.11. Puls 2 22.50
20. díl Za dobrý skutek
21. díl Ztraceno v překladu
22. díl Návnada
23. díl Ztracení chlapci
24. díl Země Nezemě

13. série  (2015 - 2016)

1. díl Zastavte krvácení
2. díl Den volna  V TV   zítra AXN HD 10.50, zítra AXN HD 14.35
3. díl V utajení  V TV   zítra AXN HD 17.15, po. 2.11. AXN HD 9.40, po. 2.11. AXN HD 13.30
4. díl Dvojité trable  V TV   po. 2.11. AXN HD 17.15, út. 3.11. AXN HD 9.45, út. 3.11. AXN HD 13.30
5. díl Laborka  V TV   út. 3.11. AXN HD 17.15, st. 4.11. AXN HD 9.40, st. 4.11. AXN HD 13.30
6. díl Viral  V TV   st. 4.11. AXN HD 17.15
7. díl 16 let
8. díl Zachránci
9. díl Den u soudu
10. díl Pokrevní bratři  V TV   zítra Kabel1 22.15, so. 31.10. Kabel1 2.50
11. díl Kolo osudu  V TV   zítra Kabel1 23.15, so. 31.10. Kabel1 3.35
12. díl Sesterské město
13. díl Déja Vu
14. díl Dekomprese
15. díl React tým
16. díl Ztracené zbraně
17. díl Po práci
18. díl Zaměřovač
19. díl Důvodné pochyby
20. díl Šaráda
21. díl Vrátit odesilateli
22. díl Domácí fronta  V TV   zítra AXN 14.35
23. díl Mrtvý spis  V TV   zítra AXN 15.30
24. díl Rodina především  V TV   zítra AXN 19.10, po. 2.11. AXN 9.05, út. 3.11. AXN 5.00

14. série  (2016 - 2017)

1. díl Rogue
2. díl Being Bad
3. díl Privileged Information
4. díl Love Boat
5. díl Philly
6. díl Falešná hra
7. díl Domov statečných
8. díl Nepřátelský bojovník
9. díl Pay to Play  V TV   zítra AXN 0.30, zítra AXN 3.20
10. díl Svazující pouto  V TV   zítra AXN 1.15, zítra AXN 4.00
11. díl Operace Willoughby  V TV   so. 31.10. AXN Digi TV 2.20
12. díl Nezvěstný  V TV   so. 31.10. AXN Digi TV 3.00
13. díl Běž dál  V TV   st. 4.11. AXN Digi TV 21.05
14. díl Nonstop
15. díl Pandořina skřínka, část 1.
16. díl A Many Splendored Thing
17. díl What Lies Above
18. díl M.I.A.
19. díl The Wall
20. díl Mísa třešní
21. díl Jedna kniha, dvě obálky
22. díl Beastmaster
23. díl Něco modrého
24. díl Schůzka

15. série  (2017 - 2018)

1. díl House Divided
2. díl Twofer
3. díl Exit Strategy
4. díl Skeleton Crew
5. díl Fake It 'Til You Make It
6. díl V pasti
7. díl Důkazní břemeno
8. díl Hlasy
9. díl Ať chcete nebo ne
10. díl Dvojitý zásah
11. díl Příliv
12. díl Temná tajemství
13. díl Rodinné vazby
14. díl Přátele si drž blízko, 1.část
15. díl Keep Your Enemies Closer
16. díl Handle with Care
17. díl Pro jednoho odpad
18. díl Smrt z nebe
19. díl Číselný limit
20. díl Vidět neviděné
21. díl Jeden krok kupředu
22. díl Dva kroky zpátky
23. díl Přes palubu
24. díl Schůzka s osudem

16. série  (2018 - 2019)

1. díl Destiny's Child
2. díl Love Thy Neighbor
3. díl Boom
4. díl Third Wheel
5. díl Fragments
6. díl Beneath the Surface
7. díl A Thousand Words
8. díl Friendly Fire
9. díl Tailing Angie
10. díl What Child is This?
11. díl Toil and Trouble
12. díl The Last Link
13. díl She
14. díl Once Upon A Tim
15. díl Crossing the Line
16. díl Bears and Cubs
17. díl Silent Service
18. díl Mona Lisa
19. díl Perennial
20. díl Hail & Farewell
21. díl Judge, Jury...
22. díl ...and Executioner
23. díl Lost Time
24. díl Alternate Twilight

17. série  (2019 - 2020)

1. díl Out of the Darkness
2. díl Into the Light
3. díl Going Mobile
4. díl Someone Else's Shoes
5. díl Wide Awake
6. díl Institutionalized
7. díl No Vacancy
8. díl Musical Chairs
9. díl IRL
10. díl The North Pole
11. díl In the Wind
12. díl Flight Plan
13. díl Sound Off
14. díl On Fire
15. díl Lonely Hearts
16. díl Ephemera
17. díl In a Nutshell  V TV   út. 3.11. SAT1 20.15, st. 4.11. SAT1 0.10
18. díl Schooled
19. díl Blarney
20. díl The Arizona

18. série  (2020)

1. díl XVIII/1
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 10. 2020 Svátek má Silvie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz