SERIÁL: Ničivá bouře


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Seznam dílů    

akční / drama / sci-fi / thriller, seriál USA, , 240 min., 2 díly
The Storm

Režie:
Ukázka
01:56V tajné vědecké laboratoři je spuštěn experiment, díky kterému chtějí Spojené státy získat vliv na počasí. Vymkne se však kontrole a po celé planetě začínají zuřit uragány, povodně a bouře. Podaří se vládnímu agentovi Jamesi Van Der Beekovi vzniklou situaci zachránit?
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Spojení sci-fi a katastrofického žánru bylo vždy plné nápadů a fantazie, ale tady se už šlo skutečně do extrému. Sice to v sobě má punc reality, neboť pokusy ovládnout počasí se tu kdysi dávno skutečně děli, ale tady je do toho vražena ještě politika, korupce a intriky mocných, takže se jeden nestačí divit, co všechno je během ničivé bouře možné. Dvoudílný celovečerní televizní snímek se jako obvykle nenechá rušit poklidným vývojem dějství a rovnou hned zpočátku skočí hrozby. V prvním díle se děj ještě nějak posouvá, ale ve druhém se už viditelně natahuje i přes neustálou akci, takže to po chvíli doslova přestane bavit. Příběh v sobě sice má určitou myšlenku a poslání, ale v takovémto tempu tak nějak zaniká. Je to jako vstoupit do rozjetého vlaku a prostě bez zastávky jet. A je putna kam a proč. Tady se měl ubrat setsakramentský plyn, neboť je takto děj značně zmatečný a vůbec nesrozumitelný.
Všechny komentáře k seriálu 3+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Ničivá bouře

Vládnímu agentovi Jamesi Van Der Beekovi se konečně podaří přijít na vzorec a způsob výpočtu, jak počasí uklidnit. Jenže v patách má nejen policii, FBI, ale i najaté zabijáky. Navíc téměř celé území USA ničí děsivá bouře a dochází k výpadku proudu a mobilních sítí. Aby hrozící katastrofu zastavil, musí se za každou cenu dostat do vládní laboratoře, kde to všechno začalo...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 1. 8. 2021 Svátek má Oskar
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz