SERIÁL: Okrsek 22


fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

67% 140 hlasů
drama / krimi, seriál USA, , 60 min., 16 dílů
NYC 22

Režie: , , , více...
Herci: , , , , , více...


Drama o šestici nováčků v řadách NYPD vypráví o tom, jak se této různorodé šestici podaří začlenit do rutiny běžného dne.
Uprav informace o seriálu

Komentář k seriálu Seriál o nováčcích v policejním sboru ukazuje běžnou rutinní policejní práci. Jezdí, či chodí městem a v případě nutnosti zasahují. A tak o nudnosti nemůže být ani řeč, neb se neustále něco děje. Vyvolává to ve mě vzpomínky na obdobný seriál Třetí hlídka. Rozdíl je pouze věkový. Nic se tu nepřepaluje do akčního klišé a vše v klidu zůstává v reálném dějství, což je velké plus. A tak se jedná o další policejní seriál o běžném policejním životě.
+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní seriál

Popis seriálu Okrsek 22

Patnáct nováčků z policejní akademie přijíždí do okrsku 22, kde se hlásí do služby. Hned dostanou podobiznu muže, který zbil u baru jiného muže do bezvědomí. Ten zemřel, a tak běhá vrah na svobodě. V okrsku se také pohybuje muž, který nabízí v obchodech rostlinu - aspidistru. Když se ho majitel jednoho z obchodů pokusil vyhodit, skončil se zlomenou čelistí. Seržant Terry Howard je poté varuje před střety gangů Hrobařů a Ranařů. Po poslední potyčce zůstal jeden muž pobodán, a očekávají tedy odvetu... Seržant Daniel "Yoda" Dean rozváží nováčky po městě na obhlídku. Jennifer "Whitehouse" a Jayson "Jackpot" se dávají do řeči a se seržantem šacují partičku Ranařů - chtějí vědět, kdo pobodal muže z druhého gangu. Jayson se pak setká s kamarádem z dob, kdy hrál basketbal. Tonya a Ray vcházejí se seržantem "Yodou" do bytu, kde byl nalezen mrtvý muž ve vaně. Přestože zemřel nejspíše přirozenou smrtí, jeho vnuk, se kterým tu bydlel, nic nenahlásil. "Jackpot" a Jennifer jdou k manželce zesnulého kolegy. O starou dámu se policisté starají; oni jí tentokrát pomáhají s toaletou. Žena se vyzná v basketbalu a "Jackpota" kritizuje za to, že mu vlezla sláva do hlavy. Tonya s Rayem jsou v bytě s mrtvolou a kvůli nesnesitelnému zápachu Tonya vyjde ven. Ve výtahu potká ženu s monoklem a hned ji následuje do bytu, kde žije s násilníkem. Ten, jakmile spatří policistku, sahá po brokovnici a vyhrožuje jí... Seržant Howard, Ahmad a Kenny zatím kontrolují další partičku a "Jackpot" si všimne muže, který zrovna v obchodě naproti umísťuje do výlohy aspidistru. Jde do obchodu a vyptává se na vzhled muže. Majitelé mlčí, ale on si na zemi všimne semínek slunečnice, které neustále pojídal jeho kamarád z basketbalu, se kterým se tentýž den viděl... Ray se vydá hledat stále se nevracející Tonyu a slyší přes dveře hádku. Zaklepe a otevře mu Tonya, na kterou muž míří zbraní. Tonya a Ray se stávají rukojmími. V ulicích se zatím gangy domlouvají na bitce.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 3. 6. 2020 Svátek má Tamara
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz