SERIÁL: Odložené případy   díl: Osudová chyba - (3. série / 3. díl)


fb  Sdílet

1. série  (2003 - 2004)

1. díl Když hradba povolí
2. díl Prášek
3. díl Náš chlapec se vrátil
4. díl Pobožní lidé
5. díl Běžec
6. díl Halleyova kometa
7. díl Třináctá komnata
8. díl Babočkové odlétají
9. díl Pocity viny
10. díl Stopař
11. díl Ofélie
12. díl Lepidlo
13. díl Dopis
14. díl Chlapec v krabici
15. díl Požár na diskotéce  V TV   dnes Doma 10.05, po. 25.10. Sorozat+ 23.55
16. díl Dobrovolníci  V TV   dnes Doma 11.05, út. 26.10. Sorozat+ 0.55, út. 26.10. Sorozat+ 23.55
17. díl Druhý příchod legendy  V TV   zítra Doma 10.20, st. 27.10. Sorozat+ 0.55, st. 27.10. Sorozat+ 23.55
18. díl Předsevzetí  V TV   zítra Doma 11.20, čt. 28.10. Sorozat+ 0.55, čt. 28.10. Sorozat+ 23.55
19. díl Pozdní návraty  V TV   po. 25.10. Doma 6.20, pá. 29.10. Sorozat+ 0.55
20. díl Dravec  V TV   po. 25.10. Doma 7.15, po. 1.11. Sorozat+ 23.55
21. díl Mateřský instinkt  V TV   po. 25.10. Doma 16.30, út. 26.10. Doma 6.15, út. 2.11. Sorozat+ 0.55, út. 2.11. Sorozat+ 23.55
22. díl Plán  V TV   po. 25.10. Doma 17.25, út. 26.10. Doma 7.10, st. 3.11. Sorozat+ 0.55, st. 3.11. Sorozat+ 23.55
23. díl Ulička milenců  V TV   út. 26.10. Doma 16.40, st. 27.10. Doma 6.20, čt. 4.11. Sorozat+ 0.55

2. série  (2004 - 2005)

1. díl Nebezpečná čtvrť  V TV   út. 26.10. Doma 17.35, st. 27.10. Doma 7.00
2. díl Děvčata z továrny  V TV   st. 27.10. Doma 16.40, čt. 28.10. Doma 6.15
3. díl Daniela  V TV   st. 27.10. Doma 17.40, čt. 28.10. Doma 7.10
4. díl Barák  V TV   čt. 28.10. Doma 16.45, pá. 29.10. Doma 6.20
5. díl Kdo je tvůj táta?  V TV   čt. 28.10. Doma 17.40, pá. 29.10. Doma 7.15
6. díl Přespání  V TV   po. 1.11. Doma 6.20, út. 2.11. Doma 6.20
7. díl Lidi prší  V TV   po. 1.11. Doma 7.15, út. 2.11. Doma 7.15
8. díl Rudá záře  V TV   út. 2.11. Doma 16.50, st. 3.11. Doma 6.20
9. díl Lovec myšlenek  V TV   út. 2.11. Doma 17.40, st. 3.11. Doma 7.15
10. díl Dům  V TV   st. 3.11. Doma 16.50
11. díl Ztracená generace  V TV   st. 3.11. Doma 17.45
12. díl Ahoj, Adrian
13. díl Čas zabíjet
14. díl Revoluce
15. díl Přání
16. díl Pomsta
17. díl Škodolibost
18. díl Spoušť
19. díl Divné ovoce
20. díl Kensington
21. díl Noční nestvůry
22. díl Nejlepší přátelé
23. díl Les

3. série  (2005 - 2006)

1. díl Rodina
2. díl Slib
3. díl Osudová chyba
4. díl Barvy
5. díl Uvězněná
6. díl Zachraňte Patricka Bubleyho
7. díl Rozjezd
8. díl Čest
9. díl Perfektní den
10. díl Frankovy lahůdky
11. díl Osm let
12. díl Po škole
13. díl Debut
14. díl Odpoledne pro psa
15. díl Azyl
16. díl Jednou večer
17. díl Superhvězda
18. díl Vítejte
19. díl Krásný blázínek
20. díl Trest smrti: Poslední odvolání
21. díl Kurník
22. díl Řeka
23. díl Joseph

4. série  (2006 - 2007)

0. díl IV/0
1. díl Běsnění
2. díl Válka doma
3. díl Barabové
4. díl Po porodu
5. díl Zachraňte Sammyho
6. díl Píseň pro dceru
7. díl Jednou za život
8. díl Světlušky
9. díl Osamělá srdce
10. díl Navěky modrá
11. díl Červení a modří
12. díl Zatnout pěsti!
13. díl Výpadek proudu
14. díl V osm hodin tři minuty
15. díl Krev ve stopách
16. díl Pokoj, kde se dává sbohem
17. díl Přísun krok
18. díl Sen o dolarech
19. díl Pedofil
20. díl Postav se a zakřič
21. díl Rozpolcená
22. díl Lodní náklad
23. díl Smrt z milosti
24. díl Šmírák

5. série  (2007 - 2008)

1. díl Thrill Kill
2. díl Ta žena
3. díl Vyjížďka
4. díl Ďábelská hudba
5. díl Spříznění zlodějnou
6. díl Zázračné dítě
7. díl Konec světa
8. díl Obecná odpovědnost
9. díl Šílená po klucích
10. díl Spravedlnost
11. díl Rodina
12. díl Sabotáž
13. díl Pavouci
14. díl Andy v c moll
15. díl Cesta
16. díl Špatná pověst
17. díl Šílenství  V TV   dnes Nova Cinema 10.25
18. díl Duch mého dítěte  V TV   po. 25.10. Nova Gold 17.15, út. 26.10. Nova 1.05, út. 26.10. Nova +1 1.05, út. 26.10. Nova Cinema 8.15

6. série  (2008 - 2009)

1. díl Dny slávy  V TV   út. 26.10. Nova 13.55, út. 26.10. Nova +1 13.55, út. 26.10. Nova Gold 17.15, st. 27.10. Nova 1.40
2. díl To pravé povolání  V TV   st. 27.10. Nova Gold 17.15, čt. 28.10. Nova 1.30, čt. 28.10. Nova +1 1.30, čt. 28.10. Nova Cinema 7.40
3. díl Středeční ženy
4. díl Bruslařka  V TV   po. 1.11. Nova Gold 17.25, út. 2.11. Nova 1.10, út. 2.11. Nova +1 1.10, út. 2.11. Nova Cinema 7.55
5. díl Propustka na břeh  V TV   út. 2.11. Nova 14.05, út. 2.11. Nova +1 14.05, út. 2.11. Nova Gold 17.25, st. 3.11. Nova 1.25
6. díl Autosalon  V TV   st. 3.11. Nova Gold 17.25, čt. 4.11. Nova 1.30, čt. 4.11. Nova +1 1.30
7. díl Jeden malý krůček pro lidstvo
8. díl Trojí ohrožení
9. díl Děvče z magazínu
10. díl Jiná kampaň
11. díl Křídla
12. díl Loterijní horečka
13. díl Nejnovější zprávy
14. díl Kartáčník  V TV   dnes Cool TV 14.25, zítra Cool TV 8.55
15. díl Ochrana svědků  V TV   dnes Cool TV 15.25, zítra Cool TV 9.50
16. díl Šakalové  V TV   pá. 29.10. Cool TV 4.00
17. díl Jeffriesův boj
18. díl Vnitřní hlas
19. díl Americký sen
20. díl Sen o svobodě
21. díl Den kdy došlo k atentátu
22. díl Kodex cti
23. díl Rodinná tradice

7. série  (2009 - 2010)

0. díl VII/0
1. díl Poslední plavba
2. díl Skateboarďáci
3. díl Jurisprudence
4. díl Duše
5. díl Ženy na křídlech
6. díl Poslední dostih
7. díl Číst mezi řádky
8. díl Čínská čtvrť
9. díl Debatní kroužek
10. díl Vražda na ledě
11. díl Voják, jak se patří
12. díl Bunny na útěku
13. díl Vražedné grafitti
14. díl Proměna
15. díl Dvě svatby
16. díl Osudový pád
17. díl Vzplanutí
18. díl Poslední autokino
19. díl Kulka
20. díl Volná láska
21. díl Skoro jako v ráji
22. díl Rána
logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz